Skocz do zawartości

Straszna racjonalizacja kobiet: historia zdrady pewnej mężatki


Rekomendowane odpowiedzi

Osoby racjonalizujące własne świństwa, mają w sumie przesrane - bo przychodzi chwila, kiedy ktoś ma tego dość i ostro reaguje, a te osoby czują się niewinnie zranione. To nic przyjemnego być czystym i niewinnym, a ranionym przez kogoś. 

 

No ale coś za coś.

Racjonalizuje każdy niezależnie od płci.

Są mężczyźni Psy i kobiety Ku*wy- bez zasad.

P.S ktoś w końcu pieprzy te mężatki, a tyle wolnego towaru w sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężatka, która daje świadomie dupy jest szmatą. Gość się nie liczy w kategoriach złego postępowania. Skorzystał z okazji i tyle. Nie ma zobowiązań. To mężatka przysięgała przed "bogiem" i to ona jest przyczyną degradacji związku.

 

Lebowska, czy dostrzegasz subtelną różnicę?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężatka, która daje świadomie dupy jest szmatą. Gość się nie liczy w kategoriach złego postępowania. Skorzystał z okazji i tyle. Nie ma zobowiązań. To mężatka przysięgała przed "bogiem" i to ona jest przyczyną degradacji związku.

 

Lebowska, czy dostrzegasz subtelną różnicę?

A czy można dawać d*** nieświadomie?

Dostrzegam różnice, wyczuwam niuanse, ale sprawiedliwie- mężczyźni (żonaci) również tak postępują.I tez mają milion racjonalnych (ich zdaniem) powodów.Kurew*** szerzy się niezależnie od płci.

To moje skromne zdanie.

Z szacunkiem,

Leb.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się wcale nie oszukiwał (Mengele). On został tak wychowany, zaprogramowany od dziecieństwa. Nic innego nie znał. On prowadził badania na robakach. Czy ty Marku żałujesz zdeptanego robaka? Ja nie. On też nie żałował "ludzi" i nie miał powodów do oszukiwania się :) Polecam książkę "Rozmowy z katem". Niesie duże zrozumienie zachowań Niemców w tamtym czasie.

 

Oczywiście nie usprawiedliwiam go. Kiedyś rozpatrywałem ten problem zła. Mengele i inni mu podobni to wytwór wielopokoleniowego programowania nienawiści. Nie mogli się po prostu inaczej zachować.

 

Coś tak złego nie dzieje się przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mengele i inni mu podobni to wytwór wielopokoleniowego programowania nienawiści. Nie mogli się po prostu inaczej zachować.

 

Coś tak złego nie dzieje się przypadkiem.

Tak mi się nasunęło skojarzenie, że wyznawcy islamu są programowani nienawiścią od iluś pokoleń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.