Skocz do zawartości

Takie tam...


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym drapaniem to w większości świerzb (świnie się jebią z kim popadnie, brak higieny). Warto zwracać uwagę, czy panna nie ma czerwonych dłoni i czy się właśnie często nie drapie. Raz miałem przykrość złapać od jednej :/ Straszna sprawa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym drapaniem to w większości świerzb (świnie się jebią z kim popadnie, brak higieny). Warto zwracać uwagę, czy panna nie ma czerwonych dłoni i czy się właśnie często nie drapie. Raz miałem przykrość złapać od jednej :/ Straszna sprawa :D

Za kawalera ze 20 lat temu też to złapałem, cała jej rodzina miała, mieszkali w drewnianym domu, murowany z łazienką dopiero w budowie był, baba nie do życia była, ale wtedy nie byłem świadomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem jedną co wszystko gryzła normalmie jak szczur co sobie musi zeby zetrzeć. Raz była zalana korektorem a ze trzy tuszem i była na maxa histeryczką normalnie co jakiś test był to ona zapłakana. Inna łaziła jak quasi modo bo ciągle rękawy ciągneła i ręce w pięsci a i potrafiła upierdolić zębami jak sie najebała a jakieś straszne problemy z samooceną i jakaś taka za cicha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto i na ile jest bacznym obserwatorem,ale...

Czy zauważyliście u kobitek które nie do końca maja halo z kopuła jakies tiki?(nie wnikam czy nerwowe czy nie.bo w podłoze sie nie zagłebiam(zrytego gara) )

W poszczególnych przypadkach i najczesciej zaobserwowane przezemnie:

-mielenie językiem

-dziwne ruchy wargami

-chwilowe spiecia mięśni w kończynach

-nie do końca naturalne ruchy ust

czirlidky0.gifczirlidky0.gifczirlidky0.gifczirlidky0.gif

To ostatnie najbardziej mi się podoba u kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.