Skocz do zawartości

Czy lubicie w pupcię?


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Każda, z którą miałem do czynienia mówiła,że ze mną to pierwszy raz :D Każda po pewnym czasie chciała więcej. Najlepiej próbować pierwszy raz, gdy laska jest po alko, bo wtedy są mniejsze opory. Jak dziurkę rozruszasz, to niektóre mają nawet tak zwany orgazm analny.

Tyle miałem do powiedzenia w tej kwestii JA, Rysiek z Klanu.

 

PS: Aha, grubsze Durexy bezwzględnie przy takich zabawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawet gdyby praktyki analne nie były sprzeczne z obranym przeze mnie światopoglądem obawiałabym się nimi zabawiać ze względu na zagrożenie ze strony Escherichia coli, niestety Internet nie porusza tak wyczerpująco tego zagadnienia tak jak literatura naukowa, którą okazję miałam przeczytać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Czy lubicie w pupcię?
  • 6 miesięcy temu...

A czy w czasach starożytnych miłość grecka nie była jedynie domeną samców? :D 

 

 

Dnia 10.09.2015 o 00:11, MiJa napisał:

Tak, ale oficjalnie żadna się nie przyzna :-D

 

Anal to żadna ujma, jak któraś lubi to czemu nie. 

Ale podejrzewam, że większość babek za tym nie przepada - nie oszukujmy się, nie jest to na początku ani przyjemne, ani komfortowe dla samicy. Zresztą, jak samce tacy ciekawscy, to proponuje sobie spróbować wsadzić w odbyt wibrator :D (to żadne żarty ani docinki z mojej strony), mam kilkoro znajomych samiczek, które z własnych ciekawości i fantazji w taki właśnie sposób przygotowywały się do sexu analnego z partnerem.

 

Edytowane przez Wqrwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwielbiam.
Początkowo, zanim zaczęliśmy uprawiać klasyczny seks, bawiliśmy się w anal (wpłynęły na to obawa przed ciążą oraz zwyczajna ciekawość). Oboje byliśmy zachwyceni, tym bardziej, że jestem tam mocno uwrażliwiona i potrafię osiągnąć w ten sposób orgazm (nie do opisania, polecam), ale z czasem, po jakichś dwóch latach, gdy już na dobre zasmakował bycia w piczce, zaczął się z anala wycofywać. I tak oto korzystam z zabawek, nie chcąc go przymuszać do czegoś, co przestało go kręcić. Nierzadko robimy w ten sposób double penetration :P 

Lecz zawsze, ale to naprawdę zawsze trzeba bardzo pilnować higieny i używać grubych gumek.  I nigdy nie wchodzić z odbytu w pochwę ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Dnia 6.11.2015 o 11:38, feministka katolicka napisał:

Nawet gdyby praktyki analne nie były sprzeczne z obranym przeze mnie światopoglądem obawiałabym się nimi zabawiać ze względu na zagrożenie ze strony Escherichia coli, niestety Internet nie porusza tak wyczerpująco tego zagadnienia tak jak literatura naukowa, którą okazję miałam przeczytać...

Czytaj dalej tego typu literaturę a gwarantuję Ci, że Twoj facet szybko znajdzie taką co nie czyta i od czasu do czasu udostępni drugą dziurkę :)

Pani to powinna być 3×p - pipa, papa, pupa - dla pań brzmi pewnie " niedojrzale :))) " ale weźcie sobie to pod uwagę chyba że lubicie jak wasz facet szuka przygód u innych 

Swoją drogą jakże dwubiegunowa etyka naszych kochanych pań... 

Przypomniała mi się ta afera gdzie polskie modelki byly gotowe jechać za ileś tysiecy euro do chyba Arabii Saudyjskiej - i oddawać sie tam zabawom seksualnym z szejkami zjadając ich ekskrementy - mówiąc delikatnie :)) no ale żeby swojemu facetowi dać w dupkę to - nie nie boli , bo bakteria coli :)) - nawet do rymu wyszło 

Edytowane przez Headliner
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem kiedy pojawi się samiec z odpowiednim statusem i zasobami, to nagle przestaje przeszkadzać samicom fakt, że tyłek ma trochę inne biologiczne przeznaczenie. Niektóre wtedy przestają nawet mieć coś przeciwko rimmingowi, a wcześniej je niby obrzydzał. Zadziwiające no nie?

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Selqet napisał:

Biologicznie inne ma przeznaczenie ten otwór

Idąc tym tokiem rozumowania to buzia również biologicznie do innych celów przeznaczona. ;)

 

Dziwnym trafem Stwórca zrobił tylny otwór wręcz dopasowany do penisa, a mógł zrobić np o średnicy małego palca :lol:

A już całkowitym psikusem popisał się robiąc tamtędy dostęp do prostaty :wacko:

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Headliner napisał:

Czytaj dalej tego typu literaturę a gwarantuję Ci, że Twoj facet szybko znajdzie taką co nie czyta i od czasu do czasu udostępni drugą dziurkę :)

Pani to powinna być 3×p - pipa, papa, pupa - dla pań brzmi pewnie " niedojrzale :))) " ale weźcie sobie to pod uwagę chyba że lubicie jak wasz facet szuka przygód u innych 

Swoją drogą jakże dwubiegunowa etyka naszych kochanych pań... 

Przypomniała mi się ta afera gdzie polskie modelki byly gotowe jechać za ileś tysiecy euro do chyba Arabii Saudyjskiej - i oddawać sie tam zabawom seksualnym z szejkami zjadając ich ekskrementy - mówiąc delikatnie :)) no ale żeby swojemu facetowi dać w dupkę to - nie nie boli , bo bakteria coli :)) - nawet do rymu wyszło 

To niech od razu zapyta panny czy się zgodzi na seks analny, a jak nie to niech idzie do innej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, StonekZiemniaczany napisał:

Smród i glina pod napletem... Nie polecam

Sorki kolego ale widocznie się nie umyła :)) Ja ruchałem w dupkę kilka pań i mi się to nie zdarzyło ,

Chociaż raz laska powiedziała mi, że lubi jak podczas ruchania włoży się jej palec w dupkę , no i rucham a ona - " włóż palec" - to ja wkladam ten palec , wyciągam a palec brązowy...k....a myślałem że wybuchnę gromkim śmiechem...ta się wcale nie kapnęła to wytarlem w łóżko, i niepostrzeżenie wymknąlem się do łazienki:))

Dla pań brzmi pewnie obrzydliwie ale takie życie 

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.