Skocz do zawartości

przez żołądź do merca


Rekomendowane odpowiedzi

Że niby kobiety? Żadne zagadnienie. Kurewstwo to najstarszy zawód świata, przy czym ja z racji swojego światopoglądu mam większy szacunek do pań zarabiających wprost na dupie niż to tych co przez żołądź do Merca ale z obrączką w tle. Jest tylko jeden sposób na takie panie - izolacja i pozostawianie ich w swoim świecie. Mam za nadto znanych mi przykładów pań koło 40tki, które są alkoholiczkami i zniszczonymi psychicznie ludźmi, aby być pewnym, że ta droga prowadzi do nikąd. Niestety jeszcze żadnej pani w moim życiu nie udało się przekonać rozmową, że mam rację. Kiedy one przyznają mi, że kiedyś ją miałem jest już za późno. Dwa dni temu pochowałem koleżankę. Piękna kobieta - WZW typu C, plus marskość wątroby. Zostało dziecko 12 lat. Mogliśmy kiedyś dawno temu być razem, całe szczęście że nie chciałem jej jeść z ręki - dziś byłbym w tym samym miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tytuł, tylko cztery słowa a jaka mądrość, jaka wymowa i bogactwo znaczeń :)

 

Rzeczywiście, lubię esencję ;)

 

Że niby kobiety? Żadne zagadnienie. Kurewstwo to najstarszy zawód świata, przy czym ja z racji swojego światopoglądu mam większy szacunek do pań zarabiających wprost na dupie niż to tych co przez żołądź do Merca ale z obrączką w tle. Jest tylko jeden sposób na takie panie - izolacja i pozostawianie ich w swoim świecie. Mam za nadto znanych mi przykładów pań koło 40tki, które są alkoholiczkami i zniszczonymi psychicznie ludźmi, aby być pewnym, że ta droga prowadzi do nikąd. Niestety jeszcze żadnej pani w moim życiu nie udało się przekonać rozmową, że mam rację. Kiedy one przyznają mi, że kiedyś ją miałem jest już za późno. Dwa dni temu pochowałem koleżankę. Piękna kobieta - WZW typu C, plus marskość wątroby. Zostało dziecko 12 lat. Mogliśmy kiedyś dawno temu być razem, całe szczęście że nie chciałem jej jeść z ręki - dziś byłbym w tym samym miejscu.

 

Doświadczenie uczy, że niewielu ludzi uczy się na cudzych błędach, a kobiałki, chyba wcale. Co więcej, najczęściej nie uczą się nawet na własnych. Też mam trochę drastycznych historii w zanadrzu. Kuzynka olała może trochę nudną ale pewną stabilizację z mężem ze Skandynawii i po kilku stacjach wylądowała w toksycznym układzie z kolesiem z tripem totalnej kontroli nad jej życiem. Nie pomogło, że dosłownie wszyscy, rodzina, znajomi, odradzali jej pozostawanie w tym związku. Powiesiła się po którejś kolejnej kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dla mnie znany i dość bolesny przykład irracjonalizmu kobiet to historia pięknej kobiety Marii Probosz i jej romansu z Czesławem Nogackim (Tycjan z Janka Serce). Dla niej romans skończył się tragicznie, została alkohiliczka i zmarła. Nogacki podobno pije dalej - można go spotkać często w Łodzi w jednym z parków, ale ciężko go rozpoznać. W tle tego wszystkiego jest pierwszy chłopak pani Marii, który całe życie próbował ją odzyskać i de facto uratować. Do tej pory prowadzi jej fan page, Andrzej Hasik się nazywa o ile dobrze pamiętam. Ta historia to przestroga jak mając wszystko, czyli urodę, talent, zasoby skończyć w szambie. Tak się składa, że ja akurat na każdym polu w życiu musiałem o wszystko mocno walczyć, a ludzie dostają od życia taki gift i nadal nie potrafią właściwie go spożytkować. Musze zajrzeć do niej na cmentarz jak będę w Łodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dla mnie znany i dość bolesny przykład irracjonalizmu kobiet to historia pięknej kobiety Marii Probosz ...

 

Co za zbieg okoliczności. Parę dni temu natrafiłem na artykuł o Marii Probosz i jak to zwykle na takich portalach bywa, prócz zdjęć  to zbyt wiele informacji nie było. Więc poczytałem sobie dodatkowo trochę historii wyciągnąłem taki sam wniosek :). To jest klasyczny przykład kobiety uzależnionej od fenyloetyloaminy i emocji. Tam był nie tylko romans, ale całe życie począwszy od wyjścia za mąż w wieku 16 lat za dużo starszego mężczyznę. Myślę że miała też poważne kompleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.