Skocz do zawartości

Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi mianowicie o zasady gry neila strausa, w książce pisze że nie wolno jej od razu czytać i należy czytać po jednym dniu i wykonywać ćwiczenia czy też manewry taktyczne z samicami.

Ktoś robił jego 30 dniowy plan rozwojowy ?

Pomaga to komunikacji z samicami?

I najważniejsze czy bede ruchać na prawo i lewo czy kolejne gówno pic na wode fotomontaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być swiadom że to kobieta wybiera Ciebie i daje Ci klucz do łóżka...

Ty mozesz jej przedstawic najlepsza oferte. Czyli popracować nad cechami charakteru i wyglądu...

Nie czytałem, ale jesli jest tam "Plan rozwoju" to warto skorzystać :)

Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi mianowicie o zasady gry neila strausa, w książce pisze że nie wolno jej od razu czytać i należy czytać po jednym dniu i wykonywać ćwiczenia czy też manewry taktyczne z samicami.

Ktoś robił jego 30 dniowy plan rozwojowy ?

Pomaga to komunikacji z samicami?

I najważniejsze czy bede ruchać na prawo i lewo czy kolejne gówno pic na wode fotomontaż ?

Czytałem.ksiazko poradnik napisany dla kolesi którzy całkowicie nie sa otrzaskani z kobietami.zadania sa poto zeby ktos sie otrzaskał.tylko ze tak naprawde jak sie spodobasz babie to wszystko idzie jak po masle,nie podobasz sie to spierdalaj.takie sa realnia a nie podkoloryzowane historie z amerykańskiego podwórka gdzie wystarczy miec fajna fure i sam z lokalu nie wyjdziesz%-)

Cenna ksiazka dla calkowicie zielonych.ale juz do wyzszego lewelu nawet sie nie umywa.to jak porównanie kajaka do pancernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Pikaczu - Robiles te zadania czy tylko teoretycznie? Ja mam jakies glupie opory zeby np. na ulicy czy w autobusie zaczac z kims gadac o dupie marynie, w sumie to nie wiem po co i o czym. W sklepie/pracy/pubie/na imprezie/jakichs targach/eventach to juz co innego, jakos naturalniej mi to przychodzi. Ale tak z dupy na ulicy ciezko mi podejsc i nawijac.

 

Ktos jakies dosw?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, wiem, że dwóch znajomych ze studiów się tym przez pewien okres emocjonowało i działali, ale ani jeden ani drugi nie ukończyli... podobnież wbrew pozorom nie jest to takie proste. Dodam, że dla przeciętnego zjadacza chleba, bo zaraz Pikaczu napisze, że w 3 dni by to zrobił :D Jeżeli uda mi się to dorwać to obadam w przyszłym tygodniu i wstawię tutaj recenzję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Pikaczu - Robiles te zadania czy tylko teoretycznie? Ja mam jakies glupie opory zeby np. na ulicy czy w autobusie zaczac z kims gadac o dupie marynie, w sumie to nie wiem po co i o czym. W sklepie/pracy/pubie/na imprezie/jakichs targach/eventach to juz co innego, jakos naturalniej mi to przychodzi. Ale tak z dupy na ulicy ciezko mi podejsc i nawijac.

 

Ktos jakies dosw?

 

Pozdro.

Nie robiłem poniewaz nie potrzebowałem tego.mnie interesowało zrozumienie schematu zachowań,dlaczego gdzie i jak.Zawarta tam tematyka to po prostu kropla wiedzy w oceanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.