Skocz do zawartości

Dążenie do ideału


Rekomendowane odpowiedzi

Pffff. Nie śmieszkuj.

Przecież od dawna wiadomo, że współczesne niunie dążą do władzy i pieniędzy.

Ale zdobyte nie swoimi rękami, rzecz jasna Brzytwa.

Nie idzmy tą drogą wierząc że kobieta może dojsc do czegoś sama, to niewykonalne...

Drobna różnica a zmienia postać rzeczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinc, ja to wiem. Od samego początku jak się tu pojawiła to coś mi się nie zgadzało. :>

 

Mi wystarczyło że przeczytałem jej nick jak się zarejestrowała i już czułem pismo nosem. :)

 

Nie myliłem się, bo też rzadko w stosunku do kobiet się mylę. Potem zaczęło się dziać to co przewidziałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ĘĄ i sto kilo wazeliny xD

 

I lajki przy każdym wpisie na blogu. Bez względu na treść i autora. Poleciała hurtowo. Komentarze również ocierajace się o skrajne "dupowłażenie". Ale żadnych konkretów. Ciągle to samo. Jestem zachwycona, pisz dalej i tym podobne pierdolenie kota w bambus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wabią wyglądem i wazeliniarstwem, udawaniem intelektu na który sie niektórzy nabierają, a my tym wszystkim co ważne (bo liczy sie charakter!).

 

Spytaj kobiety co oferuje to napisze Ci elaborat na 100 stron (bo taka elokwentna, mądra, inteligentna, rozumiejąca), ale w większości postawi na odpowiedzi typu "różne rzeczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Pokorna opanowała tą sztukę do perfekcji. Myślała że jak mi posłodzi jak to się znam na filozofii, to mnie kupi. A prawda jest taka, że jak znam naturę kobiet, ma moją wiedzę w głębokim poważaniu i dupie. Znana sztuczka kobiet. Sprawić, żeby miś czuł się mądry, ważny, męski i tym samym wpływać na niego/manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nawet nie rozumieją tego co piszesz, choć same sądzą że rozumieją (znowu próżność). Czytają dla dla emocji i pomyślenia o sobie jakie to ĄĘ nie są. Ty też masz uwierzyć, że są enteligentne i jak wyczują że lecisz na wiedzę to będą to udawać póki będzie interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nawet nie rozumieją tego co piszesz, choć same sądzą że rozumieją (znowu próżność). Czytają dla dla emocji i pomyślenia o sobie jakie to ĄĘ nie są. Ty też masz uwierzyć, że są enteligentne i jak wyczują że lecisz na wiedzę to będą to udawać póki będzie interes.

 

Dokładnie. Krytycznie i konstruktywnie do moich tekstów żadna się nie potrafi odnieść i potrafić nie będzie, bo dalece przekracza to ich zdolności poznawcze.

 

Ale nie rozumiem do końca. Czytać np. o Operacji bagration A.D 1944, gdzie w większości są same suche fakty, dla emocji?  :blink:

 

Teraz to ja wysiadam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Krytycznie i konstruktywnie do moich tekstów żadna się nie potrafi i potrafić nie będzie bo dalece przekracza to ich zdolności poznawcze.

 

Ale nie rozumiem do końca. Czytać np. o Operacji bagration A.D 1944, gdzie w większości są same suche fakty, dla emocji?  :blink:

 

Teraz to ja wysiadam. :P

 

Zacytuje sam siebie:

dla emocji, czyli pomyślenia o sobie jakie to ĄĘ nie są - mądre, inteligentne i wartościowe, gdy czytają poważną literaturę poważnych ludzi (czują się lepsze,bo same takie naprawde nie są i nigdy nie musiały być). Takie sprawne samookłamywanie i gra przed otoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, możesz być znawcą, mentorem i znać wszystkie tajniki ll WŚ, ale jak nie potrafisz zarobić na torebke od armaniego to jesteś leszcz... :)

I na nic Twoja wiedza...Smutne ale prawdziwe niestety...

 

Ale żadna nigdy tego Tobie nie powie. Będzie tylko zachwalać i podziwać pasję/wiedzę. Do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu kobiety uczy sie od małego wpływania na ludzi (manipulowania) oraz dbania w 99% o wygląd. Kit za kitem. Przebiegłość i spryt. Ukrywanie głupoty też.

Czy ta nauka manipulowania kończy się na powielaniu wzorców w dzieciństwie, czy jest jakaś późniejsza, ogólnospołeczna kontynuacja. Może macie jakieś obserwacje?

A jeśli chodzi o wygląd to sporą cegiełkę (a raczej pustak :-) ) dokładają media i koncerny, które na tym zarabiają. Zwróćcie uwagę, że jeszcze 20 - 30 lat temu były inne kanony piękna kobiecego. Na filmach z tamtego okresu gwiazdy miały kłaki pod pachami. Teraz taki "styl" przypisuje się feministkom i ekscentryczkom. Ostatnio inicjowane są nawet akcje z udziałem gwiazd, które publikują swoje zdjęcia z "zarostem". Pytanie tylko czy to nie jest kolejna próba wprowadzenia nowych trendów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ludzie idący za modą i czymś, co się odgórnie narzuca w mediach itp. to popieprzeńcy.

 

Co jakiś czas na ulicach widać, jak to się zmienia. Dziś się ubierają tak, jutro inaczej, dziś mają takie fryzury, jutro inne.

 

Skoro ,,im się to podoba i sami do tego doszli'' wg niektórych, to czemu nie byli tacy wcześniej, tylko dopiero teraz? ;)

 

 

Pustostany bez własnego zdania, własnego charakteru, bez poczucia indywidualności. Armia klonów, jak ludzie na ulicach w starszych częściach GTA. Nawet charakterem niewiele się różnią. Niektórym trzeba podyktować, jacy mają być, bo sami nie wiedzą.

 

Zawsze mnie rozwala jak ktoś mówi, że na jakichś tam kolesi (wyglądających lub zachowujących się w określony sposóB) ,,lecą dziewczyny''.

Jeśli ktoś cały swój wizerunek dostosowuje do tego, żeby podymać, pochodzić z panienką za rączkę lub być w centrum zainteresowania towarzystwa, to jest wg mnie przykrą istotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tylko jak Panie ruszyły z kontrą i jak zaczęły w (nielicznych) opiniach opluwać tę książkę.

 

Vercetii nie tylko trzeba dyktować jacy mają być, ale jak mają myśleć, wartościować, co sądzić o tym czy tamtym. W tej sztuce dla sporej większości niezastąpionym mentalno-intelektualnym GPS-em jest Gówno Wyborcze i WSI 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.