Skocz do zawartości

Dążenie do ideału


Rekomendowane odpowiedzi

One naprawdę potrafią ukrywać własną głupotę?  :lol:  nie zauważyłem. 

 

Mają poważne problemy z ukryciem kilku siwych włosów, celulitu czy fałdki tu i tam, a wy chcecie żeby skutecznie ukrywały głupotę ?  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Uważam, że kobiety wcale nie są takie głupie, jak co niektórzy sądzą, co najwyżej marnują swój potencjał dla łachów od Armaniego ;) a fakt, że jednak je dostają, raczej nie ich głupotę potwierdza.

 

Najbogatszy czlowiek w historii, John D. Rockefeller powiedział o swojej żonie: ,,Jej osąd był zawsze lepszy od mojego. Bez jej mądrych rad, byłbym biednym człowiekiem"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie siebie. Po prostu. I fizys i resztę, którym do idealu daleko. Nie ma znaczenia czy się komuś podobam, czy nie. Jeśli ktoś mnie zaakceptuje, super jesli nie, wolna wola. Kobiet na świecie jest setki. Do wyboru i koloru. Nie zamierzam dla cudzej akceptacji, wbrew sobie udawać kogoś, kim nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2017 o 16:42, Sitriel napisał:

Najbogatszy czlowiek w historii, John D. Rockefeller powiedział o swojej żonie: ,,Jej osąd był zawsze lepszy od mojego. Bez jej mądrych rad, byłbym biednym człowiekiem"

Jeśli ktoś używa w jakimś zdaniu zawsze, to zapala mi się czerwona lampka. Cały cytat wskazuje na to, że pomniejsza swoją wartość a przecenia żony. 

 

Przypomina mi to pewien demotywator, który kiedyś krążył po internecie

 

1327686427_by_Elizabell_600.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.