Skocz do zawartości

Bywam tu często, świetne forum, głupio się nie zarejestrować


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Zaglądam tu, choć nie mam doświadczenia bycia wydymanym przez jakąś modliszkę, jak znaczna część tutejszej braci. Udział (jak na razie bierny) w forum jest formą zaspokojenia hobbystycznej ciekawości płynącej m.in. z zainteresowań sferą psyche, relacji, komunikacji, wzorców kulturowych w służbie ich architektów i tematów okołomatrixowych.
Parę razy byłem zadurzony z wzajemnością jak i bez, ale każda miłość jest wielka, jedyna i niepowtarzalna a potem przychodzi następna.
Najbardziej "dramatyczne" rzeczy jakie mnie ze strony kobiet spotkały, to dwa porzucenia, które w zasadzie nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia. Zawsze jakoś miałem inne priorytety, mimo małpiego wówczas wieku.
Lubię ciepły klimat, żeglowanie po Śródziemnym, rozmyślanie, własne projekty zawodowe, przepuszczenie przez lufę trochę czarnego prochu jak i nitratów. No i moją kobietę, z którą jesteśmy już "pełnoletni" też lubię. Ze względu na w miarę rozległe(?) relacje towarzyskie z kobietami w wieku 20parę-40 i wnioski z nich płynące, mógłbym  być przez feminazistki określany mianem mizogina, choć jestem zaledwie pragmatyczny. Mężczyźni powszechnie są pragmatyczni w biznesie a kobiety w relacjach. Stąd ich niechęć do męskiej  konkurencji na polu relacji pewnie ;)
Nie mam dzieci i nigdy nie chcę/nie zamierzm ich mieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.