Skocz do zawartości

Męskie garnitury


Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn kupił u nich 2 marynarki, zadowolony. Materiałowo bardzo dobre, wykonanie powyżej przeciętnej.

 

Ja osobiście gustuję w vistuli za rozsądne pieniążki dobre garnitury, lub hugo boss tyle że w RP kupować to masakra cenowa.

 

Jak się jest poza granicami kraju to np. za modele z poprzednich roczników można zapłacić małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał nie kupować ciuchów i pojazdów marek, które były zamieszane w różne historyczne gówna, ewentualnie produkcja, których nie jest oparta na wyzysku 3 świata to bym jeździł hulajnogą a ubrania robił sobie sam na drutach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę dość fajnym samochodem produkcji japońskiej. Nie wiem czy wiesz,ale wywiady RP i Japonii dość dobrze współpracowały między sobą w dwudziestoleciu międzywojennym. Taka postawa kojarzy mi się nieco z naklejką Powstanie 44 na VW Passacie B5 TDI w kombii. No offence oczywiście - trzeba szanować każde poglądy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończycy jeśli chodzi o wojnę też mają swoje za uszami. Japońskie auta są jak najbardziej ok, miałem kiedyś celice, króciutko, szybko ukradli  :mellow: .

 

W dzisiejszym świecie zakup czegoś wysokiej jakości od producenta nie zamieszanego w wyzysk/ wojny itp. graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego konkretnego  zapytania, dziękuje za odpowiedzi.

 

Znam Bytom, Vistulę, Wólczankę ale mój kuzyn akurat upatrzył sobie tę markę, bo zobaczył tam spory upust. Więc zapytam, czy ktoś miał doświadczenie akurat z tym producentem, bo ja jeszcze od nich garniturów nie widziałam.

 

Ja polecam garnitury z Bytomia, z marek które nosi mój Mąż, to te bardzo długo dobrze się trzymają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.