Skocz do zawartości

Gubię się przy zwiększającej liczbie użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Forum się rozrasta i ciężko jest mi identyfikować ludzi z którymi piszę pod kątem ich doświadczeń, bo ich relacje są chaotycznie rozrzucone po całym forum.

Czy nie byłoby lepiej gdyby oprócz avatara każdy miał krótki "życiorys". Łatwiej byłoby się wtedy odnieść do danej wypowiedzi tego usera. 

Np przy okazji powitania opisać ogólnie swoje dotychczasowe przeżycia z płcią przeciwną i dać jako link przy avatarze. Lub coś podobnego.

Obecnie historie userów są porozrzucane po kawałku w różnych wątkach i ciężko się już połapać kto jakie ma doświadczenia życiowe co ma duże znaczenie przy udzielaniu się w danym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem nad wprowadzeniem przymusu wpisania m.in miasta pobytu, by łatwiej było znaleźć ludzi do wspólnych wypraw.

 

Druga sprawa to przy rejestracji można by było wprowadzić ankietę: dlaczego się zarejestrowałeś?

 

- bo mnie bije baba

- nienawidze tych sak

- oszukała mnie ta karwa materialistka

- moja się puszczała

- nie mam kolegów od szklanki bo się spantoflili

- zaczynam rozumieć to coś, chce więcej

- a tak o se przyszłem

 

I dla kobiet:

 

- bo tak

- nie wiem

- może

- ciekawość

- chce pomanipulować i potollować bo w życiu mi nie wychodzi zbytnio

 

+ fotka cycków z wypisanym na klacie "braciasamcy.pl" by wiadomo że to baba i autentycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem nad wprowadzeniem przymusu wpisania m.in miasta pobytu, by łatwiej było znaleźć ludzi do wspólnych wypraw.

 

Druga sprawa to przy rejestracji można by było wprowadzić ankietę: dlaczego się zarejestrowałeś?

 

Przymus chcesz wprowadzać? Teczuszki zakładać?

Jakim to "prawem"?

 

Jeśli ludzie będą chcieli się zwąchać zrobią to, ale akcje w stylu "bo musisz" pachną utratą części uzębienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skończyło się tylko na myśli. Kolega chciał się zarejestrować na forum, ale zrezygnował właśnie dlatego że nie było informacji o miejscowościach. Jeśli trzeba zaznaczać płeć, to i na inne musy też by się znalazły paragrafy.

 

Ojć, mam wrażenie, że ci się w główce porobiło. Próba manipulacji w drugim zdaniu też nieładnie wygląda :P

"Paragrafy" by się znalazły? A jaki jest paragraf na bycie dupkiem?

 

Chcesz wiedzieć skąd jestem? Z pieprzonego Pernambuco.

Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o kwestię własnego doświadczenia z kobietami danego usera, bo inaczej się odbiera wypowiedź kogoś kto jest kawalerem po 30-stce z tłumem kochanek za sobą a inaczej wiernego męża, inaczej kogoś po 2 rozwodach

i napisanie przez każdego z nich wyrażenia:

np

"moja baba też nie robi loda" i teraz się człowieku domyślaj czy miał na myśli swoją żonę czy kochankę, czy narzeczoną

a często przy wypowiedziach robi to różnicę, a nie ma sensu wypytywać co jakiś czas, bo to się zapomina

i chcąc się zaznajomić kogo autor posta ma na myśli trzeba prześledzić znaczną jego aktywność na forum, bo przy dużej liczbie użytkowników zwyczajnie się nie pamięta danej historii.

przykłady:

red , którego pamiętam, wypowiada się jako kawaler bez praktyki w wychowywaniu dzieci i bez żony,

Rysiek chyba po 1 rozwodzie, dużo praktyki z podrywaniem dziewczyn,

Marek,kawaler z zaburzeniami jelitowymi :) , praktyka z dużą ilością partnerek, brak dłuższej relacji z kobietą.

 

innych juz słabo pamiętam, a po mojemu ma to duże znaczenie w pisaniu na pewne tematy,

inaczej daną sprawę będzie widział kawaler, żonaty a inaczej rozwiedziony bo baba się puszczała,

z pewnością każdy opisze daną sprawę przez pryzmat swoich doświadczeń, ale tylko gdy będzie miał opis przy avatarze będzie wiadomo kto jakie miał doświadczenia i dlaczego napisał tak a nie inaczej. Bez podglądu w "życiorys" usera nie wiadomo często dlaczego ma takie a nie inne zdanie na dany temat. A przy dużej liczbie użytkowników nie sposób ogarnąć pamięcią wszystkich którzy o sobie napisali i to w dodatku  chaotycznie najczęściej w kilku tematach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o kwestię własnego doświadczenia z kobietami danego usera

 

Pod avatarem niech każdy ma rangę, np:

 

-rogacz

-łamacz serc niewieścich

-samobieżny bankomat

-rozwodnik

 

itd.

 

A poważnie to rozumiem o co Ci chodzi.

 

Mogło by to wyglądać tak, że wchodząc w profil użytkownika w zakładkach z lewej strony

oprócz statusu, postów, zawartości, lubianych itd. byłaby zakładka życiorys czy coś w ten deseń

i tam kto by chciał to by uzupełnił. Ale moim zdaniem to niepotrzebne szczerze mówiąc.

 

Wolę żeby było jak jest.

 

Bo tutaj jest jak jest, po prostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chce się podzielić swoim życiorysem i takiego przymusu tutaj nie będzie.
Pomysł z linkowaniem swoich historii przy awatarze jest niestety nietrafiony z dwóch powodów:
1. Jeżeli nie będzie przymusu, to i tak większość to oleje = napiszą tylko ci co chcą. W tym przypadku jeżeli się kierować takim wyznacznikiem, to użytkownik może pominąć wartościowe wypowiedzi, tylko dlatego, że ich autor się zawczasu nie wyspowiadał. Jak dla mnie to głupota. 
2. Jeżeli będzie przymus, to zacznie się bajkopisarstwo, ukrywanie szczegółów, konfabulacja czy jawne łgarstwo. Do czego to doprowadzi, to chyba nie muszę pisać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce się ujawniać z życiorysem. I tak już powiedziałem o sobie tak dużo, że aż za dużo mimo anonimowości.

 

Pomysł jest zły.

 

Ja nie mam problemów jeżeli chodzi o osoby. Doskonale orientuje się w tym kto co i jak i z kim, po prostu czytam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie jak jest, a gdyby nastąpił zalew nowych userów - coś w stylu masy uchodźców na Lesbos - możemy podzielić się na roczniki w zależności od roku zalogowania po raz pierwszy na forum.  Wtedy oprócz stopni wojskowych można dać naukowe, np. cum bajszpil:  I rok - otrzęsiniec, II - połowinek, III - licencjusz, IV - magistrant, V - magazynier, VI - docent, VII - doktor i tak dalej, i tak bliżej ...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co?

 

To forum funkcjonuje ponad rok czasu. Baza informacyjna jest ogromna i dużo czasu potrzeba z zapoznaniem się. Nie jest znowu aż tak dużo nas, użytkowników aktywnie biorących udział w życiu forum. Z 30-40 osób. To tylko kwestia czasu by zapoznać się. Poza tym nawigowanie na stronie działa świetnie więc można szybko odszukać to czego się nie wie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co?

 

To forum funkcjonuje ponad rok czasu. Baza informacyjna jest ogromna i dużo czasu potrzeba z zapoznaniem się. Nie jest znowu aż tak dużo nas, użytkowników aktywnie biorących udział w życiu forum. Z 30-40 osób. To tylko kwestia czasu by zapoznać się. Poza tym nawigowanie na stronie działa świetnie (...)

Pisałem raczej z przymrużonym okiem  ;)  jak nas będzie tu 3000-4000 osób, będziemy wtenczas robić za guru i pionierów. Poważnie mówiąc żywię przekonanie, że to forum ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ja sądzę, że zawsze można się spotkać na jakiejś grubej imprezie i wtedy siłą rzeczy i tak się poznamy. Tylko trzeba ''robić, a nie gadać'', bo inaczej po raz setny będę czytał na forum ''no ten miesiąc jest nieosiągalny'', ''muszę ogarnąć kilka spraw'' itd.

 

Ekipa połączona poglądami na świat ma dużą wartość. Na pisaniu nie powinno się kończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.