Skocz do zawartości

Wszystko gówno warte


Rekomendowane odpowiedzi

i w tym przypadku przydałoby się to co napisałem o

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2549-gubi%C4%99-si%C4%99-przy-zwi%C4%99kszaj%C4%85cej-liczbie-u%C5%BCytkownik%C3%B3w/

 

mimo że użytkownika kryss kojarzę, że coś pisał o swoim małżeństwie to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć i nie wiem jakie z nią miał perypetie i czy życzyć powrotu do zdrowia jej czy jemu bardziej, bez przeszukania forum nie jestem w stanie wyrobić sobie zdania i napisać odpowiedź

 

red napisał, że był jakiś kochaś więc nie wiem czy życzyć jej powrotu do zdrowia czy może nie :(

 

Arox napisał, że to nie w PL WIĘC błędnie napisałem, żeby dać lekarzom :(

 

Bez przejrzenia jego profilu i przeczytaniu nasu postów nie da się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał dużo siły. Co by sie nie stało nie daj sie złamać.

i w tym przypadku przydałoby się to co napisałem o

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2549-gubię-się-przy-zwiększającej-liczbie-użytkowników/

 

mimo że użytkownika kryss kojarzę, że coś pisał o swoim małżeństwie to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć i nie wiem jakie z nią miał perypetie i czy życzyć powrotu do zdrowia jej czy jemu bardziej, bez przeszukania forum nie jestem w stanie wyrobić sobie zdania i napisać odpowiedź

 

red napisał, że był jakiś kochaś więc nie wiem czy życzyć jej powrotu do zdrowia czy może nie :(

 

Arox napisał, że to nie w PL WIĘC błędnie napisałem, żeby dać lekarzom :(

 

Bez przejrzenia jego profilu i przeczytaniu nasu postów nie da się :(

Czy ty naprawde w ludzkim cierpieniu upatrujesz sobie szanse aby zrealizować swoje dziwne plany? Czy to jest odpowiedni czas i miejsce? Mi by było wstyd, cholernie wstyd.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wpisu wynika, że Ją jeszcze kochasz. Tak więc życzę aby szybko wróciła do zdrowia + moze to będzie spoiwem waszego wspólnego życia.

Jednak z pobieżnej lektury dowiedziałem sie szybko, ze mieszkasz w Norwegii a twoja żona ma młodszego kochanka i jesteście w trakcie rozwodu. Jeszcze na dodatek ma DDA - przypuszczalnie.

Mieszkasz w kraju w którym baby maja przywileje niebywałe, już niejedna polka pusciłe tam męża z torbami i tylko w skarpetkach. Znam ten kraj, mieszkałem tam kilka lat z przerwami. Nie tylko polka, inne nacje postepują tak samo.

Tak więc po namysle, radzę tobie ochłonąć, jej nic nie będzie bo tam słuzba zdrowia leczy - sam się przekonałem.

I TO BY BYŁO NA TYLE NA RAZIE.

Boję się jeszcze czegoś dodac bo mnie bracie samcy zaszczują.

Tak więć niech szybko wraca do zdrowia, i Ty również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.