Skocz do zawartości

Mieszkanie w Krakowie


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia jestem w potrzebie, jako przyszły student w Krakowie poszukuje mieszkania, jako że mnie do akademika nie przyjęli ( za późno dostali oświadczenie, kochana poczta polska).

Mogę mieszkać z innym samcami, ważne jest to aby było to tanie mieszkanie,

Jeśli ktoś ma wolny pokój niech pisze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nic nie znajdziesz, możesz pomieszkać w hotelu studenckim, a może są tańsze miejsca: http://www.hotelestudenckie.pl/index.php?cennik

 

Za późno wysłałeś oświadczenie na 2 turę? Czy już na 3? Bo ostatnio przyjąłem taktykę przejmowania się jak najmniejszą ilością spraw - robię co trzeba przed czasem i tyle i nie daję się stresować. I olałem sprawy organizacyjne studiów; zrobiłem co trzeba, elektronicznie, ale zapomniałem o tym, że trzeba papierowo. Myślę, a sprawdzę co nowego teraz. 9 września czytam, że minął termin 2 tury, zadzwoniłem rano w czwartek(do odpowiedniej komisji) i powiedziałem, że elektronicznie im dawno już wysłałem, administrator sieci USOS włączył możliwość mi ściągnięcia dokumentu do druku, zaniosłem im po terminie, trafiłem na przyjazną sekretarkę, obliczyła mi wszystko i zrobiła maksymalnie korzystnie i przebiegle prawnie(lepiej niż ja nawet bym na to wpadł) i mam akademik, mam nadzieję, że jednoosobowy pokój. Jak się ogarnę w tym mieście, a może i finansowo lepiej, to jak mi nie będzie pasować w akademiku to znajdę sobie samodzielne skromne mieszkanko. 

 

Czy na pewno już wszystko stracone? Nie możesz zadzwonić gdzie trzeba i pytać co w takiej sytuacji?

 

A jak ci idzie ogarnianie reszty spraw z UJ? Zapisałem i podpiąłem przedmioty w USOS, ciekawe czy nic się nie nakłada w planie...      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa panie, jestem na liście rezerwowej śmiechu warte ale miejsce 120 wiec mogę pomarzyć o akademiku, może jakie mieszkanie się ogarnie tylko samemu to drogo wychodzi, a co do tury to 2 tura to była, i na trzecią nie ma co liczyć bo już jest komplet ludzi.

Dzięki za linka może nad tym pomyśle jak już będę w dupie z tym mieszkaniem.

Nie myślałeś aby zamieszkać w mieszkaniu i kogoś sobie dobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.