Skocz do zawartości

Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie ciągnie mnie do lektury zwierzeń "Masy". Ten gość to przykład tego, że uczciwość w Polsce nie popłaca. Są głosy, że niektóre sprawy są podkoloryzowane w jego książkach a on sam się "wybiela". Pewnie tak jest. Z kim "urzędował"?
Co do "celebrytów", myślę sobie, że nadal trwa taki proceder współpracy w dzisiejszych czasach. Z tym, że gangsterzy już nieco mniej widoczniej działają. Jednak współpraca trwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mysle ze to cale przedstawienie z tym swiadkiem koronnym to ustawione bylo... opinia publiczna była za gorąca i policja, wiec sluzby razem z pruszkowskimi zdecydowali (wiadomo ze za nimi stali sluzby, inaczej nie mogliby sie tak rozrosnac) ze dostana po pare lat (slowik dostal 6 lat za kierowanie pruszkowem.. co to za wyrok?:D)

 

sproket (jeden z zolnierzy/kapitanów pruszkowa) ktory nie zostal zlapany(pozniej dzialal w roznych gangach) zeznawal ze odzyskiwal długi dla masy jak byl swiadkiem koronnym i inne takie... oczywiscie masa jest zbyt cenny wiec usuneli mu status swiadka bo był "niewiarygodny" i przydzielili mu do ochrony tych samych funkcjonariuszy BOR'u na których zeznawał.... parodia

 

tak czy siak, gangi mają sie w polsce dobrze. trzeba sie bardziej ukrywac a nie latac obwieszony złotem w tatuazach i łysa glaca (chociaz i takie pętaki są)... duze pieniadze lubia cisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.