Skocz do zawartości

SexMasterka


Nardin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ryj pryszczaty i zatapetowany na maksa - w sumie nie wiadomo jak panienka wyglada...

 

Podobaja mi sie te porady o przedluzaniu gry wstepnej - najlepiej jak laska robi mi masaz albo delikatnie paznokciami drapie po mosznie jednoczesnie lizac zoladz. Niech ona edukuje te laski bo wiekszosc z nich mysli ze gra wstepna polega na tym by stawiac partnerowi opor...

Edytowane przez The_Man
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

UWAGA ! Ta Sexmasterka stała się wczoraj piosenkarką - wypuściła kawałek o tytule "Poka Sowe" i w 1 dzień ma on już ponad 1 mln wyświetleń oraz ponad 110 tyś łapek w dół. Mało tego ona nawet utworzyła trasę koncertową z tą jedną i jedyną piosenką :D To jest szaleństwo i śmiech na sali

 

 

18056777_1462098793863747_5787417691593699725_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ta babeczka od chodzenia na smyczy wzdłuż A4 w takim jakby siatkowym kondomie na całe ciało?

Z tego co wiem, zapraszają ją do podstawówek, gdzie wprowadza skrzaty w realia seksualności, w swoim plastiko-perwersyjnym wydaniu. Obiektywnie przyznam, że z pyska mi się nie podoba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Ta Sexmasterka stała się wczoraj piosenkarką - wypuściła kawałek o tytule "Poka Sowe" i w 1 dzień ma on już ponad 1 mln wyświetleń oraz ponad 110 tyś łapek w dół.

 

"Poka Sowe" - to hasełko zostało z tego co pamiętam wypromowane przez Rafonixa, nawet jest na jego koszulkach:
 

3660-6-pattern-front.jpg

 

Ciekawe czy jakieś tantiemy dostanie heh. ;) 

 

Kawałka nie mogę odpalić, bo: ograniczenia wiekowe, a nie pamiętam hasła na YT.

No ale patrzę w komentarze i ktoś z poczuciem humoru się postarał:

 

A mogłam zatonąć razem z Jackiem
 
Mogłam nie ewoluować...
 
Dobrze że jednak nie jestem człowiekiem.
 
Przechodze na islam...
 
I tym podobne. :lol:
 
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.