Skocz do zawartości

SexMasterka


Nardin

Rekomendowane odpowiedzi

@Rnext wystarczy wpisac "challenge" na youtube to zobaczysz tyle dna, ze ci sie odniechce :) Wszelkie kanaly z mudzynami, jakies video-blogi. Sa ludzie, ktorzy jedza kupe, jak pojdziesz dalej na 4chan to zobaczysz dopiero spierdolenie...

Dno dna jest w Japonii i Indonezji wg mnie. No USA jeszcze.
 


Doswiadczone dziewczyny w przykucu, widac przynajmniej hehehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o tamagochi, bo jej sie w pewnym momencie uwaktywni instyknkt macierzynski.

Ok, wrocmy do tematu sex-masterki :)

Tu pokrewnie - pani, ktora podejzewam mowi to samo, ale jest certyfikowana (!!!) do wykonywania tego "zawodu".
 


Ciekawym jest fakt, ze popyt na to stale rosnie co oznacza, ze ludzie... No niedlugo zapomna jak sie prawidlowo sika i trzeba bedzie piss-coacha, ktory wyjasni jak sikac.
Jak kiedys Korwin powiedzial o edukacji seksualnej w szkolach:

"Czy koń, czy baran, mają lekcje edukacji seksualnej? Nie, a umieją to robić. Prawda? Jest mi wstyd za to, co się robi dzisiaj z młodymi ludźmi. Ja nie wiem, jak oni potrafią się kochać. Jak można to robić, jak w szkołach mówią, że trzeba tym palcem zrobić to… to zabija całą spontaniczność, zabija przyjemność. O tym w ogóle nie wolno mówić, musi być napięcie, tajemnica – to jest coś pięknego"

No ale internet, youtube, instagram, facebook i mamy juz po ptokach.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trafiłem na jej stronę przed chwilą w necie i muszę się podzielić wnioskami: kuhwa, niektóre roksiarki lepiej wyglądają w "seksi" szmatkach niż ona..., próbuje się kreować na jakiegoś pseudospeca przy pomocy swojej atrakcyjnością tym głównie skupia uwagę (typowe dla samiczek w "biznesie")... Lepiej by się wzięła za konkretną robotę już na tej roksie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.