Skocz do zawartości

Witam i o drogę pytam.


Lawrence

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu czytam forum i dzięki niemu poukładałem sobie pewne sprawy. Zdałem sobie sprawę z tego że nie muszę być do końca życia z moją toksyczną żoną a także zawsze mogę zmienić miejsce pobytu jak i pracy. To dzięki wam zrozumiałem, że mogę tak zrobić jednak mam kilka dróg w życiu do wyboru, kilka rozwiązań i mam nadzieję, że to właśnie dzięki wam wybiorę najlepsze wyjście ale o tym w nowym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to forum to sobie zadaję pytanie: Jak mogłem tak spieprzyć sobie takie fajne życie?

No ale nic tutaj poznałem wiele mechanizmów jakie zostały wobec mnie użyte. Gdybym tutaj trafił wcześniej moje życie potoczyło by się całkiem inaczej. No ale nic wobec zaistniałej sytuacji już jestem pozbawiony uczuć i skrupułów nic mi nie będzie szkoda. Czas na rozpaczanie minął, teraz pozostało wymyślić strategię jak do tego wspaniałego życia powrócić i myślę że to dzięki braciom tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Trzymaj się myśli, że życie się nie kończy jutro czy po jutrze. Każdy albo prawie każdy z nas w pewien sposób zmarnował sobie część (mniejszą lub większą) życia przez nieświadomość i dążenie do czegoś, co nie nastąpi.

 

Ważne, żeby wyjść z popełniania błędów. Uświadomienie sobie tego wszystkiego to pierwszy i bardzo duży krok na przód. Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witając na forum nowego brata, podzielę się swoim doświadczeniem: w ciągu półtora roku zmieniłem (dość toksyczną) partnerkę życiową, zawód, pracę i miejsce zamieszkania. A było to jeszcze w czasach przed-Markowych. Później lektura artów Marka dodatkowo przewartościowała moją świadomość życiową i ukierunkowała sposoby postępowania. Zaś zmiany te nastąpiły gdy nie byłem już młodzieniaszkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.