Skocz do zawartości

Zdrówko koledzy, życie to też bajka.


Ojciec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 34 wiosny. Poczynania Pana Marka śledzę jakieś dwa lata. Głównie czytam artykuły na samczeruno.pl, przeczytałem również dwie książki "Co z tymi kobietami" , "Stosunkowo dobry". Byłem sceptyczny wobec takich internetowych mądrości ale w obliczu sytuacji w której się znalazłem treści które tam znalazłem pootwierałymi klapki oraz uwidoczniły problem który zawsze we mnie był ale nigdy nie potrwfiłem go nazwać.

Dwa lata temu po 5 latach małżeństwa z którego mam dwoje dzieci, bez większej zapowiedzi, będąc spokojnym(trochę Ryśkowatym), myślącym o sobie jako "głowie rodziny", przepracowanym, postawionym przed obliczem nowej, często ponad siły sytuacji(małe dzieci, odpowiedzialna i pokrywająca kredyt hipoteczny praca, dodatkowe fuchy, etc.), dowiedziałem się o romansie żony z sąsiadem z którym chodziłem żadko, ale na wódkę. W tym samym dniu, kierowany impulsem przeprowadziłem z sąsiadem rozmowę konsekwencją której on ma kilka zębów mniej a ja po roku sądzenia i w konsekwencji ugody 25 tysięcy mniej na koncie.

Od kilku miesięcy jestem rozwiedziony. Co drugi tydzień od piątku do poniedziałku oraz dwa lub trzy dni w tygodniu spędzam o wiele bardziej produktywnie dzisiaj czas z moimi cudownymi córkami, niż w trakcie małżeństwa. Poza tym szukam spokoju i miejsca dla siebie, analizuję i pracuję nad swoim charakterem, poznaję i pukam nowe kobiety sprawdzając to co przeczytałem i poznałem między innymi tutaj.

Braterskie, samcze nie homo wsparcie jest mi potrzebne bo z chaty tego nie wyniosłem. Natury nie zwiodę i traktuję ten czas, to co mi się w życiu dzieje, może trochę od dupy strony, ale jako namiastkę inicjacji, przejścia z okresu chłopięcego w świat męstwa i dorosłości.

...zatem to ja koledzy, nowa osoba w worku szukających i niespokojnych.

Zdrówka!

Ojciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i o avatar prosimy.

 

Szkoda żeś mu dojebał, szkoda pieniędzy i stresu w sądzie. Lepiej rozpuścić wici że koleś rżnie żony kolegom z którymi pije wódkę, to ktoś inny by mu wybił, byłby pogardzany bo to wsza jest najgorszego autoramentu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał!
I przy okazji proszę o awatar i zapoznanie się z wątkami:
Regulamin: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2124-regulamin-forum/
Zasady: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/238-zasady/
Poradnik świeżaka: http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1869-poradnik-%C5%9Bwie%C5%BCaka-do-nowego-u%C5%BCytkownika/

Prócz tego zapraszam do przeczytania Credo forum - znajdziesz je na belce głównej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.