Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słowa - zapalniki od których zaczynają się niepotrzebne kłótnie.

 

Np.:

 

"Nie ufasz mi, to Ty mnie już nie kochasz" to jest w innym temacie na forum, ale często pojawia się przy różnych sprawach.

 

Słynne "domyśl się" co po tym następuje to wiadomo, a warianty jakie mogą po tym być to ciche dni, foch, bóle głowy itd.   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie jesteś taki jak kiedyś"

"Zmieniłeś się"

"Mąż/chłopak Kasi to co tydzień zabiera ją na wycieczkę-niespodziankę a ja to się tak nuuudzęee".

"Zaniosłeś?Przywiozłeś?Załatwiłeś?Byłeś?Wyrzuciłeś?Kupiłeś?Oddałeś?"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Miałeś wrócić o 22.00. Czekam z obiadem.''

 

''Co robiłeś tyle czasu po pracy".

 

''Dziwnie patrzysz się na naszą sąsiadkę''.

 

''Od dłuższego czasu nic mi nie kupujesz''.

 

''Wiesz, musimy poważnie porozmawiać o naszym związku''.

 

''Moja przyjaciółka wyjeżdża na Kanary''.

 

''Mam dość tego gotowania''.

 

Inna kategoria-słowa, którymi usprawiedliwia oziębłość:

 

''Jesteś facetem, więc...''-tutaj sobie dopiszcie, np. masz mi kupić torebkę/masz utrzymywać dom/masz naprawić kran/masz obronić mnie przed skutkami kłótni z dwoma fagasami, którą sama wywołałam

/masz przenieść meble na 2 piętro (i tu kończy się feminizm).

 

''Chcę się realizować w związku''-oznacza to, że rzuci gotowanie i pranie w cholerę i pójdzie do roboty biurwowej, gdzie będzie na siebie ściągała namiętne spojrzenia pracowników, oczywiście bez wiedzy swojego faceta''.

 

''Moja mama powiedziała...''-już wiemy, co powiedziała, kończ lepiej w łóżku niż w tym temacie.

 

''Związek z Tobą to był wielki błąd. Gdyby nie to...''-oczywiście, gdyby nie to, byłabyś milionerką z dwoma doktoratami.

 

''Rozumiem, że lubisz swoich kolegów, ale zaczynam odnosić wrażenie, że za często się z nimi spotykasz''.

 

Inna kategoria-słowa, którymi usprawiedliwia oziębłość:

 

''Odczuwam kryzys naszego związku. Daj mi trochę czasu na przemyślenia''-te słowa często padają, gdy samica leży jak kłoda podczas dymanka lub w ogóle ma tzw. ''ciche dni''.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Miałeś wrócić o 22.00. Czekam z obiadem.'' - zjadłem na mieście tam nie muszę ciebie słuchać

''Co robiłeś tyle czasu po pracy". - nie chciało mi się wracać do domu żeby słuchać twojego pierdolenia

''Dziwnie patrzysz się na naszą sąsiadkę''.- bo ma ładniejszą dupę niż ty i jest bardziej zadbana

''Od dłuższego czasu nic mi nie kupujesz''. - zarabiasz to masz, taki jest świat/ ewentualnie, kiedyś kupowałem więcej bo lepiej się pieprzyłaś

''Wiesz, musimy poważnie porozmawiać o naszym związku''. - ok, zacznij się pakować

''Moja przyjaciółka wyjeżdża na Kanary''. - to niech ciebie zabierze będę miał dwa tygodnie spokoju, a jak się ktoś skusi to resztę życia

''Mam dość tego gotowania''. - spoko od dziś jadam na mnieście i nie robię zakupów do domu

''Jesteś facetem, więc...''-tutaj sobie dopiszcie, np. masz mi kupić torebkę/masz utrzymywać dom/masz naprawić kran/masz obronić mnie przed skutkami kłótni z dwoma fagasami, którą sama wywołałam - jestem facetem więc nic nie muszę

 

"Nie jesteś taki jak kiedyś" - jestem taki jak zawsze tyle że już nie potrafisz mnie robić w chuja

"Zmieniłeś się" - nie zmieniłem się, po prostu kombinujesz bo coś chcesz

"Mąż/chłopak Kasi to co tydzień zabiera ją na wycieczkę-niespodziankę a ja to się tak nuuudzęee". - to nastaw mu dupy, odstawi kasię i ciebie zacznie zabierać

"Zaniosłeś?Przywiozłeś?Załatwiłeś?Byłeś?Wyrzuciłeś?Kupiłeś?Oddałeś?" - a czy ja wyglądam na lokaja? chcesz coś mieć zrobione zrób to sama

 

,,Po co ci to potrzebne? Znów tracisz czas i pieniądze na głupoty, ja się już nie liczę dla ciebie.'' - jedyną głupotą na , którą traciłem czas i pieniądze jesteś ty

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby takie odpowiedzi pojawiały się zawsze, rzeczywistość wyglądała by inaczej. A w praktyce mamy

 

-przepraszam kochanie, jak mogłem być taki nieczuły, gdzie chcesz jechać/co chcesz dostać?

-ta sąsiadka mi się wcale nie podoba, tylko ty jesteś dla mnie najpiękniejsza i najważniejsza

 

A później jest

-,,nigdzie/nic! teraz już za późno, nie potrzebuję, bez łaski'' itp.

-,,na pewno mnie zdradzisz, jest ładniejsza ode mnie, tak? tak uważasz? CZEMU NIC NIE MÓWISZ? MOŻE JUŻ MNIE ZDRADZIŁEŚ!''

Edytowane przez Vercetti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej też nie, bo nie tracę na nie czasu, ale widzę co się dzieje. Jak pieski warują przy nóżce i spełniają każdą zachciankę, są skłonni przepraszać i łasić się na każde krzywe spojrzenie królewny.

 

,,Szkoda'' (dla nich), że to nigdy nie działa, a oni potem trzepią konia pod mokrą od łez kołdrą.

 

 

 

 

-,,Dobrze się bawisz beze mnie?''

-,,Co tam tak głośno było jak dzwoniłam? Słyszałam jakieś kobiece głosy, co to ma znaczyć?''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem "przyjaciółkę". Zerwała z narzeczonym, bo miała chcicę na innego chłopaczka :)

 

Taka sytuacja się pojawia na weekend: przeprowadzka i trzeba wynieść od niej lodówkę i kanapę.

 

Poprosiła mnie - zgodziłem się. A ona po świeżego byłego jeszcze zadzwoniła i on przyjechał!

 

Znosimy z gościem lodówkę i pytam go, facet po jakiego chuja tutaj przyjechałeś jej pomagać?

 

On: nie wiem sam, dopiero teraz mnie jakoś to zastanowiło, jak powiedziałeś :D ha ha ha :D

 

A ta laska w tym czasie była mega sukowata, ciągle coś się jej nie podobało, obrażała nas (miała okres).

 

Wróciliśmy na górę i mówię do niej po kolejnej chorej akcji - zamknij mordę i nie zachowuj się jak suka. A teraz przynieś nam coś do picia i zrób kanapkę.

 

I co ona zrobiła? Poszła kanapki robić, bez słowa.

 

Ten jej były już się z nią całe szczęście nie spotkał więcej i podziękował mi nawet za słowa otrzeźwienia :D

 

Red ma absolutną rację :D

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich lajtowych to:

 

"To nie było zwyczajne cześć" - Znajoma w sklepie klepneła mnie w ramię

"Czy ona też tam jedzie" - tyczyło koleżanki z pracy po tym jak oznajmiłem, że jadę na szkolenie

zlewające "Mhm" - odpowiedz po moich dłuższych wywodach lub tłumaczeniu się z rzeczy której nie zrobiłem

"Przestałeś o mnie dbać" tu chyba chodzi o to, że aktualnie spełniłem wszystkie pani potrzeby i pani sama nie wie czego jeszcze chce

 

Bywają też mocniejsze ale nie wymienię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Nie jesteś taki jak kiedyś" - jestem taki jak zawsze tyle że już nie potrafisz mnie robić w chuja

 

 

Red, prawie oblałem się kawą jak to przeczytałem :D Kwintesencja!

Również odczytuje "ty już mnie nie kochasz" i "nie jesteś jak kiedyś"jako:

 

widzę, że już nie masz różowych okularów na nosie i nie zrobisz dla mnie wszystkiego na jedno skinienie palca. Co oznacza, że

teraz, jasna cholera, będę musiała bardziej się spinać by coś dostać/wyegzekwować/zasłużyć bo skończyła się 'darmoszka' za friko. Shit! Shit! Shit!

 

Like it !

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, słynne "Moje sprawy cię nie interesują"

 

Słyszałem to 5x w życiu już. Za pierwszym razem się motałem (młody byłem jeszcze i głupi).

 

Późiej już padała jedna odpowiedź. "BINGO".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo, mistrz! :D

 

"znowu zapomniałeś (o jakimś gównie)"

 

"pracujesz i nie masz dla mnie w ogóle czasu"

 

"chyba ci się znudziłam"

 

"od mojego byłego dostałam podobny prezent" (raz usłyszane, od razu wyjście:D)

 

"ta twoja przyjaciółka to kurwa"

 

"nie powinieneś się znać z takimi kolegami"

 

"ten krawat nie pasuje do mojej torebki, zmień go" (przy wyjściu na wesele:D, nie zmieniłem)

 

"znowu to samo"

 

"mogłeś się bardziej postarać" (to mnie rozpierdala w środku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"ta twoja przyjaciółka to kurwa"

 

Miałem ten tekst tak z 2 lata temu.

 

"To że jest od ciebie ładniejsza i lepsza w łóżku nie czyni z niej kurwy" - mina laski bezcenna

 

 

"mogłeś się bardziej postarać"

 

To słyszałem naście razy, spływa po mnie już jak po kaczce. Odpowiedzi:

 

"nie chciało mi się"

"moje starania są adekwatne do twoich"

"zrób lepiej i wtedy komentuj"

"spierdalaj ostatni raz ci pomogłem"

 

 

"ten krawat nie pasuje do mojej torebki, zmień go"

 

Akurat w innej wersji, ale też o części garderoby chodziło.

 

Odpowiedzi:

 

"Zmień torebkę"

"Chuj mnie to obchodzi"

"Czy ja jestem kurwa jakiś paw że mam się stroiś 3 godziny?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ten krawat nie pasuje do mojej torebki, zmień go"

 

 

Ja pierdole.

 

 

"pracujesz i nie masz dla mnie w ogóle czasu"

 

 

Dobrze, rzucam robotę, idziemy spać pod mostem i stworzymy kółko wzajemnej adoracji ciągle się na siebie patrząc.

 

 

"chyba ci się znudziłam"

 

 

Od takiego gadania prędzej czy później to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często kobiety używaja takiego zwrotu jak "Chciałbyś"

Jak reagujecie na coś takiego?

 

Jeżeli np. mówię "ogarnij mięso na grilla" albo "pozmywaj naczynia" i coś takiego słyszę lub "ta i jeszcze czego", to zabieram się za to sam i laska ma minusa i mam totalnie wyjebane na nią. Jeżeli sama nie załapie co i jak i nie weźmie się za robotę, to zrywam znajomość lub zostawiam do seksu, nie inwestując w nią swoich zasobów i czasu. W sumie mało kiedy inwestuję zasoby. 

 

Nigdy nie dyskutuję i się nie licytuję. Licytacja laski też oznacza dużego minusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ''Ugotuj''. ''Chciałbyś''. "To nie życzenie, tylko polecenie, więc nie używaj trybu przypuszczającego''-wariant arabski, czyli każdy wie, gdzie jego miejsce:)

 ''Ugotuj''. ''Chciałbyś''. ''A Ty chciałabyś cofnąć czas, żeby nie powiedzieć tego, co przed chwilą, dalej pofikasz sobie sama. Dzwonić po taxi czy wyjdziesz na piechotę?''

 ''Ugotuj''. ''Chciałbyś''. ''Masz rację, chciałbym byś opuściła to miejsce''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby pierwszy wariant ^ (arabski) zyskał większą popularność

 

134494-1fb42fe5e12371e202e57235e512d966.

 

 

 

Niektóre się sprzeciwiają, a nawet czasem dochodzi do buntu niewolników, wóczas głowy panów spadają ścięte na posadzkę, ale to wyjątki:)

 

DSC_0649.jpg

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.