Skocz do zawartości

Spławienie dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Jak spławić dziewczyne, która nie jest w naszym typie, a leci na nas?

Jest kilka możliwośći:

- mówisz, że nie chcesz sie żenić i nie chcesz mieć dzieci (niektórym wystarczy powiedzieć, że nie chcesz kościelniaka)

- mówisz, że jesteś gejem

- mówisz, że nic nie czujesz, i że lepiej bedzie dla niej zakonczyć znajomosc z tobą (opcja najlepsza, bo szczera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć to samo co one lubią mówić: Lubię cię i chciałbym żebyśmy zostali przyjaciółmi, potrzebuję takiej przyjaciółki jak ty. :D albo po prostu mówisz dziewczynie, że spotkałeś jakąś piękną dziewczynę gdzieś na ulicy, w klubie itp i się zakochałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja po prostu rozmawiam wtedy jak z kumplem, opowiadam o swoich różnych przypałowych akcjach z przeszłości i problemach dzięki temu zyskuję dobrą koleżankę i pozbywam się problemu :)

 

Hehe, zabawne - ja mówię o tym na pierwszej randce. Raz, że to zabawne a dwa nie może mieć do mnie pretensji potem, że się najebie albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak spławić dziewczyne, która nie jest w naszym typie, a leci na nas?

 

 

 

Poprostu sie jej mówi o tym.po co udziwniać?

chyba ze wybieracie mój pijacki sposób.pewnego pieknego lata.sopot plaza.gdy juz byłem totalnie nawalony podeszła do mnie brzydka niewiasta z hasłem daj mi buzi.to jej odpowiedziałem.spierdalaj bo cie obrzygam.i natychmiastowo przystapiłem od słów do czynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dla mnie to nie problem. Jak się uśmiechnę to same spierdalają bo nie mam jednego zęba (szczery szeroki uśmiech załatwia robotę)

 

kur...może złotego wstawię...

Dzięki Tobie po raz pierwszy dzisiaj się śmiałam, a właściwie ryknęłam śmiechem :lol: Tutaj wszyscy tak na poważnie dywagują a tu prosze jaka metoda. Masz super dystans do siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tobie po raz pierwszy dzisiaj się śmiałam, a właściwie ryknęłam śmiechem :lol: Tutaj wszyscy tak na poważnie dywagują a tu prosze jaka metoda. Masz super dystans do siebie. :)

 

Cieszę się że sprawiłem Ci radość. Wysyłam szczery serdeczny i szeeeeeroki uśmiech :D:D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jedna dziewczyna chciala mnie upolowac na bachora, ale ja nie wiazalem z nia zadnej przyszlosci... i ktoregos pieknego dnia zapytala mnie, co bym zrobil jakbym zostal ojcem - skomentowalem krotko, powiesilbym sie. szybko sie wycofala, nie wiem dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem lepszą historie.polecam wypróbować to.

nowo poznana laska.jakies tam uczucia sie rodzą.standardowo po dymalniu lecą życiowe tematy było od łez do pełnego śmiechu.to ze wykumałem po dymaniu pare dni wczesniej ze moze mnie puścić w każdej chwili z 4 kolesiami którzy czakają w kolejce to tam hooy(tak panowie słuchajcie uważnie co lala pierdoli o byłych) bo miałem co dymać.i padło sakramentalne czy lubie dzieci?aja no tak wiesz najpierw kasa potem dzieci,a ty?no i laska sie rozkręca...córka bedzie miała tak na imie jak syn to tak tu to tu tamto.to zadałem jej pytanie.słuchaj ajak bedziemy mieli ułomne dzieci to czy dasz je usunać?wiesz one by sie męczyły nas by zabrakło kto by sie nimi opiekował.laska z tępym wyrazem twarzy tylko odpowiedziała ale zabił byś częsć siebie i mnie i sie odwróciła do spania%-)potem szybko sie rozstaliśmy.był podlot ze jest w ciazy ale...nie była.pierdolnęła miecha potem innego typa na dzieciaka.szkoda kolesia

inwigilujcie laski na wszelakie mozliwe sposoby właczajac w to wywiad środowiskowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak - ale jak to zrealizować? Bo ja mam taką żelazną zasadę, że nie wchodzę w relację z dziewczynami ze swojego grona. Zawsze jak mam jakiś temat to z laską kompletnie spoza. Ma to swoje plusy bo bardzo łatwo i zdrowo kończy się związki.

 

Ale jak tu zrobić wywiad? Jej znajomi? Ja jestem obcy - oni będą lojalni wobec niej(przeważnie). Włam na fejsa? Ciężka opcja. A więc co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi sie lampki zapalają po zwykłej rozmowie i jestem wyczulony na hasła typu:

mam wiecej kolegów niz kolezanek- no jak ma opinie zwykłej kurwy to tak jest i woli kumpli którzy dodadza jej do zajebistosci.laski sie zadaja ze sobą ale nie lubią kurew
nie lubie innych dziewczyn bo sa fałszywe-ona sama jest fałszywa i inne lalki jej nie lubią
nie lubie jak facet bije kobiete-wniosek jestem pojebana i trzeba mi przypierdolić zebym poczuła władze nad sobą.zawsze sie wtedy zastanawiałem to jak ją napierdalać?profilaktycznie czy skutecznie? :) (jeszcze nigdy laski nie uderzyłem.)

to tylko pare szablonowych tekstów które słyszałem

NAJWAŻNIEJSZE HASŁO OD LASEK.ONA LUBI BEZ GUMKI.dlamnie ruchanie w gumie czy bez gumy to jeden chuj doznania te same.dlaniej też.wpierdala sobie plastikowe czy tam gumowe wibratory i pierdoli ze w gumce to nie to samo.ciekawe jak chuj.czyli juz wiadomo ze niewiasta ma cos niepokolei pod kopułką albo pierdolnie na dzieciaka albo w mysl pustostanu toczy ja jakiś syf.pomyślcie otym.kutasa ma sie tylko jednego


pogadaj z nią o rodzinie.wykumaj jakie relacje sa uniej.jeżeli mamuśka tej laski rozstała sie z ojcem albo stary spierdolił od jej matki to miej kurwa 100% pewnosci ze obojetnie co by lala nie pierdoliła i tak jej przy sobie nie zatrzymasz.bo powtórzy wzorce.u nas facetów jak nasz stary jest frajerem to robimy wszystko by nie być frajerem.laski powielają zachowania mamusiek.dlatego chceesz wiedziec jaka bedzie twoja laska?patrz na jej matke

kolejny temat jej byli.czy z nimi utrzymuje kontakt.kim oni kurwa byli.raz sie tak wjebałem ze jak sie dowiedziałem co i jak z byłymi mojej lalki to sie poczułem jak tygrys królewski z najnowszym wyposażeniem vampir na tle ruskich z kijami w łapach i poukrywanych w beczkach.aż po prostu poczułem obrzydzenie do laski


relacje z ojcem.lalki szukaja swojego ojca 2.jezeli lala ma kompleks braku ojca.spieerdalaj jak najdalej.nie jesteś pierdolonym psychoanalitykiem zeby naprawic jej dekiel.a jedyne co to laska potraktuje ciebie jak wycieraczke


w jakim towarzystwie sie lala obraca.jak sie ubiera.co zakłada.jak sie zachowuje.wszystko jest kwestią obserwacji i rozmowy.oraz dostrzegania niebezpieczeństw.i najwazniejsze słuchajcie kobiet uważnie.a powiedza wszystko a nawet i wiecej


a no i kwestia tego jak laska sobie zycie wyobraza.taki idealny zwiazek(tak kurwa słuchajcie jej uważnie)zapodajcie temat miasto czy wieś.jak wam zacznie pierdolić o domku na wsi.w ciszy i spokoju i wogóle kurwa motylkach zapierdalających po polanie i innych tego typu bzdetach to juz macie dobitną informacje ze lala chce sie opierdalac ty masz ja utrzymywać.jak lala powie ze w miescie bo blisko do pracy itd to dobra wiadomość.lala wam nie bedzie pierdolić po czasie ze niestać ja na dolce gabana.kieckie od taranki czy na lansik po galerii bo sama na to zarobi.ale taka lala ma wymagania i lepiej zebyś pozycji i pracy nie stracił :D
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Pikacz - wywiad u źródła - dom rodzinny i rodzice. A raczej baczna obserwacja niż wywiad. No bo kto Ci prawdę powie? A najlepiej to pójść na wspólną imprezę gdzie są rodzice 'wybranki' i ich koleżanki i koledzy. Takich rzeczy można się dowiedzieć, że klękajcie narody. Strzałka na Life-shit-detektorze zamyka budzik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym BEZ GUMKI to szczera prawda. Pamiętam jak byłem zaszokowany jak odkryłem ile lasek nie ma żadnego problemu, żeby walić się bez zabezpieczenia. W pewnym momencie sam zacząłem takie akcje nagrywać, że niby zapomniałem kondomów to może bez. A laski, które walą chłopa w roga to już nie mają żadnych zachamowań żeby nie stosować antykoncepcji. I właśnie dlatego nie wierzę w żadną edukacje seksualną. Na głupotę nie ma żadnej edukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież karpediem kurwa chwytaj dzień żyj chwilą.a potem lata taka i syfa rozsiewa albo łapie na dzieciaka.edukacja sexualna jest strzałem w kolano białej cywilizacji.coraz młodsze gówniary dają dupy bo to jest fajne bo kolezanki daja dupy to one tez daja dupy zeby być tak samo fajne.tv mówi ze dawanie dupy jest fajne to kurwa musi byc to prawda.kwestia tez tego ze lekarze faszerują małolaty antykoncepcja.wtedy to sie dopiero jebie im pod kopułą.ale pamietajmy to ze ją przejebało kilkunastu chłopa w ciagu roku i dawała dupy w kiblu to to sie nie liczy.była w 5 powaznych zwiazkach w 6 myślała ze to miłosc ale sie zawiodła a z resztą sie nie liczy bo:
-była pijana
-bo to tylko kolega
-ona tego chciała
-nie wiedziała co robi
-tylko mu gałe w kiblu ojebała

i reszta najbzdurniejszych wymówek.a ty patrzysz na piękną lale która powinna miec chociaz troche oleju w głowie i wyobrazasz sobie jak w cudowny sposób teleportujesz sie na statek enterprajs

 po za tym anglia jest doskonałym przykładem.tam siee gówniary 13letnie szczepi hormonami zeby nie zachodziły w ciaze.ale chuj taki kraj.muzłumanie to wybawienie cywilizacyjne dla angoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.