Skocz do zawartości

Spławienie dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

wiesz mi sie lampki zapalają po zwykłej rozmowie i jestem wyczulony na hasła typu:

mam wiecej kolegów niz kolezanek- no jak ma opinie zwykłej kurwy to tak jest i woli kumpli którzy dodadza jej do zajebistosci.laski sie zadaja ze sobą ale nie lubią kurew

nie lubie innych dziewczyn bo sa fałszywe-ona sama jest fałszywa i inne lalki jej nie lubią

nie lubie jak facet bije kobiete-wniosek jestem pojebana i trzeba mi przypierdolić zebym poczuła władze nad sobą.zawsze sie wtedy zastanawiałem to jak ją napierdalać?profilaktycznie czy skutecznie? :) (jeszcze nigdy laski nie uderzyłem.)

to tylko pare szablonowych tekstów które słyszałem

NAJWAŻNIEJSZE HASŁO OD LASEK.ONA LUBI BEZ GUMKI.dlamnie ruchanie w gumie czy bez gumy to jeden chuj doznania te same.dlaniej też.wpierdala sobie plastikowe czy tam gumowe wibratory i pierdoli ze w gumce to nie to samo.ciekawe jak chuj.czyli juz wiadomo ze niewiasta ma cos niepokolei pod kopułką albo pierdolnie na dzieciaka albo w mysl pustostanu toczy ja jakiś syf.pomyślcie otym.kutasa ma sie tylko jednego

pogadaj z nią o rodzinie.wykumaj jakie relacje sa uniej.jeżeli mamuśka tej laski rozstała sie z ojcem albo stary spierdolił od jej matki to miej kurwa 100% pewnosci ze obojetnie co by lala nie pierdoliła i tak jej przy sobie nie zatrzymasz.bo powtórzy wzorce.u nas facetów jak nasz stary jest frajerem to robimy wszystko by nie być frajerem.laski powielają zachowania mamusiek.dlatego chceesz wiedziec jaka bedzie twoja laska?patrz na jej matke

kolejny temat jej byli.czy z nimi utrzymuje kontakt.kim oni kurwa byli.raz sie tak wjebałem ze jak sie dowiedziałem co i jak z byłymi mojej lalki to sie poczułem jak tygrys królewski z najnowszym wyposażeniem vampir na tle ruskich z kijami w łapach i poukrywanych w beczkach.aż po prostu poczułem obrzydzenie do laski

relacje z ojcem.lalki szukaja swojego ojca 2.jezeli lala ma kompleks braku ojca.spieerdalaj jak najdalej.nie jesteś pierdolonym psychoanalitykiem zeby naprawic jej dekiel.a jedyne co to laska potraktuje ciebie jak wycieraczke

w jakim towarzystwie sie lala obraca.jak sie ubiera.co zakłada.jak sie zachowuje.wszystko jest kwestią obserwacji i rozmowy.oraz dostrzegania niebezpieczeństw.i najwazniejsze słuchajcie kobiet uważnie.a powiedza wszystko a nawet i wiecej

a no i kwestia tego jak laska sobie zycie wyobraza.taki idealny zwiazek(tak kurwa słuchajcie jej uważnie)zapodajcie temat miasto czy wieś.jak wam zacznie pierdolić o domku na wsi.w ciszy i spokoju i wogóle kurwa motylkach zapierdalających po polanie i innych tego typu bzdetach to juz macie dobitną informacje ze lala chce sie opierdalac ty masz ja utrzymywać.jak lala powie ze w miescie bo blisko do pracy itd to dobra wiadomość.lala wam nie bedzie pierdolić po czasie ze niestać ja na dolce gabana.kieckie od taranki czy na lansik po galerii bo sama na to zarobi.ale taka lala ma wymagania i lepiej zebyś pozycji i pracy nie stracił :D

 

 

Swietny post! A niestety to idiotyczne ograniczenie 10 'lajkow' na dzien nie pozwala mi go oznaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.