Skocz do zawartości

Przestroga - do czego niewierna niewiasta może doprowadzić misia


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

rozwiedli sie rok temu i dalej zyli razem.no prosze ja was ale beka%-)kochanek zdechł.dupa zyje.

koleś wjechał z grubym tematem i sie nie pierdolił.no pasaran kurwa mac.wjechał jak antifa do smietnika%-)


i tu taka refleksja nad kuruchoscia zycia.nikt rozjechanym nie pomógł%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I życie sobie zniszczył przez babę:

 

http://www.liveleak.com/view?i=363_1444077241

 

Zajebisty filmik. A jak się wracał żeby ich jeszcze skopać :)

Jedno co spieprzył, mógł w te i wewte po typie lub typiarze co go/ją tak ślicznie na masce przewiózł ruchem posuwisto zwrotnym, miazga by została.

Jest jeszcze sprawiedliwość na świecie.

A twojego podejścia Marku nie rozumiem.

 

Dzięki red, ledwo się z wyra zwlokłem a już pozytywny akcent :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny facet. Nie dość, że zjebała mu się psychika (bo tylko człowiek zniszczony psychicznie jest w stanie odjebać taki numer), to jeszcze teraz zjebał sobie życie bo za to trafi prawdopodobnie na wiele lat do pierdla. W pierdlu raczej nie będzie go już utrzymywać przy życiu chęć zemsty, bo zemsta już była, wiec pewnie skończy na sznurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego laski uwielbiają pokojowe rozstania i męskich misiów umiejących trzymać emocje na wodzy plus telefonik raz na dwa miechy, no co tam u Ciebie? Masz już kogo? :D

Koleś sfiksował, nie chcę oceniać tematu bo nie znam backgroundu za dobrze ale tłumienie emocji to wymysł feministek. Facet nie powinien się opierdalać. Takie jest prawo natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobra perspektywa, że jak się zaczniesz spotykać z jakąś kobietą to jej były powinien Ciebie uszkodzić/zlikwidować - proste prawo natury, że niby towar już użyty nie podlega wymianie czy jak?  :blink: Dobra, nie znamy backgroundu, ale obstawiam, że panienka grała swoje i nieco przypadkowo, ale przez all-in typa właśnie wygrała, nic tylko pogratulować. Wyliże się, wyjdzie ze szpitala, znajdzie następnego. Patrząc na powyższą sytuację to ona może powiedzieć "szach mat", a typ ostatecznie dając upust bulgoczącej lawie pod skorupą dał się rozegrać jak zwykły pionek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet to absolutna pizda - zareagował jak dziecko niszczące zabawkę, bo ta nie działa jak on chce. Podsumujmy: Pójdzie siedzieć do końca życia i obciągać małe, chińskie fiuty, albo go powieszą. Z kobiety zrobił pewnie warzywo, faceta zabił. Shańbił czynem swój ród, rodziców i zniszczył wszystko co stworzył bo kobieta nie chciała z nim być. Zamiast się kobietami bawić, potraktował je totalnie poważnie.

 

A gdyby był MĄDRY, znalazłby piękniejszą kobietę - nie ma gorszej tortury dla ex. Napiszę o tym tekst chyba dziś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pójdzie siedzieć do końca życia i obciągać małe, chińskie fiuty, albo go powieszą.

 

- tam się strzela i rodzina musi za kulkę zapłacić i często są "zapraszani" na świadków egzekucji (co bardzo pouczające jest swoją drogą szczególnie w sprawach o korupcję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek a w jakimś innym poście klepałeś po plecach jakiegoś dżudokę czy karatekę, co przefastrygował twarz oponentowi :D Są granice a jeśli to jakie? Renta za pobicie? ;)

Znalezienie sobie "lepszej" niż eks nic nie daje i działa wyłącznie na zakompleksione egzemplarze, a wówczas pytanie, jaki jest sens kopać leżącego, w tym wypadku leżącą? Laska jeśli jest z nowym misiem to ma totalnie wyjebane na Ciebie i z kim się spotykasz, chyba że misio jest tematem zastępczym albo hopą do lepszego egzemplarza ale wtedy patrz punkt pierwszy, czyli kopanie leżącego? W takiej sytuacji jedyne co należy zrobić to żyć własnym życiem i zasada zero kontaktu. Nie ma telefoników albo spotkanek na piwko z eks ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie bym tak zrobił :) Jaki sens ma zemsta na babie? Dla mnie sens ma poradzenie sobie ze swoimi emocjami, baba to rzecz drugorzędna. To nie zachowanie baby mi sprawia ból, ale moje odczucia. Ja tu chcę działać - bo działanie "na zewnątrz" nie ma już dla mnie sensu. Co tym osiągnę że pobije kobietę? Ból nadal we mnie zostanie.

 

Ja też się mściłem, trochę pomaga ale wzorzec zostaje - za chwilę znów jest sytuacja, gdzie muszę się mścić. To zła droga i nie chcą nią iść, i innych do tego zachęcam. Potem mamy takiego Sławka, który życie poświęca na mszczenie się na tych, co dotknęli jego wymuskanego image.

 

I tu się nie zgodzę Rysiu. Ex zawsze Cię obserwuje, upewnia co do Twojego stanu emocjonalnego, bo ona na tym buduje swoją samoocenę i pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu niedawno taki post, gdzie jakiś user przefastrygował oponenta, skazali go za to i rentę mu musiał płacić czy odszkodowanie...to na jakiejś siłowni było. Chwaliłeś go za męską postawę :D:D:D

Co do kobiety to ona obserwuje Cię jak już emocje z neksiem opadną, celem upewnienia się, że dobrze zrobiła rzucając taką ciotę. Jak idziesz na szafot z powodu nowego misia ona ma totalnie wyjebane, co najwyżej czuje żal do Ciebie, że jesteś taką pizdą co się płaszczy (jeśli to robisz) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nawiązujesz Rysiek do http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2583-po-rozwodzie-i-w-trakcie-zbierania-si%C5%82/

 

Jednak trudno nie zauważyć różnicy w obiciu mordy komuś kto bezczelnie puka TWOJĄ żonę, a zrobieniu gta komuś, kto puka już nie Twoją żonę. Prawo własności rzecz święta  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.