Skocz do zawartości

Czy zawsze wybieracie te najładniejsze z dostępnych ?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie Wasz wybór podczas podrywu, czym się kierujecie.

Czy zawsze celujecie do najładniejszej z danego zbioru lub do najładniejszej z dostępnych w danym zbiorze.

Bo zauważyłem, że większość o tym tak pisze,

 

Nie zauważyłem żadnego posta w którym ktoś napisał, że poznał laskę średniej urody, ale na tyle rozgarniętą że warto zacieśnić znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, często laska mniej urodziwa ma w sobie to coś czego nie ma ta bardziej urodziwa. Dawniej zwano to seksapilem, ja nazywam to przeczuciem że będzie lepsza w łóżku, niektórzy mówią że lalka ma kurwiki w oczach ^^.

 

Nieraz nadziałem się na super ładne lalki takie 9/10 , 10/10 , które były beznadziejne w sprawach łóżkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, ze u kobiety po prostu musi cos ujac, a te najladniejsze nie maja wlasnie tego czegos ;) zreszta jak laska jest fajna to mozna zaakceptowac w niej cos co nie jest dla nas w jej wygladzie idealne, tak jak u tej najladniejszej, wiadomo kobita tez sie socjalizuje I jakis tam zestaw cech wynosi I jak ma duzo tych cech I pewna konfiguracje cech ktore was pociagaja, to jest lepsza I do lozka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak w tej chwili, z charakteru to jest pierwsza kobieta w moim życiu, która naprawdę mi leży, a naprawdę przerzuciłem tony - być może krótko to trwa, ale wcześniej już były symptomy goowna na tym etapie. Mamy układ FF, z tym że ona wyraźnie dąży do czegoś więcej. Ja nic nie obiecuje, niczego nie deklaruje. Wiem, że dopóki trzymam ten schemat to będzie działać, jak posunę się dalej będzie próba eskalacji, która zakończy się rozstaniem, na które zresztą jestem gotowy. Z wyglądu wg tej tabeli HB7.

 

t2535452_skalahb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze iż często skłania mnie do tego wyboru przewrotna natura ma ........ Często oleję 10/10 szczególnie jak jest w większym gronie koleżanek i uderzę do jednej z jej skrzydłowych 7ki lub 8ki. Celowo , lubię oglądać zdumienie księżniczek.

 

Automatycznie mieszam w ich towarzystwie, moje zainteresowanie podbija taką przeciętną w hierarchii o szczebelek lub dwa i się zaczynają wojny damsko - damskie. Nawet nie macie pojęcia ile takich "przyjaciółek aż po grób" się rozstało i zioną na siebie jadem tylko po tym że spędziłem noc z tą mniej atrakcyjną lub zaprosiłem ją np. na obiad.....   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię świnki, które mają trochę więcej masy :D Niekoniecznie grube, ale praktycznie na granicy. Obowiązkowo uśmiechnięte. Krzywych mord nie znoszę. Niech sobie ma 10/10, ale jak nie ma uśmiechu to do niczego się nie nadaje.

 

Seksi paszteciki po dużych dawkach alkoholu. Czasami lubię pójść w tango i różnie bywa :D Ogólnie nieco brzydsze laski wyprawiają z kutasem cuda. To na pewno plus, który niszczy wady wyglądu :D

 

Z takimi top ten rozmawiam, ale się nie dobieram.

 

Mam 190 cm wzrostu. Jak się czasami zdarzy wyższa ode mnie laska gdzieś w pobliżu to podbijam i 100% skuteczność :D Większość twierdzi (i mają rację), że faceci się wstydzą podrywać wyższe od nich dziewczyny :D

 

Z taką po mieście się przejść, wysoka, cyc najczęściej potężny, długonoga, od razu człowiek lepiej się czuje :D

 

Po przeprowadzeniu rozmów mogę stwierdzić, że najwyższe (niezależnie od piękna) mają deficyt facetów w swoim życiu i każdego, który podbije traktują z wielkim szacunkiem. Polecam panowie :) Bardzo miło mi się czas spędzało z takimi dziewczynami. Gdybym miał ciągoty na małżeństwo to tylko z taką :D Ładna, a i tak nie podbija nikt, bo za wysoka. No kurwa, majstersztyk :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię świnki, które mają trochę więcej masy :D Niekoniecznie grube, ale praktycznie na granicy. Obowiązkowo uśmiechnięte. Krzywych mord nie znoszę. Niech sobie ma 10/10, ale jak nie ma uśmiechu to do niczego się nie nadaje.

 

Seksi paszteciki po dużych dawkach alkoholu. Czasami lubię pójść w tango i różnie bywa :D Ogólnie nieco brzydsze laski wyprawiają z kutasem cuda. To na pewno plus, który niszczy wady wyglądu :D

 

Z takimi top ten rozmawiam, ale się nie dobieram.

 

Mam 190 cm wzrostu. Jak się czasami zdarzy wyższa ode mnie laska gdzieś w pobliżu to podbijam i 100% skuteczność :D Większość twierdzi (i mają rację), że faceci się wstydzą podrywać wyższe od nich dziewczyny :D

 

Z taką po mieście się przejść, wysoka, cyc najczęściej potężny, długonoga, od razu człowiek lepiej się czuje :D

 

Po przeprowadzeniu rozmów mogę stwierdzić, że najwyższe (niezależnie od piękna) mają deficyt facetów w swoim życiu i każdego, który podbije traktują z wielkim szacunkiem. Polecam panowie :) Bardzo miło mi się czas spędzało z takimi dziewczynami. Gdybym miał ciągoty na małżeństwo to tylko z taką :D Ładna, a i tak nie podbija nikt, bo za wysoka. No kurwa, majstersztyk :D

 

aż się rozmarzyłem, pozazdrościć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat wyrywam te całkiem przecietnej urody, ale maja miec fajna figure ;) .

Na księzniczkach z wyższej półki juz wiele razy sie spażyłem, sa z reguły oziębłe  - tak mi się trafiało.

Najlepsze są te przeciętne, troche zakompleksione (ale maja miec fajną figure i niezłą zgrabną dupę), to Je wybieram z tłumu. :D

A że fajnie tanczę i bajerę mam niezłą, to mi się to ektrapoluje później w kwadracie :P .

Ogólnie lala jak usłyszy kilka komplementów, ze jest piękna i ma to coś czego nie mają inne księżniczki + jeszcze dodaje że jest o wiele bardziej seksowna i pewnie bardziej ;)  inicjatywna w łózku od reszty księżniczek, to mi to procentuje wsypialni :D .

Ogólnie na całkiem przecietnych ale zgrabnych (nie lubie grubych i szklieletorów) się jeszcze nie zawiodłem.

Houk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię świnki, które mają trochę więcej masy :D Niekoniecznie grube, ale praktycznie na granicy. Obowiązkowo uśmiechnięte. Krzywych mord nie znoszę. Niech sobie ma 10/10, ale jak nie ma uśmiechu to do niczego się nie nadaje.

 

Seksi paszteciki po dużych dawkach alkoholu. Czasami lubię pójść w tango i różnie bywa :D Ogólnie nieco brzydsze laski wyprawiają z kutasem cuda. To na pewno plus, który niszczy wady wyglądu :D

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię świnki, które mają trochę więcej masy :D Niekoniecznie grube, ale praktycznie na granicy. Obowiązkowo uśmiechnięte. Krzywych mord nie znoszę. Niech sobie ma 10/10, ale jak nie ma uśmiechu to do niczego się nie nadaje.

No i w razie wojny twardy zapas świeżej żywności :)

 

A tak na poważnie, nie wyrywam w realu bo jestem nieśmiały. Wyrywam tylko przez net i w tym jestem dość skuteczny - ruchałem wszystko co nie uciekło na drzewo do 47 roku życia, grube, chude, ładne, pasztety. Za darmo się nie wybrzydza, chociaż czasami wchodziłem na minę.. no ale taka jest statystyka.

 

Ale jakbym miał wyrywać, to niższe ode mnie na pewno, cyc musi być, dla mnie to podstawa, jędrne uda bez celulitisu. Te ładne ruchają się koszmarnie, najlepsze są średniaki, brzydule mogą być dobre ale nie podniecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wyrywam tylko przez net i w tym jestem dość skuteczny - ruchałem wszystko co nie uciekło na drzewo do 47 roku życia, grube, chude, ładne, pasztety. Za darmo się nie wybrzydza,

 

Szczerze mówiąc to czasem mnie korci, żeby zarandkować przez net i zrobić "skok w bok"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem ''wyrywać'' na czacie to jak nie miałem awatara i rozmawiałem z nimi ''normalnie'' to mnie po kolei zlewały aby gwizdało, później założyłem inne konto, ściągnąłem z neta jakieś dosyć realne zdjęcie umięśnionego typka z kaloryferem bez ukazanej twarzy oczywiście i pisałem do panienek w takim samym stylu jak wcześniej - rozmowy po góra 15 minutach schodziły na tematy seksu i to nie z mojej inicjatywy. 

 

Wnioski wyciągnijcie sami. :)

 

 

Marku, możesz opisać krótko schemat takiego podrywu?

 

 

Popieram, ciekawi mnie jak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to czasem mnie korci, żeby zarandkować przez net i zrobić "skok w bok"...

 

Jaki problem Brachu, Roksa.pl - wybierasz Divę która ci najbardziej pasuje i jazda. Nie bedzie dzwonić itd. ;)

Czysty  układ, płacisz -wymagasz. i nie zrażaj się jak ci z pierwszy raz nie wypali :) . Jak trafisz na jakąś nedzną.

Ja tak miałem :angry: , ale się nie zraziłem i juz druga była "wyjebista" :D .

I nie bierz takich po 100 zeta, minimum 200 za godzinę i jak bedzię inna jak na zdjęciu, to pamietaj że możesz wyjść, bez słowa. ;)

Sprubój - nie skąp kapuchy -raz się zyje chłopie,

Ja wyruchałem około 20 - 30 dziwek z tym że parę swoich ulubionych po kilkanascie razy :D .

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.