Skocz do zawartości

Pierwsza miłość


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz że sami jesteśmy po części odpowiedzialni za taki stan rzeczy? Gdyby faceci odmawiali współżycia z mężatkami problem by nie występował, no może przesadzam, został by bardzo mocno ograniczony (niektóre niewiasty przestały by nosić obrączki - wiesz problemy z krążeniem czy coś, jakaś jednostka chorobowa by się pojawiła :P). 

 

Nasz własny popęd seksualny powoduje utrzymanie istnienia patologicznego systemu relacji międzyludzkich :P Ot taka mała dygresja.

 

Nadcisnienie.problemy z nadcisnieniem oczywiście rodzinne i paluszki puchną

moze jak któras wkreci sobie taki bajer to szybciej zdechnie%-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red, stworzyłeś mój dzień. Mimo szarości i deszczu, stał się piękny i słoneczny. :P

 

Szczęście wielkie, skoda w mieście

Wszystkie cipki napalone

Bo wyjeżdżam swoim złomem

 

Zapraszam do zabawy nad ciągiem dalszym :D

 

Skoda w gazie, mało pali

Stać na piwko na disco sali.

 

Drina stawi, mało tego

koniec jej życia eco

 

Niech pompuje się jej ego.

Bo dorwała dziś jelenia

 

Szybka akcja na fotelu,

cóż poradzić, takich wielu.

 

Co tam gumy, co tam płodne

życie będzie miała godne.

 

Niechaj panny jej zazdroszczą

dziecko skodą przez wieś wiozą.

 

A za latek parę, gdy impreza

licealnego chłopaka się spotyka

 

On nie w skodzie, lecz w bm-ce

może partia z niego będzie.

 

Ale facet dość ma kobit

i wie o co w życiu chodzi.

 

Patrzy na nią, żal go ściska

że kobieta taka śliska

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko napisać, że zacząłem dostrzegać masę takich historii dookoła mnie. Nie szukając daleko kuzyn, kolega, znajomy z pracy. Nie mam pojęcia czy tak było zawsze czy to efekt naszych pojebanych czasów ale faktem jest, że to się dzieje naprawdę, Przerażające? Już nie tak bardzo od kiedy czytam Marka i Was. Staram się tylko nie uciekać w nienawiść i wybaczyć tym biednym pokrzywdzonym przez naturę i świat istotom :>

Odsyłam do Robin Baker " Wojna plemników" ( lektura obowiązkowa Panowie). Pobór materiału genetycznego przez mężatki gdzieś na boku, od obcych facetów to powszechne zjawisko. Według autora co najmniej 5% bachorów ma innych  ojców niż ci nominalni. Oznacza to też, że każdego z nas któraś z przodkiń była łomotana na boku. W sumie redowi się poszczęściło w życiu. Nie związał się z takim zerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem się z wieloletnim znajomym i przy rozmowie(już nie pamiętam wątku, ale musiało to być związane z jego ojcem, który zmarł) palnąłem, że może ma rodzeństwo, myśląc po ojcu. Na to z zaskoczenia odpowiedział, że ma o czym się niedawno dowiedział. Gdy ojciec miał problemy ze zdrowiem jego matka się przyznała że nie ma co go tak żałować bo nie jest jego ojcem. Nie było najgorzej bo jego ojciec wiedział o tym i wszedł w taki układ. Kolega był w lekkim szoku, dowiadując się o tym w wieku znacznie przekraczającym chrystusowy. Właściwy ojciec też już podobno nie żyje.

 

Drugi motyw, związany z właściwym tematem wątku przypomniał mi się ostatnio jak analizował dziwny zbieg okoliczności przy okazji pewnym moich wypowiedzi. Przypomniała mi się jedna dziewczyna pośrednio związana z tym faktem. Była to też jedna z pierwszych moich "znajomości" lata temu. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że zostawiła mnie bo wykazywałem zbyt mało męskich cech, czyli byłem zbyt miły.

Ale w czym rzecz. Znalazła mnie przez internet i odezwała się po ponad 15 latach. Z rozmowy wynikło, że rozstała się z ostatnim facetem bo ją za dużo lał :). Jako, że już zdawała sobie sprawę, że najlepsze lata minęły to pewnie zrobiła szybki przegląd "jeleni" i szukanie wolnych. Zaproponowała spotkanie, wypad na weekend w góry. Jako że w góry zawsze chętnie, pomyślałem, że może być ciekawie i zapowiadało się intrygująco to się zgodziłem. Miała się odezwać jak będzie w Polsce, bo  mieszkała za granicą, celem dokładnego umówienia się. Odezwała się po 1,5 roku, miała już pół roczne dziecko. Wtedy zainteresowany nie byłem już wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdy ojciec miał problemy ze zdrowiem jego matka się przyznała że nie ma co go tak żałować bo nie jest jego ojcem. Nie było najgorzej bo jego ojciec wiedział o tym i wszedł w taki układ. Kolega był w lekkim szoku, dowiadując się o tym w wieku znacznie przekraczającym chrystusowy. Właściwy ojciec też już podobno nie żyje.

 

- Głupia cipa, jak umarł ten, który go wychował i ten biologiczny to na chuj mu to info było dawać, żeby facet rozkminiał każdą sytuację w życiu i zastanawiał się czy przybrany go kochał i czemu biologiczny go olał ? Kobiety mają zryte banie, kolejny przykład. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Głupia cipa, jak umarł ten, który go wychował i ten biologiczny to na chuj mu to info było dawać, żeby facet rozkminiał każdą sytuację w życiu i zastanawiał się czy przybrany go kochał i czemu biologiczny go olał ? Kobiety mają zryte banie, kolejny przykład. 

 

Bo już nie miała możliwości zrobić na złość mężowi 

To chociaż na synu się odegrała w pewnym sensie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • 6 miesięcy temu...

@GluX - jeśli pytasz o moją licealną miłość, to nie wiem co się dzieje dokładnie między nią i mężem. Wiem natomiast, że siedzi cały czas rodzicom na głowie więc raczej się nie zejdą i nie będzie wspaniałym facetem, który wprawdzie nie spłodził, ale wychowa :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 18.10.2015 o 18:06, kic-anty napisał:

Odsyłam do Robin Baker " Wojna plemników" ( lektura obowiązkowa Panowie). Pobór materiału genetycznego przez mężatki gdzieś na boku, od obcych facetów to powszechne zjawisko. Według autora co najmniej 5% bachorów ma innych  ojców niż ci nominalni. Oznacza to też, że każdego z nas któraś z przodkiń była łomotana na boku. W sumie redowi się poszczęściło w życiu. Nie związał się z takim zerem. 

 

5% to zdecydowanie zaniżony szacunek. Nawet według oficjalnych instytucji jest 10%.

 

Kiedyś grzebałem na forach zagranicznych i znalazłem szczegółowe badanie które mówiło o 27% w USA. Niestety źródła nie mogę znaleźć.

Prawdopodobnie jest to między 20 a 30%.

W takim lewackim i moralnie upadłym kraju jak Francja gdzie każdy z każdym się pierdoli + dodatkowo testy DNA są zakazane ten procent może być bardzo wysoki.

 

Temat był już kiedyś omawiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
W dniu 13.10.2015 o 11:54, TPakal1 napisał:

Takiej panny to już teraz nie uświadczysz, odpuść szukanie :). Teraz panie są wyzwolone, eksperymentują z seksem, nieraz ostro się puszczają. Mają, jako to mówią prawo do orgazmu. Nie ma co spodziewać się po nich, że będą wierne i lojalne. Media im wmówiły, że takie mogą być, mają wyzwolić się od jarzma nałożonego przez nakazy społeczne w kwestii np. wierności. A facetów traktować, jak to robią feministki, z nieukywaną odrazą i nienawiścią. Teraz nastały czasy, że małżeństwo jest przeżytkiem, instytucją przestarzałą. A co najgorsze odbierającą mężczyznom, wszelkie prawo do sprawiedliwego traktowania, tak przez żonę, jak też później przez prawo.

Jeśli mam mieć takie "profity" jak opisujesz, to mimo wszystko wolę być sam. Zrobię sobie kanapki, pranie itd. nie muszę mieć do tego żony. Nie muszę, NIE CHCĘ.

Znajdziesz. Sam jestem z kobietą, dla której zdrada mężczyzny świadczy o jej samej źle. Poza tym dla niej nie dotrzymanie jakiejkolwiek obietnicy jest czymś złym. Nawet z miłą chęcią zostałby "kura domowa” jakby mężczyzna dobrze zarabiał. Dla kobiety praca jest męcząca. Przeto szukajcie a znajdziecie :D Dodam że dziewczyna jak inne panny przegląda pudelki i ogląda jakieś seriale ino jak mówi trzeba myśleć samemu ?

Edytowane przez Artur Bylina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.