Skocz do zawartości

Napiłbym się z Ruskami.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

W hotelu (dosyć ekskluzywnym) w którym pracowałem w ochronie kiedyś duża grupa ruskich miała jakąś imprezę.

 

Jeden złoił się do nieprzytomności i dwóch pracowników go ciągnęło do pokoju, na korytarzu się ocknął

i zaczął energicznie dusić ochroniarza. :)

 

Na szczęście miałem wtedy wolne, ale skojarzenia i tak negatywne się zakodowały.

 

A ten motyw z filmiku dobry.

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilku znajomych Rosjan, bardzo sympatyczni ludzie - szybko pokonuje się dystans, taka widać słowiańska natura.

Współpracowałem kiedyś, dość krótko, z Francuzami, Niemcami i Anglikami - grzecznie, poprawnie ale z wyraźnym

dystansem.

 

Pić z Rosjanami bym nawet nie próbował. O ile jakoś trzymałbym fason w trakcie, przynajmniej na początku - to następny dzień byłby koszmarem.

 

Bardziej politycznie dodam, że celowo i zdalnie skłóca się nas z Rosjanami i Rosją, także z Białorusią. Kompletnie bezsensownie.

Ludzie o bardzo zbliżonym charakterze i temperamencie do naszego - powinniśmy rozsądnie współpracować gospodarczo,

kulturalnie i naukowo. Znam wielkoruski szowinizm i imperializm - ale to nie jest 100% Rosji tak jak się nam próbuje wtłoczyć

do głów w ramach propagandy.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.