Skocz do zawartości

Złote myśli, aby nie wcięło...


kootas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem, a wartoby było wytłuścić najlepsze według nas myśi, z tego forum.

Proponuję następującą formułę.

Sentencja i link do niej.

Moje hity:

 

 

Jak zmienia się spojrzenie, gdy dupcia więdnie...

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2676-jak-zmienia-si%C4%99-spojrzenie-gdy-dupcia-wi%C4%99dnie/

 

Słowa same wypłynęły z mych ust "teraz widzę że ty była byś największym błędem mojego życia"

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2686-pierwsza-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87/

Tło do tej sentencji daje do myślenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dopóki koleżanki były same często się spotykałyśmy, jeździłyśmy na tańce (jako jedyna miałam prawo jazdy i tata pożyczał mi samochód). Świetnie się bawiłyśmy, rozmawiałyśmy o przyszłości. Ja zawsze marzyłam o rodzinie i dzieciach a dziewczyny bardziej ciągnęło w stronę kariery zawodowej. Kiedy powychodziły za mąż w jednej chwili zrezygnowały z planów i okazało się, że bycie żoną i matką jest dla nich największym szczęściem. Nie potrafią rozmawiać o niczym innym jak o kupkach, zupkach i narzekać jacy to ich mężowie są okropni, bo nie chcą dzielić się obowiązkami w domu. Nade mną się litują i na każdym kroku pokazują swoje bohaterstwo i poświęcenie. Kiedyś moja była już teraz przyjaciółka ostentacyjnie wręczyła mi swoją kilkumiesięczną córeczkę ze słowami: „masz zobacz jak to jest przytulić dziecko, to nic, że nie twoje”. Zawsze kiedy odwiedzam taką młodą mamę jestem pewna, że zechce ona sprawdzić moją wytrzymałość i tak wykombinuje, że będę musiała zmienić dziecku pieluchę. Wtedy cała w skowronkach robię to bezbłędnie i sprawnie, co sprawia, że mina mamuśki lekko blednie."

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2523-z-pami%C4%99tnika-starej-panny/

 

Temat założony przez samicę (MiJa) i godny uwagi ze względu na szczerość, odkrycie schematów i odwagę.

 

Kobiety i mężczyzn łączy wspólny mianownik oczekiwań społecznych i widać, że nie tylko my mamy problemy. Moim zdaniem temat, który w dużym stopniu może wyleczyć z nienawiści do kobiet (przydatne, jeżeli samiec chce rozpocząć pozytywną zmianę). Coś w stylu po drugiej stronie barykady - cała prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiedniej kobiecie potrafił pięknie rozkwitnąć. Czy jesteś właśnie taką wyjątkową, odpowiednią kobietą ... ?

 

 

Subiektywny o penisie  :D

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2357-ale-mały-uderzenie-w-męską-samoocenę-i-obrona-przed-nim/?p=43366

 

 

Z chorym na IBS też nie zdrada :)

 

 

Marek w temacie: "Straszna racjonalizacja kobiet: historia pewnej mężatki"

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2439-straszna-racjonalizacja-kobiet-historia-zdrady-pewnej-mężatki/?p=46504

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Wpadłem na pomysł by zrobić temat, gdzie będziemy wklejać 1-2 zdaniowe, krótkie cytaty z różnych tematów z podpisem, kto był autorem. Czasem takie krótkie wypowiedzi rozkładają matrix na łopatki. 
Myślę, że po jakimś czasie zbierzemy fajną kolekcję takich złotych myśli.  
Zasady:
- cytat  max 2-3 zdania
- cytat musi pochodzić z tego forum, autorem ktoś z nas  
- pod cytatem dołączyć autora 
- nie rozmawiamy o tych cytatach - wrzucamy i tyle - to ma być czysty zbiór cytatów

 

"Atrakcyjna księżniczka przebierała szukając księcia. W Polsce księciuniów jak na lekarstwo więc nie znalazła. Pasztet sąsiadka złowiła ciążowo rycerza nie przebierając. Ma chłopa, ma dzieci, ma do kogo ryja otworzyć i nie musi męczyć biednych kotów..... kto lepiej wyszedł?"
 

autor: @SennaRot

Edytowane przez slavex
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Negocjuje ten, kto przegrywa"

@JoeBlue

"Kobietę w stringach zawsze się łapie za tyłek (chyba że to jest twoja mama lub siostra)" (w prawdzie nie słowo w słowo, ale sens zachowany)

@Stulejman Wspaniały, Radio Samiec: Sfochowane Panie chcą rządzić planetą (29.01.2017)

 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Więc moja rada jest taka w swoich rozważaniach na temat swojej pani wyjdź z punktu "ona jest dokładnie taka jak jej matka, tylko jest młodsza i nie zdobyła jeszcze dość doświadczenia, żeby grać w babskie gierki na tym poziomie co mamusia".

 

autor: @Mosze Red

 

Tekst na prawdę warty głębszego przemyślenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Opowiada się często o gwałceniu kobiet przez żołnierzy. Nie wątpię, że są jakieś dzikusy, które tak postępują. Ale normalny europejski żołnierz kobiet nie gwałci, nie dlatego by był szczególnie uczciwy, albo wstrzemięźliwy pod tym względem, ale dlatego, że żadnej kobiety na wojnie gwałcić nie potrzeba; wszystkie, albo prawie wszystkie, od wielkich pań do prostych dziewcząt wiejskich są do dyspozycji żołnierzy. Mówię z własnego przyjemnego doświadczenia. Dodam, że wiem nawet dlaczego tak jest, kobiety są łatwe na wojnie, bo zdają się wyczuwać, że ludzie giną i instynktownie jakby chciały naprawić straty."

 

~ Jan Maria Bocheński 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozwolę sobie zacytować pewnego zacnego libertarianina-propertarianina Krzysia, znanego w Internetach jako kr2y510. Jego rada dla pewnego młodszego kolegi co robić ze swoim życiem:

 

"Emigruj lepiej poza Polskę i chUjnęEuropejską. O ile znasz języki lub się ich szybko uczysz. Nie marnuj tutaj życia. Rób kasę i rżnij wszystko co się nawinie pod ogon o ile masz na to ochotę. Jak zarobisz kasę to się nikomu nie zwierzaj, że ją masz. I nie wierz nigdy kobiecie. Bo kurwa pracuje jak nie dla Mossadu to dla KGB, GRU, ABWhery, lokalnego kapłana, watażki czy innego CIA a jak nie to jest ruiną seksualną. Nie dotyczy to naszych matek i sióstr, które to z definicji ani kurwami ani ruinami seksualnymi być nie mogą."

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszukane:

 

"Pies jest przeciwieństwem kobiety – wszystko rozumie, nic nie mówi."

"Skoro kobiety są niby takie dobre w wykonywaniu wielu zadań jednocześnie, to dlaczego spokojne „siadaj i przestań jęczeć” je przerasta?"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 przykazań logiki

1. Nie będziesz atakował osoby, ale tezę. {ad personam}

2. Nie będziesz przeinaczał lub wyolbrzymiał tezy dyskutanta, aby ułatwić sobie dyskusję, {sofizmat rozszerzenia}

3. Nie będziesz wyciągał wniosków ze zbyt malej ilości danych, {pośpieszna generalizacja}

4. Nie będziesz przyjmował za przesłankę tego, co ma być dopiero udowodnione, {petitio principii}

5. Nie będziesz twierdził, że skoro coś wydarzyło się w przeszłości, to musi być przyczyną, {post hoc}

6. Nie będziesz postrzegał zjawisk tylko w ich skrajnych przypadkach, {dychotomia myślenia}

7. Nie będziesz argumentował wykorzystując fakt niewiedzy innych, {ad ignorantiam}

8. Nie będziesz nakładał ciężaru dowodu na tego, który kwestionuje postawioną tezę. {onus probandi}

9. Nie będziesz twierdził, że jedno zdanie wynika z drugiego, choć taki związek nie zachodzi, {non sequitur}

10. Nie będziesz twierdził, że skoro teza jest powszechnie przyjęta, to musi być prawdziwa, {ad populum}

http://mizerski.com/2015/10-przykazan-logiki/

Edytowane przez kootas
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.