Skocz do zawartości

Złote myśli, aby nie wcięło...


kootas

Rekomendowane odpowiedzi

Autor @Stulejman Wspaniały:

"słońce godności wyszło zza ciemnych chmur żądzy wartej 100zł/h." :lol:

 

Autor: @Długowłosy:

"Panowanie nad własnym popędem seksualnym rozwiązuje 90% problemów życiowych - a więc tę część, którą generują samice i ich manipulacje seksem.

Panujesz nad libido - panujesz nad sobą. Panujesz nad sobą - panujesz nad innymi."

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radio Samiec od @Stulejman Wspaniały:

 

1. "Panie zawsze uciekają z płonącego okrętu" - tytuł audycji.

2. "... ty lafiryndo szkaradna..." (trochę wyrwane z kontekstu ale uśmiałem się :lol:) - z audycji o kobiecych Januszach.

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Kobieta wykorzysta mężczyznę na tyle, na ile on jej na to pozwoli - autora nie pamiętam.
* Najdroższa prostytutka ... jest tańsza od żony @The Saint
* Małżeństwo jest dla mężczyzny zrzeczeniem się swoich praw przy jednoczesnym podwojeniu swych obowiązków @Subiektywny
* Seks jest najlepszym miernikiem jakości związku @RedBull1973
* Zadbani mężczyźni starzeją się jak wino; kobiety jak mleko @st3wie


I cytat przewijający tu się również, dający młodym bardzo dużo do myślenia. ;)

* Życie w Polsce jest jak pływanie w kisielu; można, ale każdy ruch kosztuje 2 razy więcej siły - Ziemkiewicz

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 21:52, The Saint napisał:


I cytat przewijający tu się również, dający młodym bardzo dużo do myślenia. ;)

* Życie w Polsce jest jak pływanie w kisielu; można, ale każdy ruch kosztuje 2 razy więcej siły - Ziemkiewicz

 

Skoro można czerpać z klasyków nieforumowych, to ja tez coś mam:

"Lecz chęć posiadania domu wspólnego z jedną kobietą plus wywar z łóżkowych tkliwości, jakże często i pochopnie brany za miłość, to za mało, abym sobie świadomie zniszczył życie. Małżeństwo nie da rady bez rozkojarzonego przebijania się przez troski całego dnia."

 

Leopold Tyrmand "Dziennik 1954"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, verde napisał:

"W każdej kobiecie kurwy dwie trzecie." - autor nieznany

A nie trzy czwarte?  Co do złotych myśli, to kiedyś wujek podzielił się ze mną następującą sentencją: Prawdziwy mężczyzna musi mieć dwie rzeczy - gruby portfel i grubego kutasa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertrand Russell, moje ulubione z "Dekalogu liberała:"

"Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego."

"Nie obawiaj się wygłaszać ekscentrycznych opinii. Każda uznana dziś opinia była kiedyś ekscentryczna."

"Znajduj większe upodobanie w inteligentnym sporze niż w biernej zgodzie, jeżeli bowiem cenisz inteligencję tak jak należy, spór może zakładać większe porozumienie niż bierne przytakiwanie."

"Nie zazdrość szczęścia mieszkańcom raju głupców, bo tylko głupiec może coś takiego uważać za szczęście."

 

Chateau Heartiste

"Celem feminizmu jest usunięcie wszelkich ograniczeń kobiecej seksualności, przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu męskiej"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Kobiety są też wolne do pójścia na chemię, fizykę, matmę, zrobienia tęgiej kariery w nauce, dostania Nobla, zostania pilotem F-16, otwarcia firmy i zrobienia z niej globalnej marki, zbudowania drapacza chmur i pierwszej bazy na księżycu. A zamiast tego pokazują dupy na necie, no kurwa złota wolność, jest co pochwalać".

 

Autor: Kelthuzarr

 

Cytat nie pochodzi z forum, ale myślę że bardzo pasuje do obecnych czasów i jest brutalnie prawdziwy. Enjoy ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jak mężczyzna jest miękki, ugodowy i delikatny - wrażliwiec (po prawilniacku 'pizda' choć ja nie znoszę tego pejoratywnego określenia) to kobieta wejdzie mu na głowę w trymiga i zacznie stukać obcasami po głowie. One naturalnie mają tendencję do ciągłego, permanentnego testowania na ile mogą sobie pozwolić i kiedy dojdą do granicy. Może złapać za paznokieć? Zaraz sprawdzi czy da radę za palec. Dostanie palec - za dwa dni sprawdzi czy nie może chwycić całej dłoni. Upewni się, że dłoń może - zaraz zacznie kombinować jak dorwać przedramię - i tak w nieskończoność. Taka natura, taki algorytm działania i system operacyjny. Nie ma co go nienawidzić ale NALEŻY WIEDZIEĆ jak go trzymać w ryzach by nam dziewczę się nie rozpasało i w straty nie poszło. Poza totalnie odwalonymi pannami typu borderline czy z zaburzeniami psychicznymi - resztę da się temperować. Wymaga to WIEDZY, silnej woli, męskiego charakteru i pisząc po prawilniacku - 'jaj'. I o to rozbija się rdzeń kobiecego zawodzenia 'prawdziwych mężczyzn już nie ma'. Bo my jesteśmy za mili, za bardzo partnerscy, za bardzo ugodowi i gotowi na ustępstwa - tak nas nauczono przez ostatnie 10-20 lat, że takim należy być. "Partnerskim" mężczyzną, taką trochę przyjaciółką z penisem. A to błąd. Bo kobiety, jak to kobiety bo taka ich natura, głośno mówią o zapotrzebowaniu na takich 'mężczyzn' ale, do czego same się nie przyznają nawet przed sobą, podświadomie czują że potrzebują nad sobą silnej, ojcowskiej ręki mężczyzny. Takiego co się zaopiekuje ale jednocześnie wyznaczy granice, zasady związku i będzie ich konsekwentnie się trzymał - nawet za cenę odejścia.
Kobieta jest jak lustro w którym możemy się przejrzeć. Ja doskonale zrozumiałem przez dłuższą bytność na forum, że 90% problemów jakie dostałem w zwrotnej odpowiedzi od kobiet w życiu - było tak naprawdę wynikiem mojej niewłaściwej postawy i błędów. MOICH ! Dlatego chcąc polepszyć jakość swojego życia W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NALEŻY ZACZĄĆ PRACOWAĆ NAD SOBĄ!  A za wszelkie poważniejsze związki i interakcje z kobietami brać się wyłącznie po tym jak nabędziemy elementarną wiedzę 'jak to działa' i właściwy mindset w głowie.
Inaczej jesteśmy jak ten wiejski głupek, który podrzuca w nieskończoność kamień nad sobą i za każdym razem dziwi się, jak to jest że ten spada i nabija mi guza :)

 

Autor: @Subiektywny http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/5651-tak-kończą-idealiści-i-wrażliwcy-bez-wiedzy/&do=findComment&comment=121335

 

 

Cytuj

"Podstawowym błędem facetów jest idealizowanie kobiet - a jesteście jakie jesteście - ani dobre ani złe."
"Jeśli masz do wyboru majątek albo ukochaną, wybierz majątek. "
"Ludzkie poczucie szczęścia bądź rozpaczy nie zależy od sytuacji zewnętrznej, stanu posiadania i nawet zdrowia. Jest tylko i wyłącznie nawykiem, który, jeśli nie został w nas wytrenowany przez rodziców (w większości nie został, rzadko który rodzic o tym wie), trzeba go samemu wyćwiczyć, co nazywa się rozwojem osobistym. "

 

Autor: @Stulejman Wspaniały Kobietopedia.

 

 

Cytuj

"Żony nie szukaj po prostu ruchaj."
"Kto wybrzydza ten nie rucha."
"Kobieta jest jak małpa - nie puści jednej gałęzi, dopóki nie złapie dobrze drugiej."

 

Autorzy nieznani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     "Dla faceta stabilność i bezpieczeństwo to odłożony grosz i zapewnienie płynności finansowej.

Dla kobiety stabilność i bezpieczeństwo to odłożony przez mężczyznę pieniądz i zapewnienie przez niego płynności.

Intercyza i rozdzielność majątkowa cały ten układ rujnuje. Dlatego tak panikują. 

Jak to ? Po rozstaniu nic nie dostanę ? On będzie pracował na siebie a nie na nas ? Będę musiała pracować i samodzielnie myśleć ? Być od niego zależną ?

Misiu a takie miałam plany na przyszłość. Ty, mój mężczyzno będziesz zapierdalał a ja w międzyczasie znajdę sobie jakąś słabo płatną pracę w której nikt nie będzie oczekiwał ode mnie odpowiedzialności albo jeszcze lepiej...

Od razu urodzę dziecko. To jest dobry plan. Spełnię się jako matka a Ty wracając z pracy będziesz mi pomagał tzn jako porządny facet i ojciec zajmiesz się brzdącem żebym ja mogła poleżeć i powczuwać się w depresję poporodową.

Jak mnie będziesz wkurwiał i nie zajmował się nami odpowiednio to złożę papiery a Ty zostaniesz z niczym".


@Oddawaj Fartucha - genialne podsumowanie. Zakładam, że opisuje to >80% naszych rodaczek. Obejmuje to także kobietki, które w pocie czoła poszły na studia.  

Edytowane przez The Saint
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Jak kobietą mówi, że czegoś nie zrobi nigdy, to oznacza, iż już sobie nie raz wyobrażała jakby to było gdyby to zrobiła. A jak już sobie całą akcję wizualizuje to kwestią czasu jest jak to zrobi, dla samego spróbowania czy jest tak jak ona myślała" - @Jorund

 

Nie łączyć ze względu na długi odstęp czasowy.

 

R.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.