Skocz do zawartości

Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowało mnie zjawisko telepatii, czy miał kiedyś ktoś z was z tym styczność bądź wie coś ciekawego?

Ja np zauważyłem że czasami jest tak że coś pomyśle i jakaś osoba po chwili o tym mówi, dużo razy się to przytrafiło, wam pewnie też.

Była by taka opcja że mózgi jakoś na siebie działają telepatycznie?

Podobno matki czują na odległość że jej dziecku dzieje się krzywda.

Edytowane przez Dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno matki czują na odległość że jej dziecku dzieje się krzywda.

 

Pewnie sie zdarza, zwlaszcza, ze matki uważają swoje dzieci za część siebie i/lub swoją własność. Ale są inne przypadki odczuwania na odległość. Np. mnie się zdarzyło wyczuć śmierć obcej osoby w moim miejscu zamieszkania na odległość 500 km.

 

A ma ktoś jakieś źródła aby zgłebić ten temat?

Ale źródła do czego? Podstaw naukowych zjawiska, czy jak to praktykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wzięło mnie na wspominki o kumplu którego nie widziałem od paru lat i nie mieliśmy już żadnego kontaktu, że fajnie

by było gdyby się odezwał.

 

Na drugi dzień budzi mnie pukanie do drzwi. Wyglądam przez okno, a to ten skurwiel.

 

Tak było.

 

W czasie i przestrzeni wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w to wierzę i często zdarza mi się np. pomyśleć na sekundę o kimś i bum!  Ten ktoś dzwoni. To się pojawia samoistnie i nie ma na to wpływu. Do tego przeczucia, że tego dnia kogoś spotkam co prawda niesprecyzowane i w formie tak jakby impulsu ale są i się sprawdzają.

No ale podobno nie jeden jest Dżedaj na ziemia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno matki czują na odległość że jej dziecku dzieje się krzywda.

 

 

Ze cztery lata temu mieliśmy iść z kumplami na browar (jak jeszcze popijałem trochę), matka cały czas mi odradzała mówiąc, żebym sobie dał spokój bo ma ,,dziwne przeczucie''. Przy okazji nażarłem się, że nie miałem już siły się ruszać i posłuchałem głosu przepełnionego żołądka + przy okazji matuli.

 

Na drugi dzień rano dzwoni siostra kolegi, że dostali wpierdol od jakichś mętów i noc spędzili w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez troche takich sytauacji mialem, z reszta jak kazdy. Czesto nawet tego niezauwazamy. Chodzi o to, ze mysl jest forma energii. Na jakims tam poziomie odbieramy mysli innych, a inni nasze. Niektore sa prawie niezauwazalne, inne bardzo silne. Dlatego np. duza ilosc wynalazkow zostala odkryta w tym samym czasie w zupelnie roznych miejscach na ziemi.

 

Zrodlo? Tu jest co nie co i wiecej :) "Transerfing rzeczywistości" Vadim Zeland

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowało mnie zjawisko telepatii, czy miał kiedyś ktoś z was z tym styczność bądź wie coś ciekawego?

Ja np zauważyłem że czasami jest tak że coś pomyśle i jakaś osoba po chwili o tym mówi, dużo razy się to przytrafiło, wam pewnie też.

Była by taka opcja że mózgi jakoś na siebie działają telepatycznie?

Podobno matki czują na odległość że jej dziecku dzieje się krzywda.

Widze ze lekcji nie odrobiłes.neurony lustrzane.tak nie tylko jak ci stoi to ona ma mokro%-)po za tym tez leca inne procesy tak w zasadzie powiazane z lustrzanymi neuronami.ona wie co chcesz powiedziec zrobic doskonale sie zgrywacie nawet sięgacie razem po cukier podczas śniadania.no i leci do tego podswiadomosc,i nagle wiesz kto sie na ciebie rozjebał.masz takie kurewskie przeczucie ze cos tu kurwa jest nie teges itd

jasnowidztwo?mózg pracuje troche na innej płaszczyźnie.pewne fakty sie zderzaja w bani i 2+2=4.no a pewne fakty innym sie nie zderzają

kiedys sciagnałem pirata szkolenie pewnego znanego uwodziciela.prowadzil szkolenie z jakims innym kolsiem

i padło hasło cos w stylu

"przed impreza ciagne sie za jaja bo kobiety czuja wibracje plemników"

czy jakos tak.

Kurwa spadłem z kanapy%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam od lat - przewidywanie śmierci (nie zawsze), myślę o kimś i nagle dzwoni czy odwiedza, silne przeczucia gdy ktoś coś mówi a ja już wiem jaką ma intencję. Szkoda że nie umiem tego kontrolować. Tego się naukowo nie da w żaden sposób wyjaśnić, bo nauka nie ma takiego modelu - chyba że fizyką kwantową coś tam ktoś próbuje ponoć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo. Dzieci plus dwie kobiety, z którymi się spotykałem. Jedną czuję do dziś. Warto poczytać na temat falowej budowy świata. Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że to wszystko co nas otacza to drgająca na różnych częstotliwościach energia. Jeśli założymy, że pewne zmysły są stępione lub niedostatecznie rozwinięte, to taka prymitywna komunikacja jest bardzo możliwa. 21go w CERN będą się bawić antygrawitacją symulując powstanie czarnej dziury w warunkach laboratoryjnych. Jest to prosta droga do udowodnienia naukowego dla istnienia wyższych wymiarów. Może się również okazać, że podróże za pomocą silników rakietowych np na Księżyc czy Marsa są stratą czasu i energii. Prawdę mówiącm, jestem niemal pewien,że jeszcze za mojego życia teorie, na których oparta jest współczesna fizyka zostaną obalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja myślę, że system w którym żyjemy niszczy nasze nadnaturalne możliwości - byśmy nie poznali że jesteśmy fermą kurczaków dla pobożnych, normalnych reptoidów czy innego krokodylowego dziadostwa. Pobożni ludzie też hodują zwierzęta na jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze lekcji nie odrobiłes.neurony lustrzane.tak nie tylko jak ci stoi to ona ma mokro%-)po za tym tez leca inne procesy tak w zasadzie powiazane z lustrzanymi neuronami.ona wie co chcesz powiedziec zrobic doskonale sie zgrywacie nawet sięgacie razem po cukier podczas śniadania.no i leci do tego podswiadomosc,i nagle wiesz kto sie na ciebie rozjebał.masz takie kurewskie przeczucie ze cos tu kurwa jest nie teges itd

jasnowidztwo?mózg pracuje troche na innej płaszczyźnie.pewne fakty sie zderzaja w bani i 2+2=4.no a pewne fakty innym sie nie zderzają

kiedys sciagnałem pirata szkolenie pewnego znanego uwodziciela.prowadzil szkolenie z jakims innym kolsiem

i padło hasło cos w stylu

"przed impreza ciagne sie za jaja bo kobiety czuja wibracje plemników"

czy jakos tak.

Kurwa spadłem z kanapy%-)

Pikaczu masz może jakiś link żeby coś obczaić bardziej te neurony lustrzane. Byle nie za mądre bo mój móżdżek sie wtedy buntuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek w miare wiarygodnego

 

Tego się naukowo nie da w żaden sposób wyjaśnić, bo nauka nie ma takiego modelu - chyba że fizyką kwantową coś tam ktoś próbuje ponoć.

 

Fizyka kwantowa to dobry trop, polecam w miare przystepny wyklad najlepszego chyba obecnie fachowca od splatanych czasteczek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba kierujaca sie racjonalnoscia i nauka - chcialbym Was prosic zebyscie ograniczyli sie w poruszaniu takich tematow na tym forum. To forum jest wazne dla mezczyzn i porusza powazne zyciowe tematy. Gdy zaczynacie tu dyskusje na temat telepatii, UFO czy tez innych nie popartych zadnymi badaniami 'przekonan' to kompromitujecie to co na tym forum najwazniejsze - czyli tajemna wiedza na tematy stosunkow mesko-damskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - tylko nie wiem dlaczego tym swietnym wykladem o stanach kwantowych nawiazywac do telepatii??? Swoja droga - nie wiem dlaczego studenci profesora sprzeciwili sie jego zadaniu i umiescili w artykule jednak cos co nie jest austriackie.... :-D

Edytowane przez The_Man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - tylko nie wiem dlaczego tym swietnym wykladem o stanach kwantowych nawiazywac do telepatii???

 

Poniewaz wyklad jest wprowadzeniem do obecnego stanu wiedzy naukowej na temat natury przestrzeni i zjawisk w niej zachodzacych. Czyli w skrocie tego, co napisalem w mym pierwszym wpisie: ze przestrzen jest informacja, tzn. ze informacja nie zna ograniczen predkosci czy odleglosci. A telepatia jest jednym z przejawow tej zasady, gdyby bylo inaczej, nie mogla by zaistniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy mniej czy bardziej racjonalny temat może być przedyskutowany, precz z komuną.

 

Logika podpowiada, że skoro już istnieje dział duchowość i niewytłumaczalne zjawiska to tego typu 

wątki nie są źle widziane przez Marka.

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu w trakcie rozmów zdarza mi się odczuwać delikatne drganie wewnątrz rozmówców w reakcji na daną sytuację. Nie wiem co to macie jakieś z tym doświadczenia ? Raz się zdarzyło w trakcie jazdy gdy prowadziłem auto a drgająca osoba siedziała za mną i nie patrzyłem na nią co więcej nie uczestniczyłem w rozmowie. To odczucie drgania mam względem różnych osób i nie rozumiem go a w necie nic nie znalazłem na ten temat. Wiecie może co to może być ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czasem zastanawiam się nad zagadnieniem poruszonym w niniejszym wątku. Co więcej ostatnimi czasy coraz częściej zdarza się, że moje słowa wypowiedziane, nawet w żartach nabierają siły sprawczej (prorocze słowa?). Nie wiem jak do tego dochodzi ale jest to dla mnie zagadka, nad którą chciałbym się pochylić i zgłębić temat. Najświeższa sprawa miała miejsce wczoraj i dziś ale takich przykładów mógłbym mnożyć i uprzedzam, że nie są to tylko te o negatywnym wydzwięku ale również te o milszym charakterze. Może to przypadek a może nie. Nie mam bladego pojęcia ale ciekawi mnie czy można by jakoś wykorzystać daną "umiejętność"?

 

Więcej. Żeby było ciekawiej tu na forum również spotykam się z tego typu sytuacją. Otóż jeśli mam jakąś życiową rozkminę zaglądam do Braci i cóż widzę? Temat, który aktualnie mnie nurtuje jak byk spotykam na głównej albo w audycjach Marka. I nie są to oczywiste oczywistości przynajmniej dla mnie. Myślę, że coś jest na rzeczy a czy nazwiemy to telepatią czy użyjemy innego sformułowania - chyba nieistotne.

Edytowane przez maniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.