Skocz do zawartości

Food Emperor


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam ten kanał jak jestem pod wpływem. Facet fajnie gotuje, a jego komentarz jest bez błędny. Śmiech co nie miara

 

Dla mnie jest Polakiem, przynajmniej lata młodości spędził w Polsce. Za dobrze zna j.polski i jego wymowę.

 

Słyszałem go jeszcze jak mówi w j.włoskim i szwedzkim. Nie ma ichnego akcentu.

 

Podkreślam, oglądam tylko z powodu komentarzy do tego co robi. Jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zajebisty kanał. Zrobiłem kiedyś jego kurczaka pierdolonego w dupę dupsko i był naprawdę fantastyczny, wszelkie rożna i inne bzdety się chowają.

Bardzo dobre i oryginalne przepisy i aż ojojojojojojoj aż kutasy będą lecieli z nieba i aż ja nie wiem co!!!!!
Zna również płynnie angielski i włoski, także w zestawieniu z polskim i koreańskim którego podobno się uczy - szacun. Po francusku też coś chyba ogarnia z tego co pamiętam.

Chciałbym typa poznać na żywo, ma moje poczucie humoru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zawsze mnie intrygowało jakim cudem on zna polski...

 

Mnie się podoba że oprócz dobrych przepisów i humoru zawsze jest dużo ogólnych porad o gotowaniu.

Ja zacząłem przygodę z jego kanałem od dania z 3 rodzajami czosnku-genialne, nie wiedziałem że można z czosnkiem urządzać takie cuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.