Skocz do zawartości

Paradoks paszteta


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli podejdziesz do bardzo grubej, brzydkiej dziewczyny i zaczniesz się z nią całować (lub robić coś innego, ooo booożeee) zostaniesz według niej (i jej otoczenia) sklasyfikowany jako samiec niepewny siebie.

 

Jej niesamowicie niskie poczucie wartości stworzy obraz, że skoro podchodzisz do niej, takiej brzydkiej i chujowej też musisz być mało wartościowy.

 

Z tego powodu zabraniam wam panowie podchodzić do pasztetów :D

 

Skąd to się bierze? Kobiety oceniają się non stop i są wobec siebie maksymalnie okrutne.

 

Kwestia do przedyskutowania.

 

:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy też rak macie, ale gdy widzę ładną to od razu we łbie się pojawia myśl że jest milunia i fajniunia z charakteru.

A gdy popatrzę się na brzydką to jakiś dystans łapię, że pewnie wredna z charakteru. Dopiero ewentualna bliższa rozmowa potrafi zaskoczyć bo okazuje się że czasem brzydka jest miła i sympatyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy też rak macie, ale gdy widzę ładną to od razu we łbie się pojawia myśl że jest milunia i fajniunia z charakteru.

A gdy popatrzę się na brzydką to jakiś dystans łapię, że pewnie wredna z charakteru. Dopiero ewentualna bliższa rozmowa potrafi zaskoczyć bo okazuje się że czasem brzydka jest miła i sympatyczna

 

 

Ewolucja kolego!  U mnie jest tak samo, tylko odwrotnie. Jak widzę faceta, który ma lepsze branie u kobiet, niż ja, to z automatu uważam go za

 

wrednego skurwysyna i życzę mu,aby złapał zapalenie cewki moczowej lub świerzb. 

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.