Skocz do zawartości

Czołem Bracia


XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia Samcy!

ja 34l: 6 lat po wyroku, małe, zdrowe dzieci w wieku przedszkolnym, status społeczny bardzo dobry i idzie ku lepszemu, piękna żona... a codzienność to psychuszka...

 

Zachowanie samicy zmierzające do... (i tu jest problem, bo celu nawet ona nie zna), opisaliście na forum dokładnie więc powtarzać nie będę. Wszystkiego mam po trochu. Opisać się mogę obecnie jako pluszowy miś i nie ma co wchodzić w szczegóły - to fakt.

 

Samicę kocham i chcę z nią żyć ale nie za cenę jaką ona proponuje, więc zrywam z misiem tu i teraz i zajmuję wygodne miejsce w Loży Samców!

Co by nie było to będzie dobrze mi. Jeśli mi jest dobrze to dzieci cierpieć nie będą.

 

PS

Padre Adolf - dziękuję za Twój wpis, który był gwoździem do trumny mego misia. Chylę czoła Bracie!

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1228-przebudzenie-czyli-jak-ustawi%C4%87-bab%C4%99-w-d%C5%82ugoletnim-zwi%C4%85zku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac, Samica nie ma dostępu do mego kompa i kom. Ma swoje i tam ja nie zaglądam.

A jak znajdzie to co? Niech poczyta trochę - może czegoś się nauczy. Nie martwi mnie to.

 

A uroda? Cóż, chciałem mieć ładne dzieci, bo takim w życiu jest trochę łatwiej.

I się udało, bo mi też nic nie brakuje nieskromnie powiem.

A do tego oceniam, że intelektualnie średniej na bank nie zaniżają, więc radość z osiągnięcia celu tym większa.

 

Teraz wychować je tylko trzeba na ludzi. Ale póki mam Samicę a nie Kobietę to zadanie niewykonalne. Ale działamy.

 

Dzięki za powitanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.