Skocz do zawartości

Wyższy stopień rozkmin.Ruszycie styki%-)


Pikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze elementy wizualne juz były czas na zachowanie%-)lubie jak ruszacie łbem a wiem ze co po nie którzy tego nie lubia a potem zostaja z reka w nocniku.bo zła kobieta itd(wiadomo ze kazda jest zła liczy sie tylko system motywacji)




Wyszkole was

1397971137544.jpg




Sytuacja numer 1


Byłem sobie w robocie(no czasem tak jest ze pracuje%-) )

Podchodze do lali zeby zapieła mi guzik od rekawa(bo jedna reka za chuj bym nie dał rady)

ee...zapniesz mi guziczek?

- (fhooy zdziwiona) ja tobie?

nie...ja tobie (odpowiedziałem rozjebany)

ale zapieła guziczek%-)


Pytanie brzmi,jaka jest w zwiazku/wyrze?




Sytuacja numer 2

Ida sobie kolezanki w grupce,na ulicy.Opisz hierarchie od pierwszej do ostatniej


Sytuacja numer 3


Na podstawie rozkminienia sytuacji numer 2.opisz kto trzyma lejce w zwiazku na podstawie trzymania pary(chłopa baba) sie za ręce podczas spaceru


Sytuacja numer 4

Stoi sobie parka(fajna sucz blondi no i...jak by to opisac rurkowiec z modnym kukuryku na bani z kurtałka futbolową itd)

rurkowiec stara sie ja pocałowac przytulić i inne manewry a ta co chwile sie poprawia.a tu kudły a bo tu szaliczek.a tu zgrabny inny unik.


Opisz stosunek niuni do frendzla%-)

i jaki jest to rodzaj zwiazku?

Sytuacja numer 5

Spotykacie sie z lalą i wam pierdoli o jakis hardkorowych akcjach z wyra.albo gada kto co gdzie jak kolezanki/byli i inne kocopoły

Jaki rodzaj zwiazku/relacji baba wam sugeruje?



Sytuacja numer 6


Rozmawiasz sobie z lalą na balecie(chuj wie gdzie to nie jest wazne)nagle lala ma 2 kutasy w oczach,usmiecha sie i ucieka.

co ona chce zebys zrobił a czego nie mozesz zrobić?%-)


Sytuacja nimer 7

Jestes ugadany z lalą(lala sie ewidentnie kurwa w ostatniej chwili wymiguje sie na godziny.minuty,ale sie spotkacie)

co robisz?

1 ale mieliśmy sie spotkać i lamenty bo dlaczego co jak wogóle
2 dobrze poczekam
3.ona ze sie spózni i bedzie za 15 min to ty gadasz niech bedzie za pół godziny.ona ze za pół to ty ze za godzine

Sytuacja numer 8

cdn jak mi cos do bani wpadnie a to sa najczestrze sytuacje które widze









 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nie wiem nigdy nie prosiłem ani o zapinanie guzików ani wiązanie krawata ale obstawiam że marudna ale z temperamentem

 

2 najbardziej znudzona i najmniej gadatliwa jest najważniejsza idzie po środku, słabsza świnka też trochę znudzona to jej ulubiona koleżanka naśladuje ładniejszą (ta brzydsza z duetu) pozostałe tłoczące się w koło i śmiejące z chuj wie czego, napierdalające o facebookach instagramach ile mają lajków itp. to pomniejsze akolitki głównej świnki

 

3 no kurwa widać jak baba jest uwieszona że boi się stracić (moje nie oddam), czyli jest w gorszej pozycji w związku 

 

4 męska przyjaciółka, płatnik za drinki/ zakupy/ szofer itp.... ewentualnie facio na etapie odstawienia

 

5 jest niedoruchana

 

6 żeby za nią iść, a trzeba normalnie olać, będzie miała zwarcie w dyni czemu on mnie nie chce

 

7 żadne z wymienionych, ja bym poszedł w pizdu niech się uczy punktualności (ale zakładam że ty pokemonisz opcję 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - całkiem niezła

2 - po prawej nawet szczupła cicha mało wygadana, w środku i krok szybciej niska z kompleksami najwiecej ma do powiedzenia, po lewej znająca swoją wartośc obserwatorka- wie po której stronie iść aby być zauważona ;)

3 - ona trzyma lejce a jemu się wydaję że on

4 - jeśli na nich patrzyłeś to pewnie uważa że należy jej się lepszy

5 - seks bez zoobowiązań

6 - chce żebym za nią leciał jak pies

7 - jeśli się nie stawiła na czas to lecę do domu. 3

8 ok

Edytowane przez Dario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jest słaba, czeka na Twoja inwencje twórczą, typowa kłoda...

2) Najbardziej atrakcyjna idzie srodkiem z lekkim wyprzedzeniem od reszty...

3) Nie wiem, ale wiem ze jak do marketu pierwsza wchodzi baba, a za nia pluto facet, to kobieta ma 100% wladze...

4)Jest bo jest, szuka lepszej partii...

5)Skarbonka i przyjaciel, ewentualnie misio od brudnej roboty...

6) Chce zebys sie bardziej postaral, jest zainteresowana, aczkolwiek nie pelwna swojej wartosci, olac ja, sama przyjdzie

7)Cenie sobie punktualnosc, a ze kobiety sie spozniaja to chuj...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham murzyńskiej muzyki, jej autor może się nawet nazywać nazi, a nie fazi, a i tak zdradza rasę bo udaje murzyna. Choć to ostatnio całkiem nie jednostkowe-młodzi, zbuntowani, hasła o honorze i ojczyźnie, a jak co do czego to popierdalają w szerokich gaciach zdjętych z klauna i robią swoje joł. Jakie czasy, tacy ''nacjonaliści''.

 

Co to ma wspólnego z tematem? Chcesz popisać o murzynach to załóż nowy wątek. Q

Edytowane przez Quizas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bierna, udaje sztunie ale jest miękka, lubi jak sie ją dominuje nawet wbrew jej woli.

2. Herszt bandy jest otoczony wianuszkiem orbiterów bez fiutka . Albo spojżenie zimniej suki, albo grzeczniutka dziewczynka. Obok niej jej przydupas(ki) wniebowzięte że idą obok królowej ale kminią jak zostać namber łan. No i świta zachowuja sie w miare normalnie śmichy chichy ale nie chcą wchodzić w droge królowej-niska samoocena.

3. Ten kto sie bardziej tuli ten jest pod butem chyba że Dama wyłudza zasoby

4. jw związek tampomowo-banknotowy

5. A tu mi sie styki nadpalają. Przyjaciel z ruchaniem? Sama ma jakieś kompleksy i seks raz na miesiąc?

6 Nie moge zrobić tego co ona chce żebym zrobił czyli został jeleniem na smyczy

7 odp 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Bez związku. Chociaż, pewnie chodzi o to, że jest spolegliwa i da ze sobą zrobić cokolwiek.

 

2 Ta, która idzie po środku i po prostej, wykonując oszczędne ruchy, spokojnie jest najwyżej w hierarchi. W grupie będzie także pare równorzędnych orbiterek i aspirantka, zawsze idzie z brzegu i kiedy coś mówi i stara się zwrócić na siebie uwagę, reszta często ją ignoruje i nie daje wypowiedzieć.

 

3 W sumie podobnie jak wyżej, osoba idąca spokojnie i po prostej jest wyżej. Ewentualnie może Ci chodzić o otwarte/zamknięte ustawienie dłoni. Osoba z wierzchem dłoni do przodu prowadzi.

 

4 Kretyn nie porucha, a jeśli już to w zamian za spore poświęcenie. Raczej nie są ze sobą, bardziej on ją próbuje poderwać czy coś.

 

5 Trudno chyba nie odgadnąć, daje Ci pożywkę dla wyobraźni co możesz z nią zrobić ;)

 

6 Chce żeby za nią pobiec, a należy jej pomachać i zostać w miejscu. Chociaż to wymyśliłem na zimno, w realu pewnie bym pobiegł...

 

7 Pewnie chodzi o opcję 3, ale ten, spóźnienie jest dopuszczalne, sam się często spóźniam. Kwadrans akademicki i jak się nie pojawi to ogarnąć sobie jakąś inną, skoro już się wyszło z domu ;) Ewentualnie można przez tą chwilę pogadać z kimś na ulicy żeby nie było że stoisz tam sam jak ten kołek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gwiazda ruchaj mnie ja poleże.jelonku zrób to i tamto za mnie.
2.Pierwsza prowadzi stadko dalej hierarchia maleje
3.Ten kto pierwszy idzie ten trzyma lejce w zwiazku
4.Niunia jest bo jest bo czeka na lepszego.rodzaj zapchaj dziure
5.Tylko ruchanie bez zadnego otwierania sie na nią.bo jak pierdoli o innych to o tobie tez bedzie pierdolić
6.Chce zebys gonił za nią.nie mozesz za nia polecieć.ani potem podbić.bo przegrasz zabawe
7.odpowiedz numer 3.na zjeby później przyjdzie czas(zreszta fajna opcja do dalszej zabawy)


ci którzy dobrze odpowiedzieli to odpowiedzieli a ci co źle odpowiedzieli na tego bęc%-)niech sie zastanowia nad sobą%-)

Grizzly one wszystkie sa takie jak im zależy.pytaja sie i dziekuja za byle pierdołe.

Manipulacje?jakie manipulacje jak jestes kumaty to sie nie dajesz manipulować

jak jest słodko pierdząco to manipulacja?nie...jest po prostu dobrze.jak inaczej czapke załozy to załóż czapke tak samo jak ona.akcja reakcja kurwa mać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Oczekująca, chce by dawać.
2. Ta z przodu jest wyżej im dalej tym bardziej w dupie.
3.jak chłopak trzyma laske to on jest tym chcącym czyli na przegranej pozycji.
4.Ma go w dupie, i wymieni jak nadarzy sie okazja
5.Jest słaba w wyrze, lub nie chce być gorsza od sowich psiapsiółek
6. Chce być walona, ale jak sie powie w prost to spławi
7.Mówie jej że ja też sie spóźnię, a hoj wie ile.
 

Edytowane przez Qsiorz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzeje trochę temat "pikaczu" tym razem rodzaje kobiet i jakie by były w związku:

 

Przykład 1

 

  • kobieta po 30 samotna
  • w początkowych fazach spełniająca wszystkie zachcianki
  • nie pewna siebie
  • atrakcyjność 6/10
  • bezpośrednio mówiąca, że się zakochała...
  • wizje przyszłości

Przykład 2

  • wiek 25-30 samotna
  • atrakcyjność 8/10
  • typ imprezowej kobiety
  • niby niedostępna, ale mówiąca (niby w żartach) patrz jaka by była z nas para, jakbyśmy byli razem to i tamto, że jesteś inny itd
  • pewna siebie i z poczuciem humoru, ale niby jakoś cięzko znaleźć jej tego odpowiednie faceta
  • niby buntowniczka

Przykład 3

  • kobieta po 30 samotna
  • atrakcyjność 6-7/10
  • typ karirowiczka
  • mówiąca wprost lubię schematy dom/dzieci/ślub/kredyt:-D
  • lubiąca się pobawić z pewnymi kompleksami o których mówi wprost
  • dojrzała choć bałaganiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać u każdej z tych Pań  wiek sprawia,  że myślą już o ustatkowaniu się. Chociaż przypadek 2 jeszcze nie ma dużego na to parcia, lecz myśli już takie wystąpiły. Wypowiedzialem sie ja Janusz psychologii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.niespełniona desperatka
2.zjebany gar musi sie wyszaleć
3.wie dobrze ze z lofciania małego białego domku juz hooy odpłyneło.wiec pizga hajs.a gadac sobie mozna co by sie chciało

ja np bym chciał srednia krajowa siedzac na dupie i nic nie robiąc5-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pikaczu napisał:

ja np bym chciał srednia krajowa siedzac na dupie i nic nie robiąc5-)

 

To się spiknij z @EnemyOfTheState'm bo siedzi w temacie 500+, ponoć na dorosłe dzieci tyż mają zamiar dawać:D.

Coś z 500+ się chyba każdemu należy;).

Ja nie mogę, bo zagranicą zdarza mi się pracować - fhój wie czemu.

Coś muszę z tym zrobić:lol:.

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 3x zjebany gar ;) wujek Pika prawdę głosi

 

Przykład 3 - najczęściej spotykam ostatnio, miła do czasu po dłuższej znajomości wychodzą gierki słowne szukanie atencji i inne zjebane akcje - sprawdza się w 100 % jeżeli kobiety osiągneła 30 i brak stałego związku/rodziny założonej - to ma jakiś spory defekt (mózgu ;) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje z ludzmi.jebane 12 godzin dziennie(praca na bramce to jest hooooy.tu mam 12 godzin kabaretu)

poziom pustaków jakie widze nawet mnie rozpierdala a myslałem ze juz kminie kobiety.przyznaje sie bez bicia.jeszcze duzo nie wiem.

-panowie a jak do jechac ale my nie wiemy gdzie?
łapy mi opadły

dzis koles podlatuje.
-Panowie tam lezy jakis pan na przystanku
dziecko dorośnij postaw mu piwo to odrazu wstanie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.