Skocz do zawartości

O jak dobrze się tu znaleźć!


Fakt nieautentyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Trochę się zastanawiałem czy chcę się czynnie zaangażować w waszą społeczność. Sądziłem, że w sumie to wiem już sporo, a o reszcie tu doczytam i nic nowego dla was nie wniosę. A jednak pomyślałem, że podzielę się moimi doświadczeniami. Będą to doświadczenia gościa, który był wręcz beznadziejnym przypadkiem, a mimo to trafił tu dzięki refleksji, pracy nad sobą, lekturze felietonów Marka i waszych myśli.

 

Mam 24 lata i jeszcze rok temu byłem zupełnie inną osobą. Myślę, że najwięcej wam powie fakt, że moja zajebiście biała, jedna z bielszych zbroi rycerza XXI wieku jakie ten świat widział leży sobie właśnie na wysypisku. I choć nadal nie jest w 100% dobrze, bo nękają mnie jeszcze przyzwyczajenia z "poprzedniego wcielenia", to jest ich już niewiele i co chwilę pozbywam się jakiegoś. Najważniejsze że wreszcie czuję się sobą, dobrze w swojej skórze, tak kurewnie wolny. I dlatego wielkie dzięki Markowi oraz wam za uratowanie jeszcze jednego zatraconego!

 

Warto byłoby napisać: dlaczego uważam się się za (były już) beznadziejny przypadek? Być może nie wyda wam się to aż tak tragiczne jak ja to widzę, bo właściwie nigdy nie byłem tak beznadziejnie cipowaty jak niektóre filmowe postaci. Ja tę beznadziejność widzę w tym, że odkąd pamiętam, budowałem w sobie silną inteligencję emocjonalną i w bardzo zawiły sposób wmawiałem sobie pewne schematy. Zawsze sporo myślałem o ambitnej tematyce: egzystencja, zasady moralne, przyczyny zachowań itp.

I tu przykład (aby nie być zbyt ogólnikowym, bo już pewnie niemałego pierdolca dostają osoby czytające): jak sobie wmówiłem że będę największym tamponem emocjonalnym dla mojej kobiety, bo dzięki temu dostanę największy zwrot, o jakim żadnemu samcowi się nie śniło, to tak sobie różnymi filozofiami układałem to w głowie, że jakikolwiek rozsądny i ostry argument uznałbym za idiotyczny. Uznałbym, że nietraktowanie kobiety jak drugiej połówki jest powielaniem błędów ojców i dziadów. A ja zrobię inaczej niż w związkach, gdzie mężczyzna jest prawdziwym mężczyzną. Przeciwnie, wygram życie i dożywotnie szczęście będąc najmilszym gościem na świecie - misiakiem w białej zbroi, któremu się uda.

 

Nie dostrzegłem w tym pizdowatości, błędu. Cóż, obecnie jestem pogodzony że w takim wieku nadal się ostro kształtuję. Dopiero gdy zacząłem zauważać, że jedyny rezultat jaki osiągam to wypalenie, frustracja i nijakość związku oraz kobiety. Wtedy to dzięki pewnym sytuacjom i myślom, zainteresowałem się lekturą dla poznania różnych perspektyw i wybrania tej prawdziwie mojej. Takiej która nie wynika z odwrócenia o 180 stopni metod ignorantów, ale zwyczajnie z wiedzy i jej selekcji. W skrócie: być wreszcie sobą przez odrzucenie iluzji.

 

Dobra, dość pierdolenia. Wypowiem się konkretniej i przyziemniej w innych tematach.

 

Jest mi zajebiście miło być tu z wami i móc z wami pogadać.

Edytowane przez Fakt nieautentyczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Cel pojebany sobie ustawiłeś. Dobrze, że jeszcze się wyplątałeś. Mogłeś mieć sprytniejszą dupę, która dałaby ci złudzenie "masz rację misiu", a by pierdoliła się po krzakach z innymi, a od ciebie drenowała dosłownie wszystko.

 

Pilnuj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Wiesz, to dość ważne, żeby było nas coraz więcej mniej lub bardziej aktywnych użytkowników, a nie tylko bierni obserwatorzy. Wielu ludzi błądzi i jak trafi do takiej oazy ma okazję pokazać innym, że pomogła im w jakiś sposób w odnalezieniu własnej drogi przez życie. Moim zdaniem niemal każdy jest w stanie wzbogacić zawartość forum dzieląc się własnym doświadczeniem, historią, przemyśleniami, opiniami na temat filmów, książek czy muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.