Skocz do zawartości

Seks na pierwszym spotkaniu


hermes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braciaki. Ostatnio tak wlasnie rozmyslam jak to jest ze niektorzy faceci kopuluja z samicami juz na pierwszym spotkaniu? Macie takie doswiadczenia? Jak to sie wogole robi?(nie chodzi mi o ustawienie sie z laska na numer z badoo czy innych pejsbukow) Czy to zalezy od "ciagu"/ Chemi? jezeli samica strasznie mnie jara z wygladu i wiem ze nic innego mi nie moze zaproponowac to walic prosto z mostu? Tylko moge wtedy skonczyc z lisciem na poliku nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same się pchają

Najszybszy numer weszlismy z kumplami do klubu jedno spojrzenie chwila bajerki nawet nie pamiętam o czym po piętnastu minutach opracowała mi pęto na parkingu pod klubem i tak jej się spodobał że wsiedlismy do taxi i pojechalem do niej

Może po to tam przyjechala i jej przypasowałem więcej jej nie spotkalem

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam braciaki. Ostatnio tak wlasnie rozmyslam jak to jest ze niektorzy faceci kopuluja z samicami juz na pierwszym spotkaniu? Macie takie doswiadczenia? Jak to sie wogole robi?(nie chodzi mi o ustawienie sie z laska na numer z badoo czy innych pejsbukow) Czy to zalezy od "ciagu"/ Chemi? jezeli samica strasznie mnie jara z wygladu i wiem ze nic innego mi nie moze zaproponowac to walic prosto z mostu? Tylko moge wtedy skonczyc z lisciem na poliku nie?

Jeżeli cie lala bierze z bomby na ruchanie to nic powaznego nie oczekuj.życie to nie jest opowiadanie z ksiazki gra.to sie toczy na innych warunkach,Jezeli cie baba bierze na powaznie to nie da ci na pierwszym spotkaniu mimo nawet tego ze by chciała.bo wyszła by na łatwą.

Dobra kwestia zwiazek nie zwiazek wyjasniona

A teraz no cóż nazwe pewne panie bytami.byty potrzebuja swojego miejsca czyli baletu.byty istnieją tylko dzieki temu ze moga komus ojebac w kiblu na balecie.byty dzieki temu robia sobie reklame i wiecej kolesi za nia lata.a ta moze da moze nieda.nie które byty robia poniekad jakas kariere.ale ona sie kończy jak sie pojawiaja pierwsze zmarszczki%-)chyba ze byt ostatkiem intelektualnym robi wysiłek i łapie misia na dziecko.inaczej byt ginie.bez pracy/wykształcenia/pieniedzy/rodziny/przyjaciół

a tak propo zauwazyliscie ze dziwki maja specyficznie zajechana twarz?podobnie jak byty.

a wiece ze samice psów szybciej zdychaja ze starosci/starzej wygladaja jak maja duzo miotów?%-)

Ale pamietajcie ktos sie rodzi ksiedzem ktos kurwa a kto inny złodziejem.czasami ma to dobre strony bo sie mozna poznac5-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to dziwne stworzonka.wszystko sie rysuje na ich twarzy(faza płodna bezpłodna.czy sie wyspała czy nie,czy ma duzo stresu czy mało).u faceta też.zalezy który dzień chleje%-)

Ogólnie kwestia zapachu kobiety...

Niektóre kobiety w ciazy maja tak specyficzny zapach że mozna je wyczuc w promieniu 2 metrów.ten zapach jest mdły i słodkawy i dlamnie intensywny,niczym śmierć w pózniejszej fazie rozkładu tez jest słodko mdława%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He Pika dobrze napisane. Chodzilo mi o to co napisal chyba Red o swojej kolezance ze koles recydywista wydymal ja na pierwszym spotkaniu w aucie a jak dotad ona "udawala swieta". Wlasnie nie wiem jak to niektorzy robia czy to zalezy glownie od samicy i jej chcicy czy od dobrej bajery...

od sytuacji i chcicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.