Skocz do zawartości

Jak skutecznie odegnać kochasia żonki


Rekomendowane odpowiedzi

"No co ty, zwykły lolek, ale może pomoże spłacić twoich kolegów ... hehe, tzn. moje leczenie ;P. W sumie to nawet go troche lubie, fajny misu z niego. Jak dobrze pójdzie za 2 miesiące znowu będziemy razem. Tego dupka (tu wpisać imię męża) zostawie bez niczego. Nic nie jest wart przy Tobie ... gdyby nie te kraty ... tęsknie za Tobą"

 

a potem za 20 sek.

 

"Hej misiu, pomyliłam okna - to było do Joasi - wiesz która, ta z Radomia, tak dawno się nie widziałyśmy. Oczywiście mówiłam o męzu!!! KC:*** "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk z mojego życia z po tym zdarzeniu nastąpiła ostateokazji

wantura z treściami napierdalalem wszystkim co mi na wątrobie leżało od lat ale na temat

Siedzialem w pokoju z dzieciątkiem i przeglądałem interneta calineczka kombinowała coś tam w kuchni.

Niewiem poco ale to mało istotne wyszedłem do kuchni,calineczki jednak tam nie było jej telefonu ròwnież była w suterenie ,poszedłem do drzwi miałem nadzieję coś usłyszeć bo już od pewnego czasu wiecznie słyszałem o tej spierdolinie radziu( celowo mała litera)..

I nic nie usłyszałem więc otworzyłem drzwi calineczka wyskoczyła zza rogu i mówi że niby w piecu paliła ,sprawdziłem gowno prawda.po powrocie na górę telefon leżał na miejscu i się świecił .Zapytana gdzie dzwoniła odpowiedziała że do ciotki ,sprawdziłem rzeczywiście ale godzinę wczesniej i jebłem telefonem o podłogę nie było co zbierać

Później przelozyłem kartę do drugiego aparatu wymusiłem nr.telefonu do spierdoliny i wysłałem z jej nr.

-przepraszam że przerwałam ale stary wszedł kocham tesknię

A ten chujek odpisuje

-ok w porządku

Nosz kurwa dzwonie głos opanowany nie przyjmujący sprzeciwu jego no cóż posrany, widzieć mnie nie widział ale opowiadań kolegów którzy mnie widzieli słyszał (podobno calineczka tak mówiła)ale posrany był i jakoś tam głupio się tłumaczył.

Co było dalej może przy innej okazji,taka była moja autentyczna reakcja.

I tak jak na dzień dzisiejszy myślę po lekturze tego forum książce Marka oraz własnych przemyśleniach zostałem zaprogramowany do takiej reakcji

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.