Skocz do zawartości

Poszukiwanie księcia - statystyka jest nieubłagana


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lalka napisał:

Brak kasy juz nie jest takim problemem

Brak kasy niesie (przyniesie) w konsekwencji brak sexu. Pisze o związku. Schemat.

 

a co do braku kasy @HORACIOU5 wyczerpałeś temat. Nie mogę się powstrzymać, wybacz, kopiuję......... Brak kasy nie jest problemem ...... hahahahhahaaa

 

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Lalka, teraz powinno być dla Ciebie zupełnie jasne i rozwiać wszelkie Twoje początkowe wątpliwości (oczywiście przy odrobinie samoobserwacji), dlaczego panie mogą się wypowiadać tylko w rezerwacie. Podpowiedź - zawsze się znajdzie jakaś, która będzie wykolejać temat.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lalka napisał:

Facet co przyjeżdża po mnie camaro nie robi na mnie żadnego wrażenia. Szukam mężczyzny, męskiego ramienia. Nawet kogoś do dyskusji.

Możliwe że jako 25-latkai jesteś jeszcze na etapie pożądania emocji od "dawcy genów"

Przypuszczam, że około 30-stki zmienisz zdanie na pożądanie "mężczyzny z piniądzem" ;)

 

@Lalka " Nie wiem skąd jesteś ale jakbyś mieszkał niedaleko (+/- 200km) to można zrobić pvp. Oczywiście jeżeli wyglądowo też choć trochę mi dorównujesz. "

Fajnie się umawiać na wszelki wypadek nie podając przybliżonej lokalizacji bo jeszcze się okaże, że mieszka blisko i zechce się umówić. A tak on poda pierwszy, to ja go zaskoczę, że mieszkam na 2-im końcu Polski i temat zamknięty :lol:

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Możliwe że jako 25-latkai jesteś jeszcze na etapie pożądania emocji od "dawcy genów"

Skoro pracuje od 13 lat, czyli od 12 roku życia, to całkiem możliwe że w modelingu. Jeśli tak, o miałaby przy odrobinie przytomności sporo możliwości poobserwować i jeszcze więcej doświadczyć. Z własnych epizodów z branżą, wiem jak ostro potrafi wypaczyć osobowość dziewczyn. Ale to raczej temat na inny wątek, więc tylko taka uwaga na marginesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kobiety pragną mężczyzn, którzy potrafią zapewnić im zasoby jest absolutnym pewnikiem. Nie mówię, że nie. Preferencja kobieca do oceny samca na podstawie posiadanych przez niego zasobów jest wrodzoną tak jak lęk przed wężami czy wysokością itp. Mężczyźni szukają zdrowia i mlodosci, a kobiety zasobów i uczciwości -> podzielenia się tymi zasobami tylko z partnerką. -> im wyższy dochód i zasoby mężczyzny tym większa częstotliwość kobiecych orgazmów. Ja tego nie szukam. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mężczyzna mnie utrzymuje bądź na odwrót. Nie podzielę się swoimi zasobami, na które zapracowałam i nie w modelingu. Raz miałam parcie na szkło w te walentynki bo nie miałam co robić. Ale to i tak moje włosy były najważniejsze. Nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Oj, czy tylko ja pamiętam "ten" avatar?

Jakiś czas temu zarejestrował się na forum mężczyzna sygnując się tym samym avatarem i zamieścił kontrowersyjny przykuwający uwagę wątek, którego nie zdążyłam przeczytać, bo facet został zbanowany a jego tekst został usunięty. O ile dobrze kojarzę po tytule chodziło mu o jakieś specyficzne postępowania z kobietami dotkniętymi pewną przypadłością wynikającą z wychowania w określonym rodzaju rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2017 o 11:42, Lalka napisał:

Mężczyźni szukają zdrowia i mlodosci, a kobiety zasobów i uczciwości -> podzielenia się tymi zasobami tylko z partnerką. -> im wyższy dochód i zasoby mężczyzny tym większa częstotliwość kobiecych orgazmów. 

Twierdzę, że większość kobiet przy doborze księcia nie bierze pod uwagę uczciwości. Względy moralne u kobiet są często płynne jak ciecz, zależą od otoczenia i "naczynia" w którym się znalazły. Myślisz, że jakaś będzie wnikała, czy mężczyzna zdobyte pieniądze zarobił uczciwie czy nie? Śmiem wątpić. Jeśli nawet będzie podejrzewała, że może wystąpiło tu jakieś oszustwo to wybierze strategię - szybko wydać :D 

 

black-cat-cats-pampb-white-Favim.com-260316.jpg

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol...

Kobiety szukają zasobów i uczciwosci. Uczciwość = mężczyzna podzieli się tymi zasobami w partnerka.

Taka sytuacja, gdy facet na boku puka inna to kobieta pyta: kochasz tę kobietę? Co można zrozumieć jako: czy będziesz dawał jej swoje zasoby? Sam fakt, że uprawiał z nią seks nie jest najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet Pani nie rozumie :)

Z uczciwością nie chodzi o to że pozyskuje 2000 złotych uczciwie i kobieta suszy mu głowę że to są grosze.

Z uczciwością chodzi o to, że jak np. w tym miesiącu ukradnie 20000 złotych to może np zostawić sobie na piwko a reszte odda małżonce :).

Ona już prawidłowo rozporządzi pieniążkami (jak to mówią kobietki :P )

Mam nadzieję że wyjaśniłem.

Pozdrawiam serdecznie!

 

Edytowane przez tomek25
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selqet właśnie opisałaś cechę, która najbardziej irytuje mnie w płci przeciwnej. Nieistotne, że misio jest bandyta, złodziej, czy inny polityk. Ważne, że może dużo załatwić i żeby go nie złapali, czyli liczą się społeczne pozory, a nie stan faktyczny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2017 o 11:42, Lalka napisał:

Mężczyźni szukają zdrowia i mlodosci, a kobiety zasobów i uczciwości -> podzielenia się tymi zasobami tylko z partnerką. -> im wyższy dochód i zasoby mężczyzny tym większa częstotliwość kobiecych orgazmów. Ja tego nie szukam. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mężczyzna mnie utrzymuje bądź na odwrót. Nie podzielę się swoimi zasobami, na które zapracowałam i nie w modelingu.

Ktoś wytłumaczy mi te 3 pogrubione kwestie ?  Facet nie może mnie utrzymywać, ani ja, ale ja się nie podzielę swoimi zasobami. WTF ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.