Skocz do zawartości

Arox z lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem a raczej w nocy nie mogłem zasnąć.

 

Zawsze w takich chwilach załączam sobie w TV albo NatGeo, albo Discovery albo TVN Turbo. A nóż coś nowego się dowiem. Z racji, że leciały powtórki programów, które widziałem lub jakich nie oglądam bo nie lubię, postanowiłem poskakać po kanałach.

 

Z racji tego, iż była późna pora- zdecydowanie po 23, przez przypadek włączyłem TVNStyle. I o dziwo, aż zaniemówiłem z wrażenia! Na tym kanale szeroko i głęboko piorącym mózgi kobiet odkryłem wartościowe programy o seksie. W tym właśnie powyższy o tytule SEX ED.

 

Fascynację i zarazem zażenowanie wzbudziło we mnie to, że dwie główne prowadzące w sposób rzeczowy, zrozumiały i prosty tłumaczą angielskim licealistom wszelkie najważniejsze kwestie związane z seksem i seksualnością. Włącznie z tematami w jaki sposób młodzi chłopcy mają badać sobie jądra, czy nie następują zmiany chorobowe, czym objawiają się stany zapalenia jąder, jak wyglądają i w jaki sposób działają odpowiednie zabezpieczenia  itd...

 

Do tego jest bezpośrednio poruszane jak kobiety reagują na podniecenie, jak faceci, o zabezpieczeniach. Multum, multum wiedzy w sposób wyważony i prosty. Nie wspomnę o obalaniu mitów przez lekarzy podanych z imienia i nazwiska. W między czasie są również dla rodziców poruszane tematy jak rozpocząć czy w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem na temat seksu.

 

Zażenowanie wzbudziło we mnie to, że takie programy, zamiast być włączonymi jako obowiązkowe do zajęć szkolnych, są u nas emitowane dopiero po 23. Smutne to dla mnie.

 

Później były już programy dla dorosłych poruszające konkretnie zagadnienia związane z grą wstępną, technikami i całą resztą. Cos pięknego, bo prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Jest pod wrażeniem, szkoda tylko że tak późno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem a raczej w nocy nie mogłem zasnąć.

 

Zawsze w takich chwilach załączam sobie w TV albo NatGeo, albo Discovery albo TVN Turbo. A nóż coś nowego się dowiem. Z racji, że leciały powtórki programów, które widziałem lub jakich nie oglądam bo nie lubię, postanowiłem poskakać po kanałach.

 

Z racji tego, iż była późna pora- zdecydowanie po 23, przez przypadek włączyłem TVNStyle. I o dziwo, aż zaniemówiłem z wrażenia! Na tym kanale szeroko i głęboko piorącym mózgi kobiet odkryłem wartościowe programy o seksie. W tym właśnie powyższy o tytule SEX ED.

 

Fascynację i zarazem zażenowanie wzbudziło we mnie to, że dwie główne prowadzące w sposób rzeczowy, zrozumiały i prosty tłumaczą angielskim licealistom wszelkie najważniejsze kwestie związane z seksem i seksualnością. Włącznie z tematami w jaki sposób młodzi chłopcy mają badać sobie jądra, czy nie następują zmiany chorobowe, czym objawiają się stany zapalenia jąder, jak wyglądają i w jaki sposób działają odpowiednie zabezpieczenia  itd...

 

Do tego jest bezpośrednio poruszane jak kobiety reagują na podniecenie, jak faceci, o zabezpieczeniach. Multum, multum wiedzy w sposób wyważony i prosty. Nie wspomnę o obalaniu mitów przez lekarzy podanych z imienia i nazwiska. W między czasie są również dla rodziców poruszane tematy jak rozpocząć czy w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem na temat seksu.

 

Zażenowanie wzbudziło we mnie to, że takie programy, zamiast być włączonymi jako obowiązkowe do zajęć szkolnych, są u nas emitowane dopiero po 23. Smutne to dla mnie.

 

Później były już programy dla dorosłych poruszające konkretnie zagadnienia związane z grą wstępną, technikami i całą resztą. Cos pięknego, bo prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Jest pod wrażeniem, szkoda tylko że tak późno.

Tylko zauważ że to program angielski a tam to wszystko od palologi siegneło do poziomu apogeum i red sygnal dla gospodarki benefitowej.dlatego zaczeli edukowac bydło.

tam jezeli małolata ma bachora przed 16rokiem zycia to ma ponad tysiaka z benefitów na czysto do łapy.przez kolejne 16 lat swojego zycia.potem tez ma kase bo dzieciak do szkoły chodzi

a poziom idiotyzmu jest taki ze dzieciak chodzacy do szkoły o poziomie retard na poziomie liceum technikum koledz czy jak to tam sie zwie.dostaje tygodniowo 30f zachety od państwa ze wogóle chodzi do szkoy.

jak dobrze pamietam.400f pierwsze dziecko.300f drugie.to ze nie pracuje 200f.to ze jest matka samotnie wychowujaca jest to tez jakas kwota,nie pamietam ile.a ze nie pracuje itd to przeciez social sie nalezy i opłacenie tego.wiec to ma za darmo.

i chyba cos tam jeszcze było%-)

a angole sie dopiero skumali ze cos jest nie tak jak ciapole robili po kilkanascie dzieciaków.mieli po 2 wille i rozbiali sie nówka bentlejali i rojsami5-)

zreszta i tak chuj z tym jak odrazu porobili inne benefity%-)

po za tym jest przymusowe zaszywanie antykoncepcji u gówniar.tak jak kiedys unas był esperal tak sie je szczepi czy tam zaszywa.cos jeszcze ciekawego chcesz sie dowiedziec o kraju który szczerze nienawidze?

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zażenowanie wzbudziło we mnie to, że takie programy, zamiast być włączonymi jako obowiązkowe do zajęć szkolnych, są u nas emitowane dopiero po 23. Smutne to dla mnie.

Widocznie komuś zależy, żeby w naszym kraju ta wiedza nie była wśród ludzi krzewiona, mają się plenić, bo niż demograficzny i coraz mniej niewolników. W RP bez antykoncepcji ( bo to przecież grzech ciężki), pod kołdrą i w dodatku po ciemku - to wzór cnót. KK ma potężny wpływ na media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego anglicy praktycznie nie pracują, o hindusach i pakolach nie wspomne...

Typowa pakistańska badz somalijska rodzina ma piecioro dzieci...średnio...

Teraz na każde dziecko są benefity, jezeli rodzina jest wielodzietna dostaje inne zapomogi typu

Tax credit

Benefit child

Jesli głowa rodziny, w tym wypadku mąż(nie słyszalem o przypadkach damskiej władzy w muzulmanskich i hinduskich rodzinach) pracuje, moźe sie starac o tzw " Tax working credit"...

Jesli go otrzyma, bo spełnieniu wymogow, dostaje zniżki na dentyste, nauke języka dla dzieci, itp...

Najwieksza grupa która pobiera wszelakie zasiłki w UK są;

1. Rodowici Anglicy

2.Pakistańczyci i Afgany

3. Hindusi i obywatele Sri Lanki...

Niestety, są tego wady, mianowicie niesamowicie obciążona i zadłużona gospodarka...

Pracuja tylko Polacy i ogolnie cały Wschód...reszta pracuje po nocach w łóżku...

Kolejną wadą jest szkolnictwo, edukacja. System edukacyjny jest na zerowym poziomie, dzięki czemu kształtuje przygłupów którzy liczą pod kreska proste działania...

Najlepiej radza sobie w szkole trzy nacje;

1.Pokacy

2.Hindusi

3.Chińczycy...

Tylko czekam az to wszystko pierdolnie, wyspa jest mała a ludzi 68 000 000...

Kwestia wychowania pozostawia wiele do życzenia, ogolnie system kształtuje pierdolców nastawionych na drenowanie państwa...

No ale cóż, państwo socjalne...

Niestety wszystkie udogodnienia nie przekładaja sie na kondycje państwa, wrecz przeciwnie. W życiu nie widziałem bardziej głupkowatej i zdemoralizowanej młodzieży...

Uk utrzymuje sie jeszcze dzięki rabunkom ich przodków, udziałami w Libii i Afganistanie i dosyc mocnej walucie...

Warto dodać że mimo dobrego socjalu, wyksztalceni Brytole spuerdalaja z wyspy, malo kto wie ale Brytyjczycy sa na trzecim miejscu jako nacja, ktora emigruje...

O tym sie nie mówi...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn, a dokąd emigrują?

Vincent, system potrzebuje niewolników żeby zapierdalali na swoich panów

@von hayek, emigrują do Kanady, Australii, Nowej Zelandii...

Wiem wiem, panstwa socjalne, ok...Natomiast system edukacji, rygorystyczne prawo wobec ciapatych powoduje że inteligentni Brytyjczycy sie tam znajdują...

Warto dodac ze Ci którzy tam emigruja sa w wiekszosci dobrze ustawieni, badz rokuja na takich poprzez rodziców i tak dalej...

Krótko mówiac maja zajebisty start...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu oglądałem bodajże pierwszy sezon, podobała mi się tam wtedy taka młoda Hinduska  :P  Pamiętam, że w jednym z odcinków prowadzącą zrobili na takiego milfa, że ten akronim mówił sam za siebie - tyle tylko, że na tą metamorfozę władowali jakoś 1000 funtów. Tak czy inaczej już to mogłoby być bardzo ciekawym doświadczeniem dla dorastającego i myślącego chociaż trochę samca, że nie wszystko złoto co się świeci  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu oglądałem bodajże pierwszy sezon, podobała mi się tam wtedy taka młoda Hinduska  :P  Pamiętam, że w jednym z odcinków prowadzącą zrobili na takiego milfa, że ten akronim mówił sam za siebie - tyle tylko, że na tą metamorfozę władowali jakoś 1000 funtów. Tak czy inaczej już to mogłoby być bardzo ciekawym doświadczeniem dla dorastającego i myślącego chociaż trochę samca, że nie wszystko złoto co się świeci  :D

tapeta robi swoje%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.