Skocz do zawartości

Celowe osłabienie Niemiec?


Rekomendowane odpowiedzi

Amerykanke srają w nachy, dodajmy do tego systematyczne wykupowanie długow USA...

 

Systematyczne wykradanie technologii przez chinskich hakerów...

 

No i dolar, jak on pierdolnie to USA leci na pysk, chyba ze uderza otwarty konflikt stawiajac wszystko na jedna karte...

 

Narazie probuja rozegrac to cudzymi rekoma...Podobnie jak Rosja i Chiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas Góra Kalwaria, Białystok i Biała Podlaska. Oby te miejsca nie stały się arenami podobnych incydentów w przyszłości:

 

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-w-kraju-kolejne-protesty-antyimigracyjne,nId,2078416

 

Tu jeszcze filmik, nerwy zaczynają puszczać:

 

 

 

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok to moje rejony...?

 

Bywalem tam ostatnio, cyganow sporo...Troche Czeczenców i teraz maja sciagnac pare rodzin Syryjskich...

 

Stad miedzy innymi po ostatniej wizycie na urlopie złożylem papiery na pozwolenie posiadania broni...? Zobaczymy czy komendant sie zgodzi, czeka mnie troche biurokracji, ale jestem dobrej mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Brzytwa napisał:

Do tego dorzuć sobie policzek wymierzony Hegemonowi przez tzw grupę BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, South Africa):
https://www.rt.com/business/319734-iran-brics-development-bank/

IMHO właśnie możemy obserwować skutki zachwiania monopolu usa na światowych wodach:
http://fatamorgan.neon24.pl/post/129136,floty-handlowe-jedynie-dryfuja-swiat-przestal-sie-krecic

 

Tu potwierdzenie indexu The Baltic Exchange:
http://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND

http://investmenttools.com/futures/bdi_baltic_dry_index.htm

 

@EnemyOfTheState, @kootas, @vasco, @Vincent i inni specjaliści od indeksów itd.

 

 

Piszcie coć bo zaniepokojony jestem bardzo.  (kasy mam trochę)

No i czy jest sens sie brać za jakąś robotę na dłuższy czas jak piniondze znikną ?

Dla mnie to już niedługo "wyjebi.........y" krach będzię, ale może sie mylę.

Hoooy:o już z tymi ciapatymi, jeśli chodzi o nich to wiadomo o co chodzi już.

 

A moderatory moga osobny watek zrobić, bo sie chyba offtop zrobi.

Niemniej bardzo by mi się (i innym pewnie też) przydała wiedza "liczydełek":P, co to może oznaczac w niedalekiej przyszłości.

Wybierać kasę z banku , czy nie - nerwica mi sie pogłębia:o

Litości !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SledgeHammer napisał:

A moderatory moga osobny watek zrobić, bo sie chyba offtop zrobi.

Niemniej bardzo by mi się (i innym pewnie też) przydała wiedza "liczydełek":P, co to może oznaczac w niedalekiej przyszłości.

Wybierać kasę z banku , czy nie - nerwica mi sie pogłębia:o

Litości !!!

Zrób papiór na klamkę póki jeszcze można. Kup klamkę + amunicję różnego typu. Skołuj trochę narzędzia i sprzętu i czekaj. Bo co niby kurde zrobisz?

Ja tam będę kontynuował wielowiekową tradycję szabrowniczą mojej familii, ale to naturalne. Syćko się po drodze znajdzie, jeśli kurwy nie ubiją.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SledgeHammer napisał:

Piszcie coć bo zaniepokojony jestem bardzo.  (kasy mam trochę)

No i czy jest sens sie brać za jakąś robotę na dłuższy czas jak piniondze znikną ?

...

Wybierać kasę z banku , czy nie - nerwica mi sie pogłębia:o

 

Nie ma co popadać w paranoję. Rób swoje. Nie masz wpływu na to co się dzieje i kiedy się stanie więc po co się stresować? Podchodząc w ten sposób trzeba by było się położyć i czekać na koniec świata. :)

Kasę trzeba wybrać tyle, aby starczyło na 2-3 miesiące w razie wypadku zablokowania środków(Cypr) lub bankructwa banku a resztę albo rozparcelować po różnych bankach albo wymienić na coś materialnego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, VascoDaGama napisał:

 

Nie ma co popadać w paranoję. Rób swoje. Nie masz wpływu na to co się dzieje i kiedy się stanie więc po co się stresować? Podchodząc w ten sposób trzeba by było się położyć i czekać na koniec świata. :)

Kasę trzeba wybrać tyle, aby starczyło na 2-3 miesiące w razie wypadku zablokowania środków(Cypr) lub bankructwa banku a resztę albo rozparcelować po różnych bankach albo wymienić na coś materialnego.

 

+słowo klucz: dywersyfikacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mają dosyć makreli...

 

Cytat

 

Świńska głowa przed biurem Angeli Merkel w Stralsundzie

Niemiecka policja szuka nieznanych sprawców, którzy podrzucili pod drzwi biura kanclerz Angeli Merkel w Stralsundzie świńską głowę z obraźliwym napisem – poinformował „Focus”.

 

http://pl.sputniknews.com/polityka/20160514/2825533/swinska-glowa-merkel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekiera, motyka, piłka, szklanka
 W Niemczech gwałty i łapanka
 Siekiera, motyka, kupa, piach
 Na ulicę wyjść jest strach!

Siekiera, motyka, dziennikarze
 Milczą bo tak Merkel każe
 Siera, motyka, policjanci
 Nic nie robią a tłum gwałci.

 Siekiera, motyka, imigracja
 W diabły poszła demokracja
 Siekiera, motyka, czarny ptak
 Wolne media trafił szlag.

 Siekiera, motyka, fiki, fiki
 To efekty polityki
 Siekiera, motyka, poprawności
 Tolerancji i równości.

 Siekiera, motyka, pupa blada
Źle się dzieje u sąsiada
 Siekiera, motyka, smród z VWe
 a Afryka śmieje się.

Siekiera, motyka, czarne wrony
 Maszerują ich miliony
 Siekiera, motyka, ciemny muł
Kasę dawać, majtki w dół!

 

Tak naprawde rodowici Niemcy aż sie palą, żeby rozjebac ten syf i im sie to uda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w niemczech, jak i w polsce jest potwierdzeniem,tego, że dokomunizacja powinna być radykalna.

Każdy powiązany z tamtym systemem nie może piastować, żadnego państwowego stanowiska, NIGDY.

Po naszych sędziach i prokuratorach widać, jak cierpi całe państwo, bo betony intelektualnego socjalizmu, nadal są w systemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, bo w takim ukladzie to ciągle ten sam system...

Tylko kto dekomunizacje przeprowadzi? Radzilbym zaczac od WSI, bo to Oni trzymaja wszystko, Oni wprowadzili do polityki tych co widzimy, w razie cos nie pasuje, to na każdego maja haki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jak wygląda "Złota Pani" Merkel po opr... za, a to już sobie dopowiedzcie.

 

P.s. Proszę nie łączyć, od mojego ostatniego, wpisu za dużo się wydarzyło.

 

Adnotacja moderatora: nie łącze postów ze względu na duży rozstrzał czasowy.

Red

 

Myślę,  że im słabsze Niemcy, tym dla Polski lepiej.

Najlepiej kilkanaście miasteczek-państwewek.

A, do czasu jak Krzyżacy są jednym pańswem, to należałoby zgłosić się o reparacje za drugą wojnę światow.

I, podpisaniem traktatu pokojowego, bo do teraz, nie został podpisany.(jak pamiętam)


Przy okazji, Angela ma problem dużego kalibru:

Cytuj

 

Prezydent USA Donald Trump podczas zamkniętego spotkania w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu wręczył kanclerz Niemiec Angeli Merkel rachunek za usługi NATO - podaje The Sunday Times, powołując się na źródła w niemieckim rządzie.

Poinformowano, że amerykański przywódca oszacował dług Berlina wobec NATO za obronę Niemiec na 375 mld dolarów. 

 

https://pl.sputniknews.com/polityka/201703275123600-Trump-wystawil-Merkel-rachunek-375-mld-dolarow/

 

Co mnie cieszy, bo w tym wypadku, nie da się tego spłacić, wydrukowanymi przez EBC jurkami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.