Skocz do zawartości

Kobiecy matrix i kompulsywne próby jego rozpowszechniania


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, wklejam wpis który ktoś mi dał w komciach na samczym - https://www.facebook.com/409471742545620/photos/a.409911792501615.1073741828.409471742545620/531826896976770/?type=3

 

Nie chodzi nawet o ogłoszenie Pani w panterce, ale o komentarze pod tym. Zwróćcie szczególną uwagę na "Mirosław Robak", który bawi się walką z kobiecym matrixem. Otyłe, brzydkie Panie przekonujące że uroda nie ma znaczenia, bo liczy się tylko inteligencja - oraz próby ataku na niego. To trzeba przeczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejk jakiś cwaniaków.

 

Skan aktu notarialnego na nieruchomość plus skan dowodu osobistego. Wałek co najmniej na wyłudzenie kredytu pod zastaw nieruchomości, może nie w

banku (bo te ostro sprawdzają) ale w jednej z tysiąca spółeczek z o.o. parających się lichwą.

 

A i przy odrobienie bezczelności można tak nieruchomość sprzedać ;) Masz dowód osobisty, masz numer księgi wieczystej (w akcie notarialnym). Odpis z księgi sobie bierzesz, wypis zamawiasz w ewidencji gruntów, stajesz przed notariuszem jako gość z dowodu osobistego. To mogłoby nawet przejść ... Może nie jako sprzedaż ale jako wniesienie aportu do jakiejś spółki wydmuszki z o.o. - a co potem owa wydmuszka-spółka z tym zrobi to już inna sprawa (sprzeda, obciąży hipoteką itd).

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rację niestety... niestety!! jestem jeszcze na tym etapie, że ciężko trochę mi się z tym pogodzić, ale pracuję nad tym. Nie mam na szczęście problemów z samooceną i to mi pomaga mocno. Bezpieczeństwo finansowe i dobre ciężko wypracowane ciało też się zgadza. Ale muszę popracować jeszcze nad wewnętrznym spokojem i znalezieniem harmonii - biorę do Sb krytykę innych osób szczególnie płci pięknej i czasem jeszcze w sobie szukam winny, której logicznie rzecz ujmując nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle przy komentarzach ludzi piszących, że wiele kobiet takich jest, pojawia się

 

-współczucie, że trafia na takie kobiety

-sugestie, że szuka w rynsztoku

-,,nie wszystkie kobiety takie są''

:lol:

 

 

Ma rację niestety... niestety!! jestem jeszcze na tym etapie, że ciężko trochę mi się z tym pogodzić, ale pracuję nad tym

 

 

Ciesz się, że jesteś panem własnego życia. I nie dawaj żerować pasożytom na sobie. A jeśli do czegoś doszedłeś lub niedługo dojdziesz, sporo tych pasożytów będzie. Ale ty jesteś panem i władcą u siebie, więc mogą się co najwyżej popatrzeć z daleka... :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i klasyczne

 

"biedactwo, nie wiem ile masz lat, ale to nie wiek czyni człowieka dojrzałym. Jesteś chłopczykiem, który ma bardzo, ale to bardzo ograniczoną wiedzę na temat kobiet"

 

Takie to przewidywalne, że w sumie aż smutne :/

 

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet czytać tego. Wg ich mniemania prawdziwa wiedza na temat kobiet to jest wkręcane nam zewsząd gówno, że są uczuciowe i tak dalej.

 

Jeśli to jest prawdziwa wiedza, to ja wolę mieć tą ,,fałszywą''. 

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się rozpłakałem z żalu, że brakuje mi tych nędznych paru cm i zamiast mieszkania w WAW mam w NCE. Co za niefart i mordęga ;)

W sumie jestem bliski spostrzeżeniu Subiektywnego, że jakiś "wał na cipę" jest kręcony.

Nic więcej merytorycznie, bo nie mam FB i pewnie dlatego widzę tylko garść głównych komentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejk jakiś cwaniaków.

 

Skan aktu notarialnego na nieruchomość plus skan dowodu osobistego. Wałek co najmniej na wyłudzenie kredytu pod zastaw nieruchomości, może nie w

banku (bo te ostro sprawdzają) ale w jednej z tysiąca spółeczek z o.o. parających się lichwą.

 

A i przy odrobienie bezczelności można tak nieruchomość sprzedać ;) Masz dowód osobisty, masz numer księgi wieczystej (w akcie notarialnym). Odpis z księgi sobie bierzesz, wypis zamawiasz w ewidencji gruntów, stajesz przed notariuszem jako gość z dowodu osobistego. To mogłoby nawet przejść ... Może nie jako sprzedaż ale jako wniesienie aportu do jakiejś spółki wydmuszki z o.o. - a co potem owa wydmuszka-spółka z tym zrobi to już inna sprawa (sprzeda, obciąży hipoteką itd).

 

S.

 

 

Od razu tak pomyslałem. Qrwa wałek na 150%.

 

Ale czy znajda się jeszcze tacy naiwni, aby w tak prymitywnie podany wałek się wkrecić :o .

Zero finezji, zwykłe tanie cwaniaki. !!!!

Wyglądaja mi na zorganizowaną, ale z tych najniższych i najgłupszych.

 

Świat schodzi na psy :angry:

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale czy znajda się jeszcze tacy naiwni, aby w tak prymitywnie podany wałek się wkrecić 

Też uważam, że się naiwne leszcze znajdą. Gdyby ludzie byli rozsądni, to takie ogłoszenie w ogóle nie miało by racji bytu. A tu ewidentny przekręt. Bo dlaczego są oszuści ?, bo są naiwniacy, dający się oszukać.  

A to nieszczęsne ogłoszenie jest dowodem na to, że jakiś głupi się trafi. Nikt takiego ogłoszenia by nie dał, gdyby nie miało szansy powodzenia. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

https://dalrock.wordpress.com/2010/10/14/feminism-and-womens-happiness/

Damska retoryka i feminizm: kobiety zawsze są pokrzywdzone

Niestety po angielsku.

M.in.

Okręcanie kota ogonem przez kobiety choćby w podpunkcie kierowania w związku:
mąż dominuje? tyran, brutal, drań, nie pozwala jej na bycie sobą/człowiekiem, blokuje ją, nie szanuje. Żaden akt domniemanej przemocy nie jest dozwolony na niej (ona się wybieli, ma powód - jest człowiekiem który ma prawo do emocji, mężczyzna nie)

żona dominuje? ma nieudacznika, czuje się jak jego matka

Brak wyjścia numer trzy. Lewackie partnerstwo i podział ról? Nie jest to możliwe. Każdy musi dominować BARDZIEJ, brać się za sprawy których druga strona się nie wezmie, czyli byc kims bardziej odpowiedzialnym, brać na siebie konsekwencje. I tego się wymaga zgadnąć od kogo, a która z płci się tego wypiera?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/ci-pulapki-czyli-dekalog-wspolczesnych-kobiet,75521#commentReplyForm-main 

znowu pieprzenie kobiet dla kobiet o tym jak wybzykać faceta, czyli lista : 

1. Im starszy tym lepszy- z wielu powodów.

2. Im bogatszy, tym łatwiej znosić trudny związane z jego zwiotczałym starczym ciałem i wieloletniego uzależnienia od mocnych trunków – które stają się również twoim nałogiem.

3. Zanim zorientuje się jaka jesteś naprawdę – musisz być w ciąży. To, że tak szybko zaszłaś w ciążę to przeznaczenie, cud i opatrzność.

4. Bądź głupia. Nawet jak myślisz, ze jesteś mądra – graj głupią. Wciel się w jakaś debilną rolę i delektuj się kolejnymi odcinkami.

itd ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2015 at 12:08, Subiektywny napisał:

  stajesz przed notariuszem jako gość z dowodu osobistego. To mogłoby nawet przejść ... 

 

 O ile notariusz jest ślepy i nie widzi, że facjata się nie zgadza, albo przekupiony, albo niedbały w stopniu rażącym. I chce głupio ryzykować odebranie prawa do zawodu. To samo tyczy się kredytodawcy.

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2015 at 11:48, mac napisał:

Mirosław Robak jest najlepszy :) Ludzie są jednak pojebani, aż przykro czytać. Obrażają go i zaprzeczają, bo tak trzeba.

 

Kobiety wierzą we wszystko, co mówią. Robią tylko inaczej :D

I to jest najgorsze że wierzą bo zniszczyły już masę związków poprzez swoje głupie doradzanie , licząc ze swoim . Do tego przerażające jest ich wychowanie dzieci, które wychowane w dużej mierze tylko przez matkę nie radzą sobie w życiu a ta tylko od nich wymaga , uważając że wszystko to czego uczyła było dobre . Niestety Panowie jeżeli chcecie aby na świecie były normalne kobiety to musicie sami zadbać o wychowanie dziecka , oczywiście wychowanie to się zaczyna od czasu jak dziecko zaczyna rozumieć  . Bo kobieta tak mu namąci że będzie raniło siebie i innych wokoło tego do końca nie rozumiejąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.