Skocz do zawartości

Pewna niewiasta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, otóz spotkałem sie ostanio z pewna niewiastą, spotkanie ogólnie spoko smiechy chichy, od tego spotkania zaczyły sie sms oraz rozmowy, w których nito w żartach, ze muszę sie nia zaopiekowac bo cos jej dolega, czy ja lubię czy ona mi sie podoba itp.

Nie wiem właśnie czy oznaka standardowych testów, manipoulacji, desperacji czyms jeszce innym!

 

Jak myślicie...?

Podobasz sie jej.i co w tym dziwnego?

no chyba ze wyglądasz jak nie wygląd%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby TAK ;) .

Ale kto tyle strojów kupi :lol: ?????

Myślę, że koszty zakupu strojów pokryją się z kosztami wydanymi na dziwki o różnych preferencjach.

Był taki serial z Toni Colette "Wszystkie wcielenia Tary". Kobieta z osobowością mnogą a jednym z wcieleń był niejaki Buck. Wyobraź sobie, że w trakcie babka zaczyna zachowywać się jak facet. Chyba bym spierdolił. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnoga osobowość nie jest zła. Skromna pensjonarka, wyuzdana domina, stateczna gospodyni domowa. Urozmaicenie takie, że nie musisz chodzić na dziwki.

 

 

No niby TAK ;) .

Ale kto tyle strojów kupi :lol: ?????

 

Jako "stateczna gospodyni domowa" to sama sobie uszyje z tego co ma w szafie ;)

 

Ale ogólnie to poruszyliście temat typu "idealna kobieta"

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.