Skocz do zawartości

Demonic confidence


Arwidox

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, słyszał ktoś coś o tym?

Przeglądając czeluście internetu natrafiłem na taki właśnie 21 dniowy program mający na celu zwiększyć pewność siebie.

Troszkę pachnie mi to środowiskiem PUA ale czytając troszkę na czym to polega widzę sporo podobieństwa do tego o czym pisze Marek.

Przełamywanie barier i wbijanie sobie do podświadomości raczej pozytywnych schematów.

 

http://zdobadz-ja.pl/demonic_confidencepl.pdf

 

Zastanawiam się czy tego nie spróbować z czystej ciekawości czy tak krótki program może cokolwiek zmienić ( choć w minimalnym stopniu )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem - ale 21 dni na zmianę swoich wzorców? Z góry Ci mówię że to nierealne. Może pierwszą warstwę zmienisz, ale jest tego znacznie, znacznie więcej i ciągle wypływa. To tak jakbyś chciał być dobrym bokserem w 21dni  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że jestem tego świadom. Nie nastawiam się na cuda, zwyczajnie jestem ciekawy czy taki program w połączeniu z systematyczną pracą nad własną pewnością siebie ( moja pięta achillesowa ) może w choćby niewielkim stopniu przyspieszyć proces traktowania relacji damsko - męskich bardziej na luzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować można i nawet trzeba - wiadomo że są lepsze i gorsze metody, można fartem trafić na coś naprawdę dobrego. Jednak cudów nie ma - przerobimy jeden wzorzec, wyskakuje kolejny. To musi potrwać, bo proces programowania naszego obecnego życia też trwał wiele lat. No ale można zwiększyć jakość życia - nawet te kilka procent dużo daje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mowia, zeby w demonic confidence nie czytac kolejnych dni zanim sie nie zrobi aktualnego. Rzuc sobie jednak okiem na pozniejsze. Jezeli ktos nie jest smialy na tyle, zeby normalnie zagadac do dziewczyny (nie mowie tu o jakies spytanie o godzine) to wg mnie (to jest moje zdanie tylko) wykraczy sie na 6-10dniu. Wydaje mi sie, ze demonic confidence moze bardziej zryc beret niz pomoc. Bo podejscie do 10 dziewczyn i zaproponowanie seksu spotka sie pewnie z 9/10 odmowami przez mowe ciala i niepewnosc. To musi z ciebie wyplywac a ty tylko realizujesz program. Mozna sie do czegos przymusic i miec wyjebane, ale to nie wspolgra z twoja rama (tak, tak PUA:)) i wykoleisz sie przy odpowiedzi: "ok to gdzie pojdziemy?". Takie moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Demonic confidence - mysle ze to ma sens, ale moze byc terapia szokowa dla kogoś totalnie niesmiałego, bo tempo jest duże.

Mnie zmienianie tych wzorców zajeło ok 1.5 roku (i tak jeszcze nie wszystkie mam wywalone), ale robilem duzo róznych rzeczy w tym czasie. Przeczytalem tą ksiazke, jednak nie robiłem tych misji, bo uznałem ze chce robic tylko to na co rzeczywiscie mam ochotę, bez podejść "dla treningu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.