Skocz do zawartości

braciasamcy.pl zablokowane w UK ze wzgledu na tresci dla dorosłych


toreador

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co to jest TOR?

 

Zdalne włączenie kamery i mikrofonu-możesz to opisać? Jak nie mam żadnego skype włączonego, to jest to możliwe? Jak się ustrzec? Proszę o artykuł-może nawet osobny-choćby w formie linków do polskich artykułów. Pomoże to każdemu z Nas.

 

Jest już opisany HORNET.

http://sekurak.pl/hornet-ultraszybki-i-bezpieczniejszy-niz-tor/

Byle wszedł jak najszybciej w fazę produkcyjną.

Do używania zamiast TOR-a - oczywiście zaraz po sprawdzeniu kodu źrodłowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba zadnego tora , jest na to proste obejscie bez podawania danych operatorowi w UK

wchodzisz w ustawienia sieci w swoim kompie , zmieniasz jedna lub kilka cyferek w ustawieniach dns , zreszta poszukajcie w google jest dokladnie napisane krok po kroku

 

Ehhhh. (jak sie robi emota facepalm?) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tam wchodze z telefonu, gdzie i kiedy chce, zero bokad, limitów itd...

 

No ale "Assasyn" w wolnym tlumaczeniu dawny muzułmanki morderca, stad mam w tym kraju(UK) wszelkie udogodnienia...? oczywiscie zart...

 

Ograniczenia i limity nie interesuja mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nic nie da usuwanie linkow. Sorry za odswiezenie tematu. Dalej jest zablokowane.

Tu chodzio to, ze te kurwy w UK chca miec twoje wszystkie dane jesli kupujesz karte prepaid. Wiadomo, nie ma obowiazku rejestracji. Wiec u mnie w giffgaff to wyglada tak, ze musze im przelac 1funt jako depozyt (kurwa paranoja) i oni mi to potem zamienia chyba na pieniadze na koncie. Tylko po to zeby miec nr karty, adres, dane, wszystko.

Kiedys czytalem, ze statystycznie kazdy brytyjczyk w ciagu jednego dnia jest uchwycony na 700 kamerach w Londynie. Najbardziej okamerowane miasto na swiecie. To tak w kwestiach prywatnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.