Skocz do zawartości

Szwagierek biały rycerz zakuty łeb i kon między nogami


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo myślę nad moimi relacjami że szwagrem,mieszkaliśmy pod jednym dachem a ta k..wa dała się napuszczać na mnie że mną też próbowali i rozne rzeczy na swój temat słyszałem że niby to on powiedział.

I tak jakim trzeba być skończonym idiota i tak się dać(ja zbyt serio tego nie brałem choć czujny musiałem być)

Jak głupie były baby w tym domu że nas na siebie podpuszczały wspomne że ja i szwagierek obaj ponad 190cm wzrostu i pod 100 kg kto by nas rozdzielił

I jak sprytnie podzieliły samców w tym domu

Jak współzawodnictwo ( tu majatek ) działa na relacje między meskie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli baba mówi coś że ktoś z twojej rodziny/ przyjaciół/ kolegów powiedział nieprzychylnego na twój temat to możesz założyć że albo bezczelnie kłamie w jakimś celu albo.....

 

Drugą opcją jest że przeinacza kierując się babską logiką, on powiedział jedno zdanie a baba przeprowadziła zawiłe rozumowanie prowadzące do fenomenalnych na skalę kosmiczną wniosków.

 

Szwagier powiedział że kupiłeś brzydki krawat, a ona przeprowadza w swoim "musku" lawinowe rozumowanie, które doprowadza ją do tego iż szwagier cię nienawidzi i życzy ci śmierci, tak to działa :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, jeżeli ma zakuty łeb i oczy zarośnięte pizdą to rozmowa niewiele da.

Takie babskie szczucie to podpada mi pod:
kog_3.jpg

A baba siedzi obok i cieszy dupę. To taki chory sport.
One nie traktują mężczyzn jak ludzi tylko jak zasób nic więc dziwnego że sobie wyrobiły takie sadystyczne gierki pod płaszczykiem "dbania o kobietę".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Brzytwa mowi dialog nie ma sensu a ja mandingo nie jestem.

Tymbardziej zjebane różnice kulturowe ja miasto on wies

samo pochodzenie dawało mu fory.

Niska samoocena,dowartosciowanie przez poniżanie drwienie szydzenie itp.

"chlop zywemu nie przepusci".

Tylko czy chlop czy jego baba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca nalezy pamiętac ze w jakis sposób był pod wpływem szwagierki wychowanej przez zasciankową wieśniaczke tesciową

Bo początki nie były takie najgorsze a afery zaczeły sie jak pewnego razu popilismy poza domem,babska nie wiedziały o czym rozmawialismy i wyszly domysły itp.

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie napisałem to na początku a jedyne co mnie wkurwia to fakt ze ja go nigdy nie atakowałem no może raz do niego ruszyłem

wcale nie był taki kozak jakiego zgrywał wycofał sie ze strachem w oczach a ta menda cały czas sie próbowała,miedzy innymi dlatego założyłem temat w "co cie wkurwia"ze ludzie mylą opanowanie i dobre wychowanie ze słaboscią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo początki nie były takie najgorsze a afery zaczeły sie jak pewnego razu popilismy poza domem,babska nie wiedziały o czym rozmawialismy i wyszly domysły itp. 

Paniom zależy, żeby was skłócić, mają radość, że między sobą wojujecie, jeszcze was podpuszczają. Po drugie jak się ze szwagrem kłócicie, to nie pijecie. Baby wami manipulują jak nic. Spróbuj mimo wszystko dogadać się ze szwagrem, a jak to nastąpi, to cały babski misterny plan ..... w pizdu. 

A potem zorganizujcie babkom małe zawody MMA

 

https://youtu.be/jIGCQB_QU78

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca nalezy pamiętac ze w jakis sposób był pod wpływem szwagierki wychowanej przez zasciankową wieśniaczke tesciową

Bo początki nie były takie najgorsze a afery zaczeły sie jak pewnego razu popilismy poza domem,babska nie wiedziały o czym rozmawialismy i wyszly domysły itp.

 

A ja cały żywot pędzę w kniei z wilkami i niedźwiedziami za panbrat :D 

 

Pochodzenie nie ma znaczenia. Tu Cię zmartwię.

 

Ale powiedz ile wytrzymasz ciągłego świdrowania i porównywania do innych... Jeżeli jesteś ciągle tym bombardowany to musisz być co najmniej mistrzem Zen, żeby wytrzymać. Do tego niska samoocena szwagra... I masz gotowe rozwiązanie dlaczego tak się dzieje a nie inaczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w czasie przeszłym już po pierwszej sprawie rozwodowej jestem Calineczka się nie stawiła

A i mam sędziego nie sędzine

Arox sześć lat gówna ,wystarczy

Tak sobie myślę że teraz wszystko na niego się przeniesie ale co mi tam

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się pod nieobecność Calineczki  czy odroczona?

Odroczona ale sędzia powiedział że jak teraz się nie stawi to będzie zaocznie,przypuszczam że teściowa awiza schowała bo calineczka już nieraz pękała żeby za mną pójść

Bo ja taki trochę kawał zawzietego chama byłem☺ pozdrowienia dla kumatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.