Skocz do zawartości

Jaka okładka do książki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram propozycje Red'a - okładka musi być seksistowska i prowokująca na maksa. Musi też odzwierciedlać tematykę oraz przyciągać. To musi być prosty i jasny przekaz z motywem siły i seksu. Więc nie może zabraknąć pięknych kobiet, vampów. Jasny i od razu czytelny przekaz skąpany w seksistowskiej oprawie z sexownymi kobietami.

Moja skromna propozycja. Czarne tło i facet. Wyrazisty i z charyzmą ale żaden garniturowiec. Zaden James Bond czy tego typu. W rece trzyma kilka smyczy powiedzmy trzy albo cztery albo pięć. Na smyczach kobiety z obrozami na szyjach. Jak suki na kolanach. Mega sexowne, kilka typów, od sexi małolaty po mega sexowną biznes woman. Liżą mu buty albo jedzą z jakiś jego misek. Coś w tym stylu można dowolnie modyfikować.

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby co, to ich znam osobiście (dwóch) ...Oni prowadzą od kilkunastu lat tę drukarnię, z czystym sumieniem ręczę ,że nie jakaś lipa :

http://www.colorado.com.pl/

 

Niestety nie wiem ,czy przez neta da się wszystko załatwić. Możesz do nich zadzwonić albo napisać w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli propozycje są aktualne to okładka powinna nawiązywać do tego co niewidoczne u kobiety i o czym nie można mówić, a o czym mówimy my. Czyli jej drugie, złe, przebiegłe oblicze.

Coś w rodzaju po lewej stronie kobieta anioł, po prawej diabeł/bluszcz.

Nie wiem jednak jak to połączyć z seksem, czyli dla świata pani grzeczna, a w środku kurewka. Być może anioł ubrany, a diablica z gołymi cyckami na wierzchu.

Serce jej czerwone po lewej, czarne po prawej.

Lepszej perspektywy nie znalazłem, ale coś podobnego do tego

708f8a1da2c45ac3ba15c24dfcc183f1.jpg

lub tego

two-sides.jpg

Jedynie brak części "piersialnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Redbull, polukam. Okładka Brzytwy wydaje się tajemnicza i subtelna, a jednak wiadomo o co chodzi - nie może być zbyt wulgarne, bo ludzie tego nie kupią. Zresztą "Kobietopedia" w papierowej wersji, będzie cegiełką na rzecz forum - ustalę za nią drastyczną cenę. Tylko dla fanów i kolekcjonerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ruszam z tematem. Brzytwa zajmie się okładką, żeby było ekstra, jest artystą niech zrobi tak, żebym zarobił górę hajsu :) 

 

Zobaczcie: http://drukarniawarszawa.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=115

 

Tu druknę, terminy niezłe i ceny też fajne. Wiecie co wybrać? Szkoda że nie wyszczególnili cennika co ile kosztuje. Wersja pierwsza książki będzie dla fanów, najdroższy papier, najdroższa okładka, nie będę żałował hajsu. Ma być rolls royce książkowy. Cena - jak za ferrari. 

 

I teraz tak. Druknę 33 sztuki jako specjalną wersję dla ludzi którzy się nie pierdolą w tańcu i stać ich na cegiełkę na rzecz forum - przypierdolę cenę 333złote. A później zwykłe książki, na średniej klasy papierze itd. dla tych, których to nie rajcuje i chcą tylko poczytać w kibelku, tak ze 100 sztuk i cenę dam niewielką, ze 150zł - dorzucając jeszcze Stosunkowo dobry i "Co z tymi kobietami?", bo mam ich trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o ich sprzedaży będzie dobrze widoczne, nie przeoczycie na pewno :lol:

 

W zestawie będzie Kobietopedia i Stosunkowo Dobry. Wyprawy nie będę już drukował.

 

Korci mnie żeby jeszcze jedną książkę napisać, ale nie dam rady psychicznie po prostu. Niby prosta sprawa, a coś w nerwach nie pasuje później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko. 

 

Logo Samczego runa, poniżej marynarki, kojarzy mi się z jajami które wiszą za nisko.

 

Tekst na odwrocie, dobry, intrygujący, przyciąga ciekawość. Ogólnie 8/10, dlaczego nie 10/10? Bo nie mam skali porównawczej, innych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.