Skocz do zawartości

Celowe obrzydzenie seksu


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Historia usłyszana.

 

Jest sobie zaręczona para.

 

Mężczyzna nie pobudza już seksualnie partnerki, ale jest na nią cały czas napalony.

 

Co ona robi? Chce go obrzydzić do seksu.

 

Kupuje śmiechowe, wręcz pedofilskie majtki z wystającą na przodzie dużą głową "dziecięcego kartofla" i brudzi je miesięczną krwią.

 

stringi-myszka-meskie-smieszne-puszek.jp

 

Coś w tym stylu. Chodzi o formę.

 

Narzeczony napalony zdejmuje jej spodnie i nagle widzi ziemniaczaną głowę.

 

Rozstanie po kilku miesiącach od zdarzenia.

 

:D

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa, to niestety nie było na początku :) Już kilka lat byli ze sobą :D W sumie mało istotne. Majtki z głową dziecka podczas seksu. Co za koszmar :D

 

Może ten temat trzeba ukryć przed samicami? :D

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zaskakują. Niestety bardziej w negatywny sposób :) Powiedzonko zajebiste Brzytwa. Idealne :D

 

Taki obraz jednak mocno wbija w głowę. Jeszcze weź pod uwagę duże emocje i duże zaskoczenie. Straszna mieszanka.

 

Mogła mu zniszczyć psychę, szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem najśliczniejszą najfajniejsza i wogóle fhooyj wyjebana mega babe.taka za która kazdy sikał(powinna zostac modelką.życze jak najlepiej)a kazałem jej spierdalac po miechu

Więc marny agument%-)

za akcje z majtkami propsy dla niej.no ale...cieńka była%-)

Nie wiem czy czytałes czelusci forum ale napominałem że hasło "na pizdzie tez miałam kolczyk" (i odrazu rozbawiona minka była) było najbardziej lajtowym hasłem jakie usłyszałem od bab%-)

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co zrobilibyście w takiej sytuacji? :)

 

1) Tuż po zdarzeniu raczej niewiele. Jeżeli nie przyszedłby mi na myśl dobry "pojazd" w jej stronę, to - zależnie czy akcja działaby się u mnie, czy u niej - kazałbym jej kolejno: wypierdalać lub sam bym wyszedł.  :D

2) Etap drugi to zadośćuczynienie/rewanż. I tu prawdopodobnie kontrolowana dawka środka na przeczyszczenie. Kilka upojnych godzin na klozecie powinno wystarczyć na przemyślenia.  :rolleyes: Do tego chwilowe osłabienie organizmu + złe samopoczucie = dodatkowo zmarnowany czas. Gratis od firmy.

3) Zerwanie i całkowite ucięcie kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co zrobilibyście w takiej sytuacji? :) W końcu to dział manipulacje i obrona przed nimi :D

Chyba udałoby mi się nie dopuścić do takiej sytuacji. Jestem zwolennikiem spieprzania od lasek których jako mężczyźni nie pociągamy.

Ale załóżmy. W zależności od nastroju, pewnie coś z tej puli by poszło:

 

1. "Dorzuć kochanie jeszcze upławy, grzybicę pochwy i się posraj"

2. "Dorzucić ci do kompletu jeszcze pawia na ryj?"

3. "W razie zapłodnienia urodzisz mutanta?"

4. "Kochanie, kumam przekaz, ale za wcześnie na dziecko"

5. "Sorry, nie wykorzystuję upośledzonych"

6. w milczeniu poszedłbym po wielki nóż kuchenny ("Lśnienie"), wrócił z nim w łapie i:

- jeśli by nie zaczęła uciekać, obciąłbym nim majtki, na stół rzucił i wymłócił

- jeśli by zaczęła uciekać, "kochanie, chciałem tylko ci pomóc przy porodzie, sama zaczęłaś tą fantazję"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia usłyszana.

 

Jest sobie zaręczona para.

 

Mężczyzna nie pobudza już seksualnie partnerki, ale jest na nią cały czas napalony.

 

Co ona robi? Chce go obrzydzić do seksu.

 

Kupuje śmiechowe, wręcz pedofilskie majtki z wystającą na przodzie dużą głową "dziecięcego kartofla" i brudzi je miesięczną krwią.

 

stringi-myszka-meskie-smieszne-puszek.jp

 

Coś w tym stylu. Chodzi o formę.

 

Narzeczony napalony zdejmuje jej spodnie i nagle widzi ziemniaczaną głowę.

 

Rozstanie po kilku miesiącach od zdarzenia.

 

:D

 

ma dziewczyna fantazję...

sex z taką to ciągła niespodzianka, nawet mogłoby to być ciekawe, czym mogłaby mnie zaskoczyć w dany dzień

 

na pewno chciała mu obrzydzić?

może chciała go pobudzić do jakiegoś niekonwencjonalnego działania w łóżku skoro jej nie pobudzał już tradycyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.