Skocz do zawartości

Brat - Gej


Jaca

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem lesba.kreca mnie tylko kobiety.dlaczego mam akceptowac nieudaczników?kobiety sa złe to sa pedałami.zajebiste usprawiedliwienie%-)racjonalizacja jak sam skurwysyn.Marek pozapraszaj nieudaczników na forum.popieram twój pomysł.Bedzie jeszcze bardziej wesoło niz gdyby nie było rezerwatu%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi sprawa w drugą stronę, czy aby na pewno nie da się z geja zrobić hetero?

 

Należałoby zacząć od tego, że podział homo/hetero jest bardzo szkodliwy, bo każe już młodemu chłopakowi, który seksu nigdy nie praktykował, opowiedzieć się po jednej ze stron: czy wolisz chłopaków, czy dziewczyny? - I jak tu odpowiedzieć prawdę? Ja mając 35 lat nie boję się powiedzieć prawdy, ale mając ok 20 - nie potrafiłem. Jeśli seks nie jest celem, to chyba oczywiste że chłopak będzie wolał chłopaków, chyba że należy do tej bardzo niewielkiej grupy (pewnie z 5%), podobnych psychicznie do dziewczyn i w związku z tym preferujących ich towarzystwo.

 

A męski popęd seksualny jest w ogóle przereklamowany. Gdyby media przestały nadawać, spadłby znacząco. Mężczyźni, których głównym życiowym celem jest kopulacja, to margines. Ale media z tego marginesu zrobiły stereotypowego mężczyznę - i w ten sposób zachęciły wszystkich, by udawali że też są tacy sami.

 

 

Teraz wrócę do tematu. Jak wyleczyć wiele przypadków "homo": przestać pokazywać ruchacza jako wzorzec mężczyzny i przestać wmawiać, że wszystko w życiu jest dążeniem do seksu. Przestać sugerować, że dotknięcie albo przytulenie drugiego człowieka (niezależnie od płci) jest grą wstępną mającą prowadzić do seksu. Gdyby nagle tak masowo zaczęto sugerować, że pogłaskanie psa jest symptomem zoofilii, to znalazłoby się trochę ludzi, którzy by się do tej zoofilii przyznali - skoro alternatywą jest tylko przyznać się do zoofilii albo zrezygnować z głaskania psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.