Skocz do zawartości

Prezentacja o MGTOW


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

U kobiet ich jednostkowa świadomość mieści się w świadomości zbiorowej. Kobieca świadomość zbiorowa wpływa na filozofię społeczną w zakresie emocji, reprodukcji, związków stosunków damsko - męskich, itp. Ma potężny wpływ na świadomość mężczyzn w tym zakresie, niestety.

Poteżny, ale nie decydujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorowa świadomość kobiet solidaryzuje je we wspólnej walce z wszelkimi przejawami odruchów aspołecznych (w ich mniemaniu), takich jak np. samotny z wyboru mężczyzna. One jak jeden mąż (bardziej może jedna żona  :) ) wspólnie ostro skrytykują postawę społeczną takiego faceta. Dlatego też Panie nienawidzą zdeklarowanych męskich singli, przyklejając im łatkę homoseksualisty lub nieudacznika. Dlaczego ? Bo, są bardzo silnie zdeterminowane swoją biologią, która wymaga do nich spełnienia roli matki. A w tej roli niestety dla kobiet musi swoją rolę odegrać mężczyzna! Jeżeli mężczyzna, który chce żyć po swojemu, wybierając życie bez kobiety, chce być w tym wyborze konsekwentny musi być przygotowany na zetknięcie się z takim nieżyczliwym stanowiskiem Pań. Jednocześnie te same Panie, nie skrytykują Pani - singla, twierdząc, że jest to osoba samostanowiąca o swoim życiu i nawet przyklasną takiej postawie. W myśleniu kobiet na każdym kroku stykamy się z niekonsekwencją i brakiem logiki. I ja mam się słuchać takich bezmózgich istot, traktować je poważnie oraz przyjmować do siebie ich głupie teorie. Szkoda mojej cennej energii życiowej.  :)

 

Nawet sobie nie zdajemy sprawy, jak silnie wpływają na nasze myślenie, te kodowane przez kobiety od dziecka chore programy dotyczące podstawowych zasad życia społecznego. Temat wart solidnego przemyślenia. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W kulturze masowej jest mnóstwo wątków ośmieszających płeć męską albo pojedynczego faceta. I społeczeństwa od dziesiątek lat to łykają. Spróbuj tylko zadrwić z kobiety lub płci ponoć pięknej. Chyba tylko Bridget Jones przychodzi mi na myśl ... 

 

Zauważcie, że jeśli ktoś by przedstawił coś 'przeciwko' samcom, to zapewne rozwinęła by się dyskusja, w której nie ucierpiały by żadne relacje. Ot, jeden ma swoje zdanie, drugi swoje, trzeci się zgadza z pierwszym, czwarty z drugim itp. Pogadają i tyle.

 

Powiedz bolesną prawdę panienkom, a zacznie się festiwal wrzasków i pretensji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kulturze masowej jest mnóstwo wątków ośmieszających płeć męską albo pojedynczego faceta. I społeczeństwa od dziesiątek lat to łykają. Spróbuj tylko zadrwić z kobiety lub płci ponoć pięknej. Chyba tylko Bridget Jones przychodzi mi na myśl ... 

No niechby facet spróbował zaśpiewać piosenkę "zamienię cię na lepszy model". Albo zagrać w reklamie kogoś innego niż idiotę przy boku świętej lady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.