Skocz do zawartości

Poznawanie/podryw nowych dziewczyn


Rekomendowane odpowiedzi

Z natury mily to dla mnie znaczy tyle, ze w takich wzorcach zostalem wychowany. Nie wiem na ile jest to kwestia wrodzonego charakteru a ile nabytych schematow. To sie okaze. Przeciez nie zrobie z siebie na sile kogos kim nie jestem. I chodzi mi tu bardziej o sposob w jaki kontaktuje sie z ludzmi, a nie czy jestem stanowczy, ulegly, mam swoje zdanie czy nie. Moze bardziej tu pasuje wlasnie okreslenie kulturalny, bo mily kazdemu sie kojarzy z cipa.

 

Tak czy siak troche chamstwa przyda mi sie w sobie rozbudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIły

 

Poczytajcie o podrywaniu przez miłych kolesi min.

i komentarze paniusiek

 

http://mrkpassion.pl/jak-podrywaja-na-badoo/

 

ja wole być chamem

 

,,Nie jestem jak wszystkie, nie mam na imię każda'' <- napisały w opisie na gg wszystkie zbuntowane nastolatki.  :lol:

 

6 lat temu świrowałem pawiana do pewnej panienki, byłem wtedy rycerzykiem jeszcze i zaczęliśmy coś nawijać o filmach, okazało się, że nie zna muzyki z Titanica. Powiedziałem, że dziwne, bo każdy zna, na co ona ,,ja nie jestem jak każdy''. Co odpowiedział rycerzyk? Oczywiście wtórował panience o jej wyjątkowości (której za chuja się dziś nie mogę doszukać). Ech, żebym wcześniej zmądrzał, inaczej bym zatańczył z niektórymi...

 

Ten z doładowaniem pozamiatał. Kurwa, to ja jednak nie byłem aż takim skrajnym przedstawicielem Pluszowego Zakonu  :lol:

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w większości właśnie nie byli mili tylko byli cipami bez własnego zdania pytającymi o wszystko. :)

Jak to zwał tak to zwał walił konia trzepał gruche

 

Miły jest odbierany jako cipa

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2191-wychowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwał tak to zwał walił konia trzepał gruche

 

Miły jest odbierany jako cipa

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/2191-wychowanie/

 

Wiadomo, jak ktoś zaczyna podgryzać nogawki i wchodzić na głowę to należy agresywnie i zdecydowanie zareagować, co praktykuję.

A później trzymać na dystans.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIły

 

Poczytajcie o podrywaniu przez miłych kolesi min.

i komentarze paniusiek

 

http://mrkpassion.pl/jak-podrywaja-na-badoo/

 

ja wole być chamem

To fajnie, ze tak wolisz. Ale czy aby mozna to sobie ot tak wybrac jaki jestes? Wydaje mi sie, ze ludzie sa rozni i nie kazdemu jest dane byc "chamem" bo po prostu byloby to nienaturalne/wyuczone/sztuczne. Wiadomo, dobrze pracowac nad soba, samoocena, nieuleganiem, swiadomscia itd. ale niektore uwarunkowania sa wrodzone. Nalezy dazyc do bycia soba bez ograniczen i pewnym swego przede wszystkim. Tak JA mysle. Chociaz nie powiem, czasem chcialbym byc takim "chamem" ale czuje, ze to nie do konca jest zgodne ze mna, wiec nie udaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w życiu sytuacje i osoby, w obliczu których wyjdzie z ciebie chamstwo i ordynarna pewność siebie (bo czasami inaczej się nie da) i będzie to całkowicie naturalne. Za przykład może posłużyć to co opisał Vincent na 14 stronie tematu ,,Dla mnie najważniejsza jest rodzina''. Chociaż tego co zrobił nie nazwałbym chamstwem, chamstwem było to, co uprzednio odjebała tamta lalka. Ale reakcja była naturalna i ja to w pełni rozumiem.

 

I są osoby, na które trudno się wydrzeć czy zastosować inne środki perswazji słownej lub fizycznej, a przynajmniej ja tak mam.

Wszystko zależy od okoliczności, relacji z daną osobą itp. 

 

Inaczej się odniosę do dobrego kumpla, który mnie wkurwi w wyniku jakiegoś tam nieporozumienia zdarzającego się niezwykle rzadko, a inaczej będę traktował jakiegoś cymbała notorycznie zachowującego się wobec mnie niestosownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Ale o co chodzi?

 

Od jakiegoś czasu jak ktoś mi nie pasuje, bez względu na płeć, jeżeli tylko nie muszę utrzymywać kontaktów zawodowych to w miły sposób i szczerym uśmiechem na twarzy sugeruję mu by wypierdalał w podskokach i to jak najszybciej.

 

Miły (pomijając sytuację powyżej) jestem tylko dla członków mojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.