Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko da pretekst służbom do jeszcze większej inwigilacji i ograniczenie wolności obywatelom pod płaszczykiem wojny z terroryzmem i dbaniem o nasze bezpieczeństwo. My bez mrugnięcia okiem i z aprobatą to przyjmiemy.

 

Tak jak było w przypadku WTC i tym co się zaczęło dziać w USraelu zaraz po tym "rzekomym zamachu".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Eryk, wszystko aby odebrac ludziom jak najwiecej swobody i zrobic nie myslace trybiki. Chodzi tylko i wylacznie o wladze...

Stwarzanie problemu, wiadome rozwiazanie, wprowadzanie rozwiazania sprytnie podstawione dla społeczenstwa...W tych zamachach chodzi o pretekst do wojny i zajmowania pól naftowych...

Wladza i kasa...

Przydalby sie nowy Zakon Smoka w Europie w celu bronienia granic, wtedy zagrozeniem byli Turcy, teraz caly Islam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie mam na mysli 1,2,3 -10 lat. :angry: .

 

To jest trudne pytanie, ponieważ o ile kierunek i rozwój wypadków można przewidzieć to do określenia czasu jest zbyt mało danych.

Wszystko jest związane z sytuacją ekonomiczną i obecnym modelem ekonomicznym. Co 7-8 lat pompuje się bańki i wywołuje kryzys aby przejąć zasoby i tym samym utrzymać władzę. Niestety ten model dochodzi do punktu krytycznego. Stopy doszły do poziomu zerowego i aby go ciągnąć dalej trzeba zejść do stóp ujemnych. Z logicznego punktu widzenia nie ma to sensu, ale matematycznie ten model jest do obronienia. Jest potrzebny tylko jeden warunek - likwidacja gotówki. Drugim problemem jest pompowanie banki na giełdach. Tym razem nie idzie tak jak tego oczekiwali. Od ostatniego kryzysu właśnie mija ok. 7 lat a giełda nie jest napompowana w wystarczającym stopniu. Jeśli nie uda się tego zrobić do przyszłego roku sytuacja nabierze tempa. Zresztą już nabiera. Alternatywne plany są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem. Nie udało się sprowokować Rosji na Ukrainie. Dodatkowo odgryza się Syrii. Chińczycy stają okoniem. To trzeba zrobić rozpierduchę w Europie.

Jeśli miałbym obstawiać to jest kwestia 2-3 lat maksymalnie o ile nie coś nowego się nie stanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obalili dyktaturę w państwach arabskich (chcieli wprowadzić demokrację)  Politycy europejscy zaprosili uchodźców. Arabia Saudyjska finansuje operację przerzucania emigrantów.

 

Ja bym obstawiał syjonistów (Judaizm jest pokojowo nastawiony do innych religi)

Edytowane przez atras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo tak skąd tak nagły napływ imigrantów?

Czy nie jest to spowodowane tym że w całej Europie do władzy dochodzą partie skrajnie prawicowe i nacjonalistyczne?

To, że te partie dochodzą do władzy jest konsekwencją napływu imigrantów. Ludzie trochę myślący mają już dość tego pedalstwa, multikulti i innych debilnych pomysłów tych ciot z Mumii. Szkoda tylko, że idzie to w kierunku nacjonalizmu. Ale widocznie tak ma być.,  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Oni są odpowiedzialni za propagande i trzesa cała ekonomia. Natomiast zawsze muszą miec swoich pomagierów w państwach które chca rozjebać...W Polsce maja michnika, wałese i PO...Natomiast w innych krajach poprzez ogromne lapówki, zawsze znajda sie sprzedawcy i zdrajcy...

Co do wprowadzania demokracji, państwa Arabskie to zupelnie inna kultura, nie da sie w niektorych krajach wprowadzic jakiegos systemu, kompletnie nieadekwatnego do miejscowej kultury, historii itp...

To tak jakby do bolidu F1 wrzucic koła od Fiata 126p...i to przed wyscigiem...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrze na to wszystko z innej strony .

Spojrzcie Bracia na bliski wschod.

Sytuacja w syrii jest fatalna dla zachodu - Assad odzyskuje kontrole w panstwie z pomoca Rosji.

Niestabilnosc na wschodzie jest im na reke - dziel aby rzadzic

To przeciez zachod szkolil zarowno ISIS jak i FSA (pomijam mniejsze oddzialy ). W ISIS jest duzo wojskowych z Iraku , tych ktorzy zostali wyszkoleni po wojnie w tymze panstwie.

Skoro nie da sie obalic Assada poprzez "rewolucje" to pozostaje bezposredni wariant silowy - inwazja wojsk NATO . Przykrywka bedzie walka z ISIS .

Syria jako suwerenne panstwo nie zgodzi sie raczej na taka akcje.

I tu zaczynaja sie schodki - zachod bedzie mogl Assada oskarzyc o wspieranie terroryzmu!

To bedzie scenariusz podobny jak z Al-Kaida i Afganistanem.

Jesli beda kolejne zamachy to inwazja moim zdaniem jest nieunikniona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że rosyjskie służby maja kilka planów na taka ewentualność. Sledzac historie tego konfliktu CIA i Mossad narazie dostają po dupie...Isis nie wypalilo...Teraz beda robic inne kroki, łacznie z otwartym konfliktem z Rosja rzecz jasna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie da sie obalic Assada poprzez "rewolucje" to pozostaje bezposredni wariant silowy - inwazja wojsk NATO . Przykrywka bedzie walka z ISIS .

Syria jako suwerenne panstwo nie zgodzi sie raczej na taka akcje.

 

Ale w jaki sposób? Putin zablokował taką zagrywkę wchodząc do Syrii i walcząc z ISIS. To był majstersztyk polityczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że rosyjskie służby maja kilka planów na taka ewentualność. Sledzac historie tego konfliktu CIA i Mossad narazie dostają po dupie...Isis nie wypalilo...Teraz beda robic inne kroki, łacznie z otwartym konfliktem z Rosja rzecz jasna...

Rosja i tak juz jest trupem ;)

W otwarty konflikt nie wejda - nie oplaca im sie , w dzisiejszych czasach nie oplaca sie prowadzic wojny konwencjonalnej , otwartej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cytat lata po Internetach:

 

 

Kiedy budowali meczety milczałem, mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć

 

Wie ktoś kto jest autorem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.