Skocz do zawartości

Szesciopak start


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

@Kurt

To co radzisz? Bo piszesz, że głodowe diety nie działają ... po prostu coś typu slow carb z 4-godzinnego ciała + ćwiczenia ? Czy właśnie paleo jak napisałeś ?

Brach polecam porzucenie głupot na rzecz tego co wartościowe.

Tak jak w treningu, tak w diecie i w życiu...:-)

 

Nie należy się koncentrować na samym "kaloryferze". A na harmonijnym kontakcie, wsłuchiwaniu się we własny organizm.

Co mi po "przykórczkach" na brzuchu bez zbudowania fundamentalnej siły całego rdzenia.

Inaczej będzie to spojler na fiacie 126p... 

 

trening bez ćwiczeń takich jak:

 

-przysiad ze sztangą

-podciąganie

-martwy ciąg

-pompki na poręczach

-wiosłowanie sztangą

-push press

 

z techniką dopracowaną do perfekcji jest tylko iluzją treningu i nie ma racji bytu.

(wyjątkiem są osoby niepełnosprawne lub po kontuzjach) 

 

Na każdej płaszczyźnie, która z jakichś subiektywnych powodów otrzymała ode mnie dużo uwagi na wierzch wypływało jedno;  indoktrynuje nas się dla maksymalizacji takich czy innych zysków.

Polecam porzucenie "wiedzy" z kolorowych gazetek o panach w za małych slipach...np;

 

 

Ja polecam trzymanie się na zerowym bilansie

Jak niby chcesz to obliczyć? 

...zaraz, pominąłem jedno

image.jpg

 

Odnośnie diety, jest tu wszystko na talerzu. 

http://dziedzictwosandowa.blogspot.com/search/label/FAQ

Edytowane przez Kurt Von Diehl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy dobrze idzie waga schodzii obwody tyź ale jakiś filmik był coby rano węgle omijać sorry nie ja po trzech dniach spadek libido i ogólne osłabienie jadę dalej po mojemu jak czuje next foto 16/12/2015

Zastąp węgle tłuszczem nasyconym (najlepiej stopniowo tnij jedno, dodawaj drugie), poczekaj aż organizm się przestawi na inny sposób pozyskiwania energii.

Daj sobie czas. Tłuszcz daje 2x tyle ATP co węgle, więc się zdziwisz przyrostami siły. Libido Cię zaskoczy. Po dłuższym czasie takiego jedzenia będziesz miał układ hormonalny 19-latka. (tłuszcz zwierzęcy 2g/kg mc, białko 2g/kg mc, węgle poniżej 100g wogóle). Jak mało zrób 3g/kg B i T.

Jak się już zaczniesz świetnie czuć dodawaj białka powoli kosztem tłuszczu. Tylko niech taka dysproporcja nie trwa dłużej niż 1 miesiąc. Ładnie wycina, ale nie jest zdrowa.

Węgle z rana to bomba insuliny. O tej porze organizm jest na nią "głuchy" i wydziela się jej znacznie więcej.

Ta jako hormon wiodący podcina wydzielanie innych. Nie pozwoli Ci pozbyć się tych "boczków" bo są one właśnie efektem zaburzeń hormonalnych.

Chyba, że przyjebiesz jakieś gówno -_- ...i wtedy się to jakoś kręci.

O Diecie, jeśli potrzebny jakiś koks- autorytet.

(9:30)

Prosze o połączenie postów.

Edytowane przez Brzytwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Comiesięczny raporcik z moich efektów

waga było 104 kg jest 101,5kg

obwód na tej seksi fałdzie pod pępkiem  było 105 cm jest 99 cm

 

Jadziom dalej po świętach zapodam spalacz (Jeszcze nie wiem jaki ) z l karnityną dietka narazie tłuszcz i zieleninka plus białeczko węgli prawie nic i całkiem nieźle się czuje

 

nowe foto 16/12/2015

http://www.fotosik.pl/zdjecie/30e2c744e3b3b0bd

 

stare foto 16/11/2015

http://www.fotosik.p...93bde93138dbada

 

I z dedykacją dla moich kibiców

 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kurt

To co radzisz? Bo piszesz, że głodowe diety nie działają ... po prostu coś typu slow carb z 4-godzinnego ciała + ćwiczenia ? Czy właśnie paleo jak napisałeś ?

z mojego doświadczenia przy zrzucaniu smalcu (nie trenuje sylwetkowego) to treningi mają być któtkie i intensywne, organizm nie ma tylu kalorii do wykorzystania i długi trening jest dla mnie katorgą;

 

 

tak apropo  diety to pogadaj z jakimś trener (zobacz czy sam nie jest zapuszczony bo nie ma jak to spasiony misiek udziela rad) z własnego doświadczenia wiem że samemu układana dieta słabo dla mnie wpływała, dopiero gdy znajomy podpowiedział kilka tricków jest trochę lepiej, ale co niskie węgle to niskie - więc dalej bywa kiepso

 

 

 

@Tarnawa zero węgli ? jak nastrój nie miewasz często podkurwienia itp? bo u mnie niestety dość często

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, widać progres, brzuch znacznie lepszy, a co z bicepsem? Czy mi się wydaje, że ten stary był wyrzeźbiony lepiej?

 

Ja po trzech dniach bez węgli czułem się strasznie, totalnie bez energii, jak trup. Coś okropnego. Nie wejdę już w ketozę z własnej woli za cholerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicka wtedy może lepiej napiełem a waga schodzi najpierw z konczyn i żyłki sie pololi przebijają

Posłuchałem kurta i węgle zastąpiłem tłuszczem nasyconym zresztą trener na siłce to samo podpowiedział do tego l karnityna i sie bujło no może pierwsze dni ciężko ale przetrwałem i djody zaczeły wyskakiwac.

Bęca jeszcze pasem neoplynowym owijam i sciskam

Gacie z dupy lecą a nowych nie moge dostac wszystko w udzie i łydce ciasne. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestwiony organizm na pozyskiwanie mocy z tłuszczu/brak wystarczającej jego ilości daje własnie taki efekt.  

 

Tarnawa, skoro się dobrze czujesz, podkręcę Ci fajny myk. Zastosuj dodatkową aplikację tłuszczu okołotreningowo. Optymalnie będzie 30-50g przed i po. Nie wiem jednak na jakim etapie przyswajalności jest twój organizm. Zacznij od łyżki stołowej prawdziwego masła (53-56nasyconych/82-83tłuszczu) lub jeszcze lepiej smalcu domowego. Tuż przed i po treningu.
Da to dodatkowy bodziec do pożądanej odpowiedzi hormonalnej. 
Spalacz olej, szkoda zdrowia na wynalazki. Ewentualnie możesz dać jakieś dobre aminokwasy. Mogę Ci polecić z czystym sumieniem matrix Purple Wraath od CL.
Jeśli byś się zdecydował dajesz miarkę przed treningiem, miarkę do wody, którą pijesz podczas i wtedy tłuszcz tylko w pojedynczej dawce po. (by organizm nie potraktował BCAA jak zwykłego białka procesem hydrolizy). Po tym tłuszczu posiłek wciągasz po upłynieciu 1-2h. Posiłki okołotreningowe zawsze bez węgli.     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.