Skocz do zawartości

Szesciopak start


Tarnawa vel Lancelot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej na czterdzieste urodziny obiecałem sobie szesciopak w dniu dzisiejszym jest start

Tz. Poważne podejście do tematu wstawiam foto z dnia dzisiejszego przed treningiem .bez pompy ,postępy będe przedstawiał co miesiąc

Cel będę realizował treningiem wytrzymałościowo siłowym 4 razy siłka 2 razy basen może jeszcze od marca boks

Licze na wsparcie i doping rady też chetnie przyjme

Plan treningowy przepisze w sobotę będzie dostępny dla zainteresowanych

Ps.wiem mam wadę barku

http://www.fotosik.pl/zdjecie/993bde93138dbada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał chłopa z Ciebie, bic dobry - po prostu musisz zrzucić sporo smalcu, a ile ważysz przy jakim wzroście? I czy 4 wizyty na siłowni plus basen i jeszcze boks to nie za dużo? Mięsień po konkretnym treningu regeneruje się 5 - 7 dni, chyba że splitem jedziesz, ale czy na redukcji ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem, ale z tego co piszą masa i redukcja nie idą w parze. Nie mógłbyś robić dwóch, trzech treningów na czystą siłę tygodniowo (do trzech powtórzeń ciężarem 80% maksa)? Wtedy nie tylko zachowasz czystą siłę po schudnięciu, ale i może będzie jej więcej. Takie treningi nie wymagają dużej podaży kalorii, no i są w sumie krótsze i fajniejsze od typowo kulturystycznych, a czysta moc rośnie. A tak jeśli się zamęczasz, to po prostu doprowadzisz do przetrenowania i spadku motywacji.

 

Myślę że jakbyś zszedł do 87kg to 6pak mógłby się już pojawić. No ale węgle z diety trzeba wywalić absolutnie, chociaż ketoza jak dla mnie to był koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt - może idą a może nie. Jest bardzo wiele teorii, a ja nie wiem której ufać bo za każdą wypowiadają się jakieś autorytety. Zobacz na proste przysiady - ludzie się kłócą jak je robić, by nie zniszczyć sobie kolan. Jedna rzecz i masa teorii - można oszaleć. Ale nawet jeśli można masować i redukować zarazem, to w sumie po co? Przecież Tarnawa ma bardzo duże bice, wystarczy że je utrzyma a smalec zejdzie mu z ciała, źle będzie? Będzie zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre żarcie i napierdalac na treningach :D polecam z rana lekki post potem bialko + tluszcz i po treningu wegle na regeneracje i dobry sen, ja właśnie szamie coś takiego przed treningiem, zajebiście dobre, 15 minut roboty, pare skladników:  jajka, mieso mielone, pieczarki, cebula, smażone na maśle i kiszona kapusta z beczki 

 

 

 

12248769_818484658264430_1508205887_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia oceniam cale przetrenowanie za mit, w sumie duzo osob to potwierdza. Poczytajcie badania, synteza bialek nastepuje do 24h,max 48h i mozna dalej zapierdalac. Po powrocie po dlugiej przerwie na silke, bedac hardcore ektomorfikiem, nie majac zadnej diety i bedac ciagle na deficycie, cwicze kazda partie 2x w tyg na maxa i widze ze jest progres.

 

Powtorzenia 3-5 silowo moze i dziala (glownie na uklad nerwowy),ale miesnia sie tym nie robi. A by spalac fat, musi byc stala, w miare wysoka intensywnosc treningu. 

 

Tak czy inaczej, powodzenia :)

Edytowane przez taketwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun bracie, niezły smoczek jestes przy swoich parametrach i juz służę wsparciem.Przdrobilem to przez ostatni rok.

 

Czyli ja: egzemplarz 188cm, obecnie 88 kila, chociaz udalo się nawet zajść do 85, bylo 102. Totalne odciecie fastfood'ów, batoników, czipsów, orzeszków ziemnych i innego syfu. Pierwsze pół roku to jak narkoman na odwyku. Po miesiącu wrócił mi węch. Poczułem, że fisch&chips śmierdzą. Reszte opiszę jutro bo pisanie ze smartfona nerwowo mnie przerasta. Powodzenia, nie bedzie łatwo. Potrzebowałem rok czasu. Właśnie mija w listopadzie. Cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia, Tarn jaki czas dokładnie do osiągnięcia celu? czy konsultowałeś dietę z jakimś ogarniętym trenerem itp.?

 

w moim przypadku konsultacja ze znajomym trenerem dużo dała nie byłem  sam sobie dobrać właściwej diety - miałem  wyraźny spadek energii po 10 minutach treningupo prostu zero paliwa, po konsultacji i wdrożeniu jest dużo lepiej i wreszcie progres w formie i z pasa ładnie idzie 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun bracie, niezły smoczek jestes przy swoich parametrach i juz służę wsparciem.Przdrobilem to przez ostatni rok.

 

Czyli ja: egzemplarz 188cm, obecnie 88 kila, chociaz udalo się nawet zajść do 85, bylo 102. Totalne odciecie fastfood'ów, batoników, czipsów, orzeszków ziemnych i innego syfu. Pierwsze pół roku to jak narkoman na odwyku. Po miesiącu wrócił mi węch. Poczułem, że fisch&chips śmierdzą. Reszte opiszę jutro bo pisanie ze smartfona nerwowo mnie przerasta. Powodzenia, nie bedzie łatwo. Potrzebowałem rok czasu. Właśnie mija w listopadzie. Cdn

do Tarnawa: A więc ciąg dalszy.

Zaplanowany przez ciebie sześciopak pojawi się na samym koncu. Tak to jest, że u samców sadło z maćka znika na koncu cięzkiej katorgi.

Pojawił sie u mnie jak zbiłem do 85 ciu. Niewielkie to było, bo musiało się rozłożyć na 188 cm. Cały osiągniety u mnie efekt, to rezultat diety (patrz wyżej i dodaj karnitynke, białeczko  różnego pochodzenia, aminokwasy, witaminki), ćwiczeń siłowych i biegów dodanych na stałe do porządku dnia. Moim prorytetem było zbicie masy, wiec bieganko to podstawa. Na pewno Twój plan jest zbyt ambitny, Za dużo i gwarantuje Tobie zadyszkę i efekt wypalenia najpóźniej po miesiącu. Nie goń za rezultatem, działaj metodycznie i konsekwentnie. Waż sie codziennie, najlepiej rano przed śniadaniem bo najłatwiej stworzyć zbliżone warunki pomiaru. Ostatni posiłek w okolicy 18-19 tej - u mnie zadziałało- choćbyś miał ochote całego świniaka zjeść. Ssanie zajebcze moge przez jakis miesiąc. Skutek uboczny tego wszystkiego niestety był taki, że wraz z ubytkiem sadła zmalało mi libido (na youtube znalazłem, że produkcja testosteronu ma coś wspólnego z cholesterolem, a skoro go zbiłem...), gacie XXL musiałem zmienic na L ! , a spodnie wyglądają o jakieś dwa numery za duże. Powiedziała mi tak jedna pani ekspedientka jak szukałem nowej marynarki.

Przed rozpoczęciem całej mojej zabawy zmierzyłem zawartość tłuszczu i wyszło mi przerażające 25% ! W śieciówce gdzie chodzę na siłke jest maszyna i na pewno pokuszę się o kolejny pomiar. Sam jestem ciekaw co się zmieniło po roku.  I to na tyle. Baw się dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt - może idą a może nie. Jest bardzo wiele teorii, a ja nie wiem której ufać bo za każdą wypowiadają się jakieś autorytety. Zobacz na proste przysiady - ludzie się kłócą jak je robić, by nie zniszczyć sobie kolan. Jedna rzecz i masa teorii - można oszaleć. Ale nawet jeśli można masować i redukować zarazem, to w sumie po co? Przecież Tarnawa ma bardzo duże bice, wystarczy że je utrzyma a smalec zejdzie mu z ciała, źle będzie? Będzie zajebiście.

biomechanika,układ hormonalny etc rzadza naszymi ciałami podobnie.

Nie ma czegos takiego jak redukcja.Jest bilansowanie składnikami pokarmowymi.Ewentualnie trening gestosciowy na wysokim poziomie.

Kto sie tu gubi mowi;kochanie zgaśmy światło bo jestem na masie.

Przy złym podejściu organizm rozłoży sobie te bice na aminokwasy lub padną ofiarą nadmiernej pracy nadnerczy(kortyzol),nie mówiąc o libido...tyle z mojej strony.

Edytowane przez Kurt Von Diehl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam trzymanie się na zerowym bilansie + trening i obserwacja w lustrze i pod tym kątem korygowanie diety. 

Przy amatorskim poziomie będą rosnąć mięśnie do pewnego momentu bo organizm odpowiednio zareaguje na trening i jednocześnie spalał się tłuszcz. Więc kwestia obserwacji jak schodzi brzuch i boczki, jak nie schodzi to obcinamy kalorie, z tym, że dietę zaczynamy od dużo większej podaży, żeby było z czego obcinać, bo jak wejdziemy z dużym deficytem to się wszystko spieprzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.